Перейти до змісту

Карма!


mg42

Recommended Posts

У мну с предпоследней кошкой была война. Она мне, гнида, какое-то время подлянки кидала постоянно.

 

А последняя - 19 лет прожила с нами. Под конец вообще ослепла.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Победил норов кошки, когда "закусал" ее за морду до того, что она обосралась в буквальном смысле. :)

Зато потом, те лет 6 которые она прожила с нами, пока не сорвалась с балкона, уважала меня как вожака.

 

Аж самому смешно.

Гостей только успевай предупреждать. Она за ними охотилась.

Link to comment
Share on other sites

Такий кот жирнющій, от його б потИскати... то я дуже лю..., але котів не лю... :shuffle:

 

Мене тут угаварюют котика завести... Я ні в какую, мені мої файні мешти шкода.

Собаку --- так, і токо ангЕльського бульдога і больш нікакую. В ньому зібрано півзоопарку, а от котів не хочу.

Ше б могла погодитись, єслі б жив у гаражі і ходив полювати мишей, а в хату не пущу. В нас несовмєстімость :queen:

Link to comment
Share on other sites

Цобакены это дело полюбляют покруче кошакенов, особенно если натуральная кожа.

Неправда, бо не всі.

В нас був у чоловіка мисливський пес, вірніше мисливської породи, дуже впертий, але нічого не напакостив. Одного разу грав м"ячем і м"яч потрапив у мої НОВІ, лише 1 чи 2 рази вдіті дуже гарні мешти, і він діставав-діставав м"яч і поцарапав і трохи зубами в одному місті надкусив. Оце і все, більше нічого за 17 років свого життя він не зіпсував. Від нього не було навіть шерстини ні на дивані. ніде. Отакий був пес. А от бульдог, то вже, як свиня вдома : кругом залізе, шось переверне, насмітить, шкрсть линяла... але всеодно, тільки хотіла б ще раз ангЕльського бульдога, тому що смішні вони і незвичайні. :cray:

Link to comment
Share on other sites

Неправда, бо не всі.

Коты в обувку или еще куда могут в отместку напакостить. могут к ней проявлять интерес, если от обувки чужим котом пахнет. Когти точить они будут только об прочно зафиксированные предметы типа мебели. Обувь для этих целей им не подойдет. А собакам нужно зубы стачивать. Для этого они или кости грызут, или другие некрупные твердые предметы. Обувь для этого подходит им отлично, а если еще и натуральная кожа - тогда ховайся.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Коты в обувку или еще куда могут в отместку напакостить. могут к ней проявлять интерес, если от обувки чужим котом пахнет. Когти точить они будут только об прочно зафиксированные предметы типа мебели. Обувь для этих целей им не подойдет. А собакам нужно зубы стачивать. Для этого они или кости грызут, или другие некрупные твердые предметы. Обувь для этого подходит им отлично, а если еще и натуральная кожа - тогда ховайся.

Воно не так було... М"яч попав у один туфля, собака спробував його лапою дістати, а м"яч прокручувався і ще глибше потраплав в середину, потім він хотів взяти його зубами, а получалось так, що вій і туфлю захоплював . От і все. Це ми так потім вияснили, а спеціально він не гриз туфлю.

Link to comment
Share on other sites

Мой кот несется к входной двери, когда я еще к подъезду не подошел. Вот как? Жена говорит срывается, как ненормальный несется через всю квартиру, садится перед дверью и ждет.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мой кот несется к входной двери, когда я еще к подъезду не подошел. Вот как? Жена говорит срывается, как ненормальный несется через всю квартиру, садится перед дверью и ждет.

таже фигня, но только Ганс, имя кота, так реагирует на жену.

Link to comment
Share on other sites

дядько сам бовдур, ставити крісло там, де на нього може впасти незакріплений вазон ?  ;o

хай буде вдячний коту, що він не зачепив наступний "вазончик". дядько би був з діркою в голові B-)  

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

дядько сам бовдур, ставити крісло там, де на нього може впасти незакріплений вазон ?  ;o

хай буде вдячний коту, що він не зачепив наступний "вазончик". дядько би був з діркою в голові B-)  

 

Надта ж падобна на пастаноўку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...