Перейти до змісту

Преступление и наказание...


Recommended Posts

Фракція Самопоміч відкликає Ганну Гопко, яка очолювала список партії на виборах в Раду, з посади голови парламентського комітету у закордонних справах через голосування за запропонований президентом України проект змін до Конституції.


Про це напередодні ввечері в ефірі Шустер Live повідомив лідер фракції Олег Березюк.


"Фракція прийняла рішення попередити Гопко про те, що вона зробила неправильно і відкликати її з посади керівника комітету у закордонних справах. В останні два дні у нас проходили закриті засідання фракції щодо цього рішення, були дуже важкі дискусії", - зазначив він.


Як підкреслив Березюк, напередодні засідання Ради депутати від Самопомощи домовилися голосувати за президентським законопроектом відповідно до рішення фракції.


Однак Гопко проголосувала за проект змін до Основного закону на засіданні Верховної Ради 16 липня.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Фракція Самопоміч відкликає Ганну Гопко, яка очолювала список партії на виборах в Раду, з посади голови парламентського комітету у закордонних справах через голосування за запропонований президентом України проект змін до Конституції.

Про це напередодні ввечері в ефірі Шустер Live повідомив лідер фракції Олег Березюк.

"Фракція прийняла рішення попередити Гопко про те, що вона зробила неправильно і відкликати її з посади керівника комітету у закордонних справах. В останні два дні у нас проходили закриті засідання фракції щодо цього рішення, були дуже важкі дискусії", - зазначив він.

Як підкреслив Березюк, напередодні засідання Ради депутати від Самопомощи домовилися голосувати за президентським законопроектом відповідно до рішення фракції.

Однак Гопко проголосувала за проект змін до Основного закону на засіданні Верховної Ради 16 липня.

 

 

Ніфіга не зрозумів з виділеного, що ж та фракція все-таки вирішила ?

Link to comment
Share on other sites

Фракція "Самопоміч" відкликала свого нардепа Вікторію Пташник зі складу Конституційної комісії, "бо не натиснула кнопку "проти" під час голосування у ВР запропонованого президентом України проекту змін до Конституції.


Про це у своєму Facebook повідомила сама Пташник.


"Дізналася про рішення фракції про відкликання мене з Конституційної Комісії, бо не натиснула кнопку "проти". Про прийняте фракцією вчорашнє рішення мене не повідомили", - заявила вона.


При цьому Пташник зазначила, що "завжди вважала Конституційну Комісію майданчиком, де треба дискутувати, сперечатися, знаходити такі шляхи вирішення задач, які б об’єднували".


"Саме тому мене щиро дивує, як можна влаштовувати дискусію на телевізійних ефірах і не займати такої ж жорсткої позиції під час засідань робочих груп, де немає камер",  -  додала вона.

Link to comment
Share on other sites

  1. Я поза партійними справами, та для державної справи відзначу роботу Г.Гопко як глави комітету Ради - завжди енергійно і в інтересах України.

Link to comment
Share on other sites

 

Про відкликання Самопоміччю з посади голови комітету Верховної Ради із закордонних справ Hanna Hopko.

З першого дня приходу до Парламенту ми відчуваємо величезний спротив з боку більшості "політиків з досвідом". Їхня клептократична іділія - яка роками включала в себе і гру у "владу" та "опозицію", прикриваючи спільні бізнеси та незмінність дерибану, як би "влада" і "опозиція" не мінялися місцями - під загрозою через нас.

Фракція Самопоміч відрізняється. Фракція Самопоміч читає всі законопроекти. Фракція Самопоміч перед голосуваннями щовечора (до щоночі:) по 3-6 обговорює всі рішення без монополії будь-кого на істину. Фракція Самопоміч одразу запитує "а якого х...?" коли бачить у проектах корупцію чи відверту зраду. І ніколи за таке не голосує, створюючи небезпечну для клептократичної ідилії альтернативу.

Рішення не голосувати за "особливості здійснення самоврядування" на Донбасі і префектів з правом виконавчої влади у містах та селах ми обговорювали особливо серйозно і довго. Вирішили не просто не голосувати, а голосувати проти. Червоними кнопками. Більше того, вперше в історії фракції вирішили, що це голосування такої ваги, що всі депутати Самопомочі зобов'язані показати єдину позицію. (Зазвичай ми дозволяємо тим, хто критично незгодний з рішенням більшості, голосувати як він вважає правильнішим.) Але ж тут йшлося про Конституцію.

Перед голосування Ганна сказала мені:

- Я буду голосувати "за".

- Тебе виключать з фракції.

Потім ми два вечора обговорювали, як реагувати на голосування першого номеру списку. Була пропозиція і виключити. Так зробили з Іриною Сусловою, коли вона всупереч рішенню Самопомочі підтримала призначення генпрокурором Віктора Шокіна.

Ганну вирішили зберегти у фракції, але підібрати нового голову парламентського комітету, який буде сильніше відстоювати нашу позиці. Сильні кандидати є. В нас взагалі все ок з сильними особистостями, якою є і Ганнуся.

Але щоб зруйнувати клептократичне управління державою Самопомочі треба навчитися бути сильною і своєю єдністю. "Вас наказано рвати", - попереджають з "органів". Наказують ті самі очільники "влади", які все частіше не соромляться відкритого співробітництва спільно з "опозицією". Зокрема, і при голосуваннях і
за Конституцію, і за Шокіна.

Рвати будуть і з середині. Вміння використати слабкості людини, заплутати її, зіграти на бажанні грошей або посад у політиці неймовірно страшне. І Самопоміч має діяти так, щоб ми без страху поверталися один до одного спиною. Від цього залежать наші результати у цих боях за творення нормальної держави.

І, думаю, життя наші теж сильно залежать

Link to comment
Share on other sites

 

Рвати будуть і з середині. Вміння використати слабкості людини, заплутати її, зіграти на бажанні грошей або посад у політиці неймовірно страшне

 

Тексту багато, але я так і не зрозумів, чим з вищезгаданого вразили Ганю :gigi:

 

 

 

. І Самопоміч має діяти так, щоб ми без страху поверталися один до одного спиною. Від цього залежать наші результати у цих боях за творення нормальної держави.

 

 

Добре, що Єгорка не у Ляшка.... Там таке неможливе :(

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...