Перейти до змісту

Нагороди від Пороха. Як це було насправді


Гість Хома

Recommended Posts

Жив собі президент України Петро Шоколадний, кум третього президента Віктора Нікчемного, міністр кабінету Микіла Пахла калузького, засновник партії ональних ригів і власник шоколадної фабрики в Хуйлостані. Щопрада, була в нього і інша фабрика, але його колега її нагло поцупив. За це Петро і досі дає йому електрику і харчі, щоб фабрика не стала. 

 

Вирішив він нагородити найкращих громадян з нагоди великого державного свята - дня Конституції, якою, щоправда, хто тільки і що не витирав. Зібрав він своїх помічників і каже: "Шановні, працюю я і вдень, і вночі. Думаю як мені за мінськими домовленностями поліпшити життя жителів Лугандону і Домбабве, бо не мають вони що жерти. А треба відзначити тих, хто є гордістю нашої нації.  Дайте мені список хто просуває нашу науку вперед, боронить землю від орків хуйла кривавого, виграє медалі на змаганнях і популяризує нашу країну в світі. і дивіться мені, щоб не було в списку ні ментів продажних, ні ригів перефарбованих ні юльків з Турівської. Бо вижену вас усіх з секретаріату і будете до пенсії працювати за 5000 гривень на місяць."  

 

Насупились помічники, нелегку задачу дав їм гарант. Але робота є робота, треба виконувати доручення президента. Три дні і три ночі працювали помічники без перерви на перекур, макіато і сауну з елітними шмарами. Склали список довжелезний кращих з кращих, перевірили кожне прізвище, уважно все передивились, поклали в папку і віднесли президенту на підпис. 

 

Але сталася велика зрада, як хмара на сонце, наскочили агенти з Турівської на секретаріат президента. Підмінили вони список, щоб зкомпрометувати гаранта нашого. А в своєму списку підсунули ректорів безтолкових, ригів незамаскованих, артистів нікому не відомих і іншу шушеру. І підписав  президент список не читаючи, адже довіряв він своїм підлеглим як куму.  

 

І пішла зрада в інтернет, почали тролі вилазити у фейсбуках і поливати гівном Петра Шоколадного. І раділи юльки на Турівський, що так розвели гаранта нашого. 

 

Зібрав президент помічників своїх, провів серьйозну розмову, соромив їх, зрізав надбавки і премії, лякав звільненням.  Понуривши голову їхали вони відпочивати на Маврикій після цього, бо без премій бабла на Мальдіви не вистачило. 

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Дядько Риг, то що, зрада чи перемога?

 

Що там Пєця мутить, мені не доповіли. :D

 

Ну, може пообіцяв пацану за останні парламентські та презівські, якщо все путьом буде. Той зробив, Пєця й почепив цяцьку. 

Link to comment
Share on other sites

Нарот, вам срацца не надоело? Какой смысл в этих нелепых телодвижениях?

  Ви  загалом про гілку ?  

 

 Другий  пукан  пішов  . Аборигєн (  або ригінал ?) .

Link to comment
Share on other sites

  Ви  загалом про гілку ?  

 

 Другий  пукан  пішов  . Аборигєн (  або ригінал ?) .

 

Невеста броварская опять разгулялась! :lol2:  Тебе делать нечего? Сидишь сутками и херней маешься.. Ты где нибудь вообще работаешь? Огород хоть свой есть? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Невеста броварская опять разгулялась! :lol2:  Тебе делать нечего? Сидишь сутками и херней маешься.. Ты где нибудь вообще работаешь? Огород хоть свой есть? :fp1:

   А  ти не  помітив  що гілка  не про  мене ?  А  про  те як  бютораси  підставили Петра Віликого Шиколадного !  Охендовського  нагородили Орденом .

 

 

А ти вже  з  окопа  чи блокпоста пишеш ? 

Link to comment
Share on other sites

  Ви  загалом про гілку ?  

 

 Другий  пукан  пішов  . Аборигєн (  або ригінал ?) .

