Перейти до змісту

Собчак помнит, собчак гордиццо...


хозяин

Recommended Posts

Російська журналістка Ксенія Собчак 9-го травня вбралася у сукню кольорів георгіївської стрічки. Щоправда, Ксюша вклала у свій вчинок не той сенс, який нав’язує росіянам пропаганда."На жаль, георгіївська стрічка за останні два роки стала символом не тільки того, чого б мені хотілося. Але неважливо, як використовують цей, такий важливий символ, пропагандисти, важливо, що для мене, це символ НЕ ТОГО ПЕКЛА, який намагаються прив'язати до цієї стрічки пройдисвіти, а символ перемоги над фашизмом", - наголосила телеведуча. "Велике Свято сьогодні. Справжнє Свято. Свято Життя", - підкреслила Собчак.


http://tab.img.pravda.com/images/doc/d/5/d55b3de-sobchak.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ксения хорошо образованная, чрезвычайно умная барышня, имеющая свое мнение и не боящаяся его высказать. То что ее мнение не совпадает с вашим не дает права на ваши словесные гадости, это унижает в первую очередь вас.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ксения хорошо образованная, чрезвычайно умная барышня, имеющая свое мнение и не боящаяся его высказать. То что ее мнение не совпадает с вашим не дает права на ваши словесные гадости, это унижает в первую очередь вас.

 

это я лайкнул  :shok:  :corn:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...