Перейти до змісту

Цікава штучка


DA'

Recommended Posts

В суботу якомусь любителю поковирятись раз на півроку піде.Для серйозних речей г...

А де там про професійний інструмент чи серійне виробництво? Це річ для домашнього майстра  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А де там про професійний інструмент чи серійне виробництво? Це річ для домашнього майстра  :)

 

 

Та разумеется, та пластиковая "станина" и стойка гнется как пластмассовая, ну собственно, потому что пластмассовая и есть :) Я просто вспомнил как батя при совке покупал тоже станочек для очумелых рук. К базовому блоку цеплялось куча навесного оборудования. Ну в теории, т.к. его в магазине ничего не было, а привезли только "базовый блок", которые тоже были дефицитом.  А купить его можно было только сейчас и только потому, что в магазин блоки  привезли изначально неисправные, их перед употреблением нужно было доделать. 

Link to comment
Share on other sites

дуже добре видно, коли дядько свердлить отвори, як свердло відхиляється від вертикальноі осі. фігня це, дійсно іграшка

Деколи такої іграшки бракує під руками, особливо на дачі  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

а я б не брав. швидко вийде з ладу

Я теж не маю наміру купувати  :gigi:

 

Ось деколи доводиться працювати з цікавішими агрегатами в плані ремонту і обсуговування  :pleasant:

http://www.xn--frssysteme-r5a.de/img/upload/_MG_0246.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ідея просто ГЕНІАЛЬНА! :tu:

 

Всьо так компактно і багато всього з багатьма операціями.

Главно, шо зразу всьо поприбірать можна і даже нужно :buba: , бо знаєш шо куда вставлять.

Бо з прибіранням всіда перша проблема, а потом, через врем"я вже друга проблема "десь я тут оставив і тепер шукаю". но сірамно знайду.

Але якість мене не тощо непереконала, а просто насторожИла :shok:

якето воно все тоненьке і нестабільне, зразу видно -- без"якісне. От єсліб це був Бош, або Вольф, або ше шось :buba: , тоді яб собі вже для свого хоббєй хотіла і нікомуб не дала і пальцем торкнуть...ну, мож іногда, як поощрєніє за харошу поведінку.Да. :spruce_up:

А скіки воно коштує?

:corn:

Link to comment
Share on other sites

Ідея просто ГЕНІАЛЬНА! :tu:

 

Всьо так компактно і багато всього з багатьма операціями.

Главно, шо зразу всьо поприбірать можна і даже нужно :buba: , бо знаєш шо куда вставлять.

Бо з прибіранням всіда перша проблема, а потом, через врем"я вже друга проблема "десь я тут оставив і тепер шукаю". но сірамно знайду.

Але якість мене не тощо непереконала, а просто насторожИла :shok:

якето воно все тоненьке і нестабільне, зразу видно -- без"якісне. От єсліб це був Бош, або Вольф, або ше шось :buba: , тоді яб собі вже для свого хоббєй хотіла і нікомуб не дала і пальцем торкнуть...ну, мож іногда, як поощрєніє за харошу поведінку.Да. :spruce_up:

А скіки воно коштує?

:corn:

 

8 500,00 грн.

http://cel-ua.com/nabor-power8workshop-modeli-ws3e.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Концепция прикольная но, соглашусь с ув. @On_, исполнение гм... подкачало.

Лучше взять блок Дреммеля или Проксона (у меня есть почти весь базовый  :nose3:) для прецизионных/точных/мелких работ (потом на основании этих блоков хоть координатно-фрезерный станок с управлением от ноута можно собрать...).

А для грубых работ - нормальные пилки-лобзики полноразмерные.

Якось так.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...