Перейти до змісту

Фотозвіт Ченстохова-Пьотркув-Радом-Люблін


Marser

Recommended Posts

Гродська брама, свого часу справжня:

 

IMG_6508.JPG

 

А ось і замок. На тій горі їх було чимало, включаючи староруський дерев'яний княжної доби, але зі старих часів лишилися сама лише головна башта і каплиця. В каплиці ми не побували:

 

IMG_6509.JPG

 

Старе місто з замкового моста. Колись тут був міський мур:

 

IMG_6512.JPG

IMG_6516.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Підходимо. На фотках таке ніжне сонечко, що і не скажеш, що насправді було заледве +3 і був холодний вітер :)

 

IMG_6519.JPG

 

Замковий двір, башта і каплиця:

IMG_6520.JPG

 

І зліва:

IMG_6521.JPG

 

Від каплиці. Плац досить просторий:

 

IMG_6524.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ховаємось від холоду, йдемо по експозиціях:

 

IMG_6525.JPG

 

Я там не дуже фоткав, але повз однієї картини не міг ніяк пройти. Це славне полотно Яна Матейка "Люблінська Унія". Як я розумію, оригінал. Висить на почесному місці однієї з великих залів:

 

IMG_6526.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

зараза

шо ж у них так не по-людски чисто?

и дороги..дороги обрати внимание.

 

кстати этоь всё уверен в том что децентрализация власти...местная власть зарабатывает на свой городок ....ну и разумеется борьба с коррупцией настоящая..а не бутафорная.

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Далі ми рушили до башти, в залах якої містяться стенди музею в'язниць - царської, нацистської та часів ПНР. Там я не фотографував, а головною метою був краєвид з башти:

 

IMG_6527.JPG

 

IMG_6528.JPG

 

IMG_6529.JPG

 

А десь в тій стороні лежить місцева вулиця Руська:

 

IMG_6531.JPG

 

IMG_6532.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я ще не раз поїду :)

По-перше цікаво :)

По-друге красиво,

По-третє значно ближче за Краків,

більше за Перемишль,

оригінальніше за Жешув.

 

От, щоправда, застудився я там зрештою... Чого зі мною давненько отак не траплялося. Правда, більше тоді, коли на кордоні стояли з прочиненими дверями...

Link to comment
Share on other sites

Який Ви молодець, що показали нам свою подорож у фотах.

Деякі будівлі і споруди, вулиці мені нагадали Київ, Подіп, центр міста... якось так відчулось...

Приємно :shuffle:

Надійсь ще щось покажете. :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Водонапірна башта

Це не просто водонапірна башта. Як відомо, Владислав Городецький доживав віку в Польщі. То ця башта - один з його проектів. Ото здавалося б, що спільного :-)

Дякую ще раз Ingwar'у, він перевірив :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Посмотрела. Типичная унылая Европа. Похоже на Барселону :)

Спеціально для вас, унила Барселона полотен того ж автора http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=627098.60

Навіть є неЄвропа, теж для вас http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=666993.60

Ще з неєвропи маємо Батумі, Тбілісі, Єрусалим, Хайфу ну і Тель-Авів, звичайно.

Link to comment
Share on other sites

Гарні фото. Мені подобаються будиночки, що стоять впритул один до одного і щоб пофарбовані були у різні кольори - це має якийсь казковий вигляд.

Мій чоловік був у Білостоку (працював), викладав фотки - мені Білосток дуже сподобався, гарне, охайне місто. Дійсно - чистота скрізь, бруківочка... Зараз чоловік у місті Бидгощ, каже, шо набагато гірше саме місто, багато сміття всюди, і взагалі, не затишно. 

Link to comment
Share on other sites

Це характерна європейська забудова, в Австрії та Польщі така складалася історично, а от російське місто не таке, там для подібної забудови потрібні економічні причини - дороговизна землі і фінансова доцільність капітального будівництва.
Link to comment
Share on other sites

 

 


А я ще не раз поїду

 

Напевно, вам там близько чи по дорозі, тоді так...

А я не такий багатий, аби кататися по далеких польських райцентрах у своє задоволення зараз.

 

Якшо спати - то з королєвою, якшо кататися - то хоча б у Краків в Париж :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Напевно, вам там близько чи по дорозі, тоді так... А я не такий багатий, аби кататися по далеких польських райцентрах у своє задоволення зараз. Якшо спати - то з королєвою, якшо кататися - то хоча б у Краків в Париж :)

То Львів же :) Один з плюсів Королівського міста ;)

І всякі знижки від booking.com :)

В моєї дружини шопінгова віза, тому, як я й писав вище, ми збиралися просто заїхати в Люблін на вихідні. Але з огляду на її зацікавлення Ясною Горою, я переробив маршрут з урахуванням Святині.

Link to comment
Share on other sites

Ми теж не так давно відвідували сусідні креси.

Якраз я і хотів махнути через Люблін (чисто з цікавості), але вирішили традиційно, по-швидкому, "по-матрасному", до Кракова як додому.

 

Подивилися на будиночки...

 

pl1.jpg

 

pl2.jpg

 

pl3.jpg

 

За який то вже раз додивилися, шо Вавель відбудовували/реставрували свого часу і за наші, коломийські гроші

 

pl4.jpg

 

 

Малюк прибалдів від краківського, не знаю, повітря/настрою/середовища, там йому було явно спокійно і класно

 

pl5.jpg

 

Діти не хотіли виїзджати з нашого дуже приємного апарту з особливим "видом", мали таку собі розвагу.

Я спеціально виходив у дворик би послухати поїзд - не розумію як ті їхні електрички так абсолютно безшумно їдуть...

 

pl6.jpg

 

Ми з жінкою просто прибалділи від "шопінгу", курс якраз був такий, шо навіть срана Оболонь в ті дні виходила на наші гроші біля 40 гривень, то був якийсь капєц, а не шопінг  :D

 

pl8.jpg

 

pl7.jpg

 

А я вкотре прибалдів від поляцької і загалом європейської безпосередньості та чесності чи шо...

Але нічо пацанам не дав, каюсь

 

pl9.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...