А шо мне остаёцца? Место Д`артаньяна занято.  Кумира себе не сотворил. А в секты свидетелей Юлии и явления Порошенко не берут. Гранаты у меня не той системы...Напомнило времена фидо и релкома. Тутвсенасрем. Попытка возродить эху? Тут будет Ахерон? Ну-ну... :nose3:

Link to comment
Share on other sites

   А  ти не  помітив  що гілка  не про  мене ?  А  про  те як  бютораси  підставили Петра Віликого Шиколадного !  Охендовського  нагородили Орденом .

 

 

А ти вже  з  окопа  чи блокпоста пишеш ? 

 

Ну и долбись с бюторасами и шоколадными петрушками! Только не приплетай мой ник к своим "риганальным" фантазиям. Через блокпосты езжу каждую неделю. Тебя, как понимаю туда не возьмут. Комиссию не пройдешь. По слабоумию и идиотизму.

:weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну и долбись с бюторасами и шоколадными петрушками! Только не приплетай мой ник к своим "риганальным" фантазиям. Через блокпосты езжу каждую неделю. Тебя, как понимаю туда не возьмут. Комиссию не пройдешь. По слабоумию и идиотизму.

:weep:

 Да мне до вас , героев  данбаса , не идиотов  очень далеко  .

Иди уже  рыбу лови , тебя ждет  твоя  плотва  . 

Link to comment
Share on other sites

Клянусь костями святого апостола Фомы неверующего! :fp1:

Зачетная будет веточка..

:gigi::tu:

Думаєте буде?

Я от чесно кажучи не дуже доганяю, чому народ так нагородою цього Охендовського зацікавився, що навіть притомні дописувачі зі штанів вистрибують?!

Для них це новина, що в Україні різні гомосєки державні нагороди отримують? Коли недавно (здається після Іловайська) комбати включно з Семенченком та Бірьозою ордени отримували - це нікого не муляло? Чи одкровення Турчинова про те, як звання Героїв України вирішили роздавати для підтримки морального духу, не читали?

Link to comment
Share on other sites

 Да мне до вас , героев  данбаса , не идиотов  очень далеко  .

Иди уже  рыбу лови , тебя ждет  твоя  плотва  . 

 

Сиди уже молча придурок. Работу потерял. На форуме гадишь и оскорбляешь людей. К армии не годен. Ты просто чмо!

Издыхающее от дешевой водки и ненависти.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сиди уже молча придурок. Работу потерял. На форуме гадишь и оскорбляешь людей. К армии не годен. Ты просто чмо!

Издыхающее от дешевой водки и ненависти.

   Посрав  ?  Іди тепер  їж .  В тебе  тільки  це в житті  нормально  получається .

На  лікарську  живеш  ?  Чи  на  взятки ? Думаю друге .

Link to comment
Share on other sites

   Посрав  ?  Іди тепер  їж .  В тебе  тільки  це в житті  нормально  получається .

На  лікарську  живеш  ?  Чи  на  взятки ? Думаю друге .

 

Я работаю на двух работах. Учу английский и уделяю время хобби, от которого тебя так плющит. Плюс пишу статьи о рыбалке и с этого тоже имею вознаграждение. Такие дела мой броварской дружочик :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Думаєте буде?

Я от чесно кажучи не дуже доганяю, чому народ так нагородою цього Охендовського зацікавився, що навіть притомні дописувачі зі штанів вистрибують?!

Для них це новина, що в Україні різні гомосєки державні нагороди отримують? Коли недавно (здається після Іловайська) комбати включно з Семенченком та Бірьозою ордени отримували - це нікого не муляло? Чи одкровення Турчинова про те, як звання Героїв України вирішили роздавати для підтримки морального духу, не читали?

 

"Это аванс, Миша. После местных выборов рассчитывай на Героя", - Филатов о награждении Охендовского орденом Ярослава Мудрого
Петр Порошенко согласно закону должен был еще год назад объявить о прекращении полномочий ЦИК, так как его полномочия истекли, и подать представление в Раду о назначении нового состава.
 
 
Об этом на своей странице в Фейсбук написал один из лидеров политической партии "Украинское объединение патриотов - УКРОП", народный депутат Борис Филатов, передает Цензор.НЕТ.
 
