Перейти до змісту

Зрада !


On_

Смайл "Зрада"  

19 проголосували

  1. 1. Чи потрібен нам смайл "Зрада" ?

    • Так
      16
    • Ні
      0
    • Це Зрада !!!
      3


Recommended Posts

А кто кого зрадыв?

 

всі всіх. причому неодноразово, відверто глузуючи над тими, хто просрав перемогу !

до речі, смайл "перемога" теж би не завадив   B-)

Змінено користувачем On_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это описание смайла "петух"?  ;o

 

На Петуха другой смайл, например.

 

к пассивному смайлу - резко выпячивает своей круглой грудью петух. Так гордится своей мужской важностью, что выскакивают на показ внизу мелкие мужские причендалы.

смайлик чуть отскакивает назад - и потом пальцем и эмоциями отчитывает петуха за неэтичное поведение поведение.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну коль пошла такая петрушка, то мне, пожалуйста, смайл "петух"!

 

А какой смайлик?, 

 

наверное как один смайл находясь сзади, разполовинивает другого, стягивая струной ?

 

это описание смайла "петух"?  ;o

 

На Петуха другой смайл, например.

 

к пассивному смайлу - резко выпячивает своей круглой грудью петух. Так гордится своей мужской важностью, что выскакивают на показ внизу мелкие мужские причендалы.

смайлик чуть отскакивает назад - и потом пальцем и эмоциями отчитывает петуха за неэтичное поведение поведение.

сцуки, :weep:

Link to comment
Share on other sites

КИЇВ. 16 липня. УНН. Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю CNN повідомив, що за інформацією розвідки вторгнення буде, передає УНН.
“У мене є інформація з джерел розвідки, що вторгнення буде”, — розповів він.

Нагадаємо, Петро Порошенко повідомив, що в ніч на 15 липня, під час ескалації бойових дій, загинули декілька цивільних.
“Вчора (15 липня, — ред.) я втратив 8 військових, і 16 військових були поранені. Декілька цивільних загинули за вчора під обстрілами”, — заявив П.Порошенко.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

КИЇВ. 16 липня. УНН. Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю CNN повідомив, що за інформацією розвідки вторгнення буде, передає УНН.

“У мене є інформація з джерел розвідки, що вторгнення буде”, — розповів він.

 

Нагадаємо, Петро Порошенко повідомив, що в ніч на 15 липня, під час ескалації бойових дій, загинули декілька цивільних.

“Вчора (15 липня, — ред.) я втратив 8 військових, і 16 військових були поранені. Декілька цивільних загинули за вчора під обстрілами”, — заявив П.Порошенко.

 

Підкацапник, а нічого, що Пєця є верховним головнокомандувачем ЗСУ ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...