Перейти до змісту

Оформлення загранки для дитини. Адок і совок.


Гість Хома

Recommended Posts

З першого квітня, якщо хто не в курсі, Україна почала робити закордонний паспорт дитини, з яким з нормальних країн випускають і запускають. Вирішив і я зробити своїм малим. Довелося тягнути їх в консульство, бо вони гарантовано приймають фото лише "їхнього" фотографа, башляти баксів по 100 за штуку (хоча обіцяли що буде по 20 баксів за місяць, але чекати було влом).

 

Пройшло 4(!!!!) місяці, паспорти нарешті доїхали до нас.  Але мені приїхав лише один. Де другий і коли буде - хз, ніхто не в курсі  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я в том году отправлял малую..в польшу в летний лагерь...

проездной паспорт..был сделан очень быстро..за 2нидели..

в этом году новые правила и на детей тоже вроде биометрика нужна....теперь месяц.

Link to comment
Share on other sites

Пишуть що видають аж гай гуде  [ua]

а ви наговорюєте на нашу владу

 

UKR Embassy in SWE@UKRinSWE 
 
У Посольстві України в Швеції було вручено перший біометричний паспорт. Вітаємо наймолодшу власницю документа! pic.twitter.com/gwOcq8CUec

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Пишуть що видають аж гай гуде

В разных консульствах по-разному.

Норвежское до недавних пор вообще ничерта не делало в лучших традициях совковой номенклатуры.

Link to comment
Share on other sites

Совок-с  :fp1:

ну як сказати про совок

коли нас тримали на літаку на смузі у Колорадо Спрінгз 9 годин - американці навіть сенаторам дзвонили у Вашингтон! напряму! і всі ЗМІ

 

БОРІТЕСЯ- ПОБОРЕТЕ! (С)

Link to comment
Share on other sites

 

 


коли нас тримали на літаку на смузі у Колорадо Спрінгз 9 годин - американці навіть сенаторам дзвонили у Вашингтон! напряму! і всі ЗМІ

9 годин - це ще недовго. В мене якось кореш після перельоту з ЛА просидів в Шереметьєво 11 годин, бо випав сніг і їх не випускали ;)

Link to comment
Share on other sites

нє це не наш метод!

треба заїбати консульство


9 годин - це ще недовго. В мене якось кореш після перельоту з ЛА просидів в Шереметьєво 11 годин, бо випав сніг і їх не випускали ;)

ну так то привід - а у нас все окейно було з погодою) зато стали героями теленовин перших каналів

 

істи не давали - тільки вода - бідні діти та немічні

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

 

 


Дык эта - в этом году люди спецом в Украину летят, чтоб не бодаться с консульствами на ету тему.

 

Мабуть покращення, двум детям сделали паспорта через консульство, меньше месяца заняло, фоткал сам, но 10х15, цена вопроса 10 евро за паспорт. Теперь у них страниц под визы больше, чем у взрослых  :fp1: Хотя паспорт на 4 года всего...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


peniata,  скільки збір консульський?

 

Дик пишу ж - 10 євро за паспорт, ще й карткою платіж приймають :) Реально, простіше ніж в Україні... А, є одне але. Запис на подачу документів, черга 2 місяці приблизно, багато бажаючих.

Link to comment
Share on other sites

Нічьо собі, Фома всього  4 місяці :fp1:

Це у вас дуже-дуже швидко

а  в нас 8 місяців :nose3:

такшорадуйся і не гарлапань на весь зємной шар ;)

 а то заж *ралісь вже ті бритоси :shuffle:

 

 

всі докУменти відправляються в Україну :buba:

но ми вже поняли

вам так скоро роблять по блату :pardon:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...