"Когда-то я написал весьма резонансный статус о том, что Петр Алексеевич трепетно относится к награждению государственными наградами. Так трепетно, что даже не успевает награждать наших воинов. Но, при этом, хоть подонкам ордена не выписывает. Простите, но я ошибался. История с награждением Охендовского орденом Ярослава Мудрого пятой степени возмутила многих. Выскажусь и я. На самом деле "мудрость пятой степени имени Порошенко" - это держать во главе Центризбиркома человека, который работал в "киваловском" ЦИК. Том самом, который умелыми действиями с транзитным сервером спровоцировал протесты в 2004 году", - заявил он.
 
Читайте также на "Цензор.НЕТ": Порошенко наградил главу ЦИК Охендовского орденом Ярослава Мудрого
 
"Мудрость пятой степени имени Порошенко" поощрять человека, который в 2007 году стал членом ЦИК по квоте партии регионов, а на выборах 2012 года активно содействовал победе регионалов, курируя от ЦИК Днепропетровскую область. За что с Охендовским и рассчитались в июле 2013-го постом главы ЦИК", - добавил нардеп.
 
"Мудрость пятой степени имени Порошенко" это сохранить состав Центризибркома в течение года после того, как его полномочия ИСТЕКЛИ! Ведь так удобно держать ЦИК на коротком поводке и управлять формально независимым органом в ручном режиме. По Закону Президент должен был подать в Верховную Раду представление о роспуске ЦИК и назначении нового. Но уже больше года Порошенко этого не делает. "Мудрость", очевидно, мешает", - пояснил Филатов.
 
"Мудрость пятой степени" - это провести в Раду посредством Охендовского рыгов и недобитков, продав через Жванию и Березенко половину мажоритарных округов в Донецкой и Днепропетровской области. И трусливые депутаты от БПП знают об этом, потому что видит Бог, я сказал об этом на первом заседании фракции. ПРИ ВСЕХ! А на второе заседание меня уже не пустили... Также "мудрость пятой степени" это награждать главу ЦИК орденом за три недели до выборов в Чернигове, где выдвигается родной племянник твоего лучшего друга, а по совместительству личный завхоз, которого по-семейному ты хочешь пропихнуть на пост нового главы своей фракции в Раде. И делаешь все так чтобы награждение выглядело как: "Это аванс, Миша. Семья тебя не забудет. После местных выборов рассчитывай на Героя", - констатировал нардеп.
 
Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Личный дворец главы Центризбиркома Охендовского - фальсификатора выборов. Шокирующее видео
 
"А самое главная "мудрость" - это награждать политического проходимца и фальсификатора выборов одновременно с десятками и сотнями настоящих героев, которые отдали свои жизни и здоровье за свободу и независимость Украины. Это уже не мудрость. Это подлость. И тоже пятой степени", - резюмировал Филатов.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  РіГа  ану поясни за що ригіАнал рудий Охендовський  отримав орден ?  За які заслуги чи мо послуги  .

Чи слабо ?

Ясно за що. За однотурового педріто шоколадного. Рік почекали щоб не так кидалося в очі і подякували.

Link to comment
Share on other sites

Охендовський з Філатовим одного поля ягоди.

Був би Охендовський в команді гасконців - Філатов би йому дифірамби співав :shuffle:

та да, але є різниця?

 

1. депутат "Філатов би йому дифірамби співав ",

2. президент  Петя вже нагородив однією з вищих нагород України ригоанального гандона, відомого ще з 2004 року

Link to comment
Share on other sites

Я работаю на двух работах. Учу английский и уделяю время хобби, от которого тебя так плющит. Плюс пишу статьи о рыбалке и с этого тоже имею вознаграждение. Такие дела мой броварской дружочик :pleasant:

   Я  радий   за тебе . В  армію тобі  точно нізя  .  Точно  без  взяток  живеш  ? 

 

------

 Моя  історія проста  . 10 років  я трудився  ЧЕСНО   ,  нікому хабарів  не давав  ! 

Десять років  ремонтником . В тому  році український ПГ  майже  втратив кацапський  ринок ,  у нас скорочення  -  дві  зміни  по 12 годин  . В  цьому  році  вже буде  третя  хвиля  скорочень  з  урізанням  виробництва продукції ... можливо до  нуля  . Український  ринок  теж  майже  став  .

Поясненя  просте -  Сєня геній ,  Яресько Гонтарєви  - генії  . 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...