Перейти до змісту

Аварійна посадка у Шипхоллі


Françoise

Recommended Posts

Я отак садился в Амстердаме.

Цуко, ветер был невпупенный. Порывистый.

По каналам хорошо было видно.

Только со второго захода получилось.

Так кидало, шо капец.

Я не из пугливых и летал немало, но тогда, по правде, очконул малехо. Думал, все, прилетел.

 

ЗЫ. Пассажиром, конечно. Ато перечитал свою писанину и понял, что неоднозначно звучит.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На Л-410 колись сідав крутіше. "Прикольно" бачити у свій ілюмінатор, як на тебе під кутом 45о  ;o  насувається ЗПС з вогнями. А після посадки в АП чути оголошення, що він закритий для прийому усіх типів літаків.

Link to comment
Share on other sites

Та ололо, то штатна посадка. 

Я колись летів Київ - Лондон, замість 3-10 летіли майже 5 годин, вітер був адовий назустріч. Сідали  :fp1:

Весной струйные течения шо пыпець, у меня максимальный ветер был на эшелоне 370 км/ч.
Link to comment
Share on other sites

Да ну вас нафиг, мне через месяц в Барселону лететь, а они тут ужасы показывают и рассказывают :(  

сколько я летал ..уже перелетал...

и всё всегда хорошо..

не сцы всё хорошо будет.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да ну вас нафиг, мне через месяц в Барселону лететь, а они тут ужасы показывают и рассказывают :(  

 

Я мала летіти, теж за місяць. І тут розбиваєтсья літак.

Отаке.....

Link to comment
Share on other sites

Я мала летіти, теж за місяць. І тут розбиваєтсья літак.

Отаке.....

 

Де? Який? Як взагалі ці події між собою пов'язані?

 

А те, що щоденно трупи в лобову на дорогах, то може припинити поїздки за кермом?

Link to comment
Share on other sites

Де? Який? Як взагалі ці події між собою пов'язані?

 

А те, що щоденно трупи в лобову на дорогах, то може припинити поїздки за кермом?

 

А те, що то була відповідь на пост VKOstin, то нічого?

можете припинити, ваша приватна справа

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

А те, що то була відповідь на пост VKOstin, то нічого?

Та я бачив, що це відповідь на пост. Тому запитав, що то за літак раптом розбився, що так різко на Барселону ризики перекинулись :)

Нічого особистого.

Link to comment
Share on other sites

Та я бачив, що це відповідь на пост. Тому запитав, що то за літак раптом розбився, що так різко на Барселону ризики перекинулись :)

Нічого особистого.

 

Я не пригадаю точно який саме, то кілька років тому було. Просто так співпало, я лише квитка купила, а тут катастрофа.... теж відчуття не з найкращих

Link to comment
Share on other sites

Когда примерно так же приземлялись в Борисполе, никто даже не заикнулся о том что это был героизм и аварийная ситуация.
Наверное потому что видео в youtube не выложили.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Когда примерно так же приземлялись в Борисполе, никто даже не заикнулся о том что это был героизм и аварийная ситуация.

Наверное потому что видео в youtube не выложили.

Это стандартная посадка при сильном боковом ветре, плюс ветер с порывами. Так шо нормально
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...