Перейти до змісту

Так они скоро и гадить в сесийний зали будут....


Silentio

Recommended Posts

Таки комплекс меншовартості в українців ще дуже сильно розвинений. Представник нації яка привнесла жорєво в процес перегляду фільмів в кінотеатрі розказує про те як жахливо їсти в громадському місці, і тут же купа народу розтанула - "Да ты прав, мудрый Каа. Мороженко в храме законности. Ай-яй-яй, как же могли так низко пасть.".

 

ЗІ До речі, що там американці уже сруть посеред кінотеатрів? Бо за логікою останніх повідомленнь ТС ніби повинні. :shuffle:

 

То ви приїзжайте й спробуйте, потім розкажете як пройшло, ви ж меншовартістю явно не страждаєте... 

А якщо для вас кінотеатр і те приміщення, в якому ухвалюють закони, по яким вам і вашим співгромадянам жити, утворює однакову за цінністю категорію, то дивно, чому ці закони не приймати в кафе-морозиво, або ж у тому ж сортирі, ну щоб вже кінцевий фізіологічний  результат не заважав титанічній роботі мозку B-)

 

До речі, приклади того, як американці ходять в шортах в оперу наведете?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В певнена, що в залі знайдеться багато найманців народу, які просто смітять на підлогу (чомусь у мене є така думка), або їдять свої бутери чи пироги, чи печиво і кришать ...

 

а от чомусь тільки  Чорновол з її облизуванням морозива( не підтримую) ставлять в один ряд з  обкуреним Добкіним і тими, хто розглядає голі тілА, або пише сороміцькі смски.

 

Здаєцця мені, шо Таня комусь, колись шото прищемила і тепер їй не буде прощено нічого.

 

 

 

да... іше шось, шоб два раза не вставати...

 

Приємно читати гарну українську мову, пане Лазаренко (P) 

Link to comment
Share on other sites

Мужик справляет малую нужду в подворотне. Сзади подходит интеллигент и спрашивает  - как пройти в Эрмитаж?

Мужик с искренним удивлением: А зачем тебе Эрмитаж? Сцы здесь!

 

Чет мне дискуссия напомнила  этот старый анекдот.  Явное непонимание сторонами друг друга.

 

Интересно, в школе почему на уроке жрать запрещено? Из-за комплекса меншовартости? Или все ж таки детей пытаются с детства научить вести себя культурно и цивилизованно?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чет мне дискуссия напомнила  этот старый анекдот.  Явное непонимание сторонами друг друга.

 

Интересно, в школе почему на уроке жрать запрещено? Из-за комплекса меншовартости? Или все ж таки детей пытаются с детства научить вести себя культурно и цивилизованно?

 

В метро с морженым деток не пускают - а дупутанам можно - все равно уже их не исправить, только на перековку :D

 

В певнена, що в залі знайдеться багато найманців народу, які просто смітять на підлогу (чомусь у мене є така думка), або їдять свої бутери чи пироги, чи печиво і кришать ...

 

а от чомусь тільки  Чорновол з її облизуванням морозива( не підтримую) ставлять в один ряд з  обкуреним Добкіним і тими, хто розглядає голі тілА, або пише сороміцькі смски.

 

Здаєцця мені, шо Таня комусь, колись шото прищемила і тепер їй не буде прощено нічого.

 

 

 

да... іше шось, шоб два раза не вставати...

 

Приємно читати гарну українську мову, пане Лазаренко (P)

 

Я ж кажу, лушпиння на підлозі особисто бачив в залах комітетів, як не дивно в ложі преси - ні.

 

В тій залі не повинно нічого бути прощено нікому... Їм про каяття замислитися час, а вони морозиво жеруть...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановний (на) Акваріус!

 

Я до Вас не звертаюсь, не цитую Ваші дописи, не пишу в Ваших темах, навіть не заходжу в них.

Прошу Вас відноситись до моїх дописів відповідно, а не обгиджувати весь час людину, вік якої Ви не можете знати. Я розумію, що Ваш  партквиток саме КПСС, Ви вже казали, але не треба в своїх прорахунках звинувачувати інших. :D

Розраховую на взаєморозуміння. Заздалегідь вдячна.

 

ЗІ

имхо зря Вы обиделись. Не могу, конечно, отвечать за Аквариуса но не думаю, что он хотел оскорбить Вас персонально.

А реплика про "кошерных националистов" просто блеск.  Запишу в титрадку)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...