Перейти до змісту

"Карбала", хочу подивитися


Françoise

Recommended Posts

Анонсували у вересні. Молодці поляки, піарять своїх солдат

 

Polish Army - Karbala 2004 Battle of Citty Hall Footage
 
 

Karbala 2004, Battle of Citty Hall. 32 Polish and 16 Bulgarian soldiers (Polish 17 WBZ second reccon squad i have no info about Bulgarian unit) were defending for 4 days City Hall in Karbala, they were surrounded by unknown number of rebeliants (from 400 even up to 1500). Only after first day of firefight Polish and Bulgarian troops killed 80 and injured up to 120 rebeliants. During 4 days Polish and Bulgarian soldiers didn't loose anyone (one of Bulgarians were injured). 

 

Польська Армія - Карбала, Ірак, 2004 Битва за Сіті Холл
 

Карбала, Ірак, 2004 Битва за Сіті Холл. 32 польських та 16 болгарських солдатe (Польський 17 WBZ 2й ескадрон, інформації про болгарський підрозділ не маю) протягом 4 днів захищали Сіті Холл в іракському місті Карбала; вони були оточені повстанцями, чия кількість була невідома  (за різними підрахунками від 400 аж до1500). Лише за перший день повстанці втратили 80 вбитими та 120 пораненими. За 4 дні поляки та болгари не втратили жодного солдата (1 болгарина було поранено). 

 

http://www.liveleak.com/view?i=0a2_1397148034

 

а тут трейлер до фільму

 

 

Наскільки я може зрозуміти, задіяні відомі болгарські актори, сучасні їхні зірки

 

Коли вже ми щось подібне знімати будемо.....

Link to comment
Share on other sites

Може, як окремі солдати й нічого, але як армії - слабаки. За останні 100 років хіба що свого землячка Тухачевського ганяли, який теж мав ще те військо. 

Та  й  то  разом  з  нашим  стрілецьким  військом ( під  Замостям).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, між нами кажучи, поляки ще ті вояки. B-)

 

У 20му столітті, так, переважно воювали чужими руками. Але зараз, кажуть, в них таки одна з найбоєздатніших армій в Європі

(ну це допоки ми не роздуплилися  :gigi:   )

 

Але фільм цей я хочу подивитися, цей епізод дійсно був і фільми вони знімають добре, згадаємо хоча б той же "Потоп"

Link to comment
Share on other sites

Немножко не в тему. Я вчера "отель руанда" посмотрел. Раньше не видел, пропустил. Очень помогает оценить всякие ОБСЕ, ООН и прочих "єффективньіх ничегонеделателей". И посмотреть на войну совсем с другой стороньі. Очень советую.

 

Телефон, хреновая связь, дубль.

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

Немножко не в тему. Я вчера "отель руанда" посмотрел. Раньше не видел, пропустил. Очень помогает оценить всякие ОБСЕ, ООН и прочих "єффективньіх ничегонеделателей". И посмотреть на войну совсем с другой стороньі. Очень советую.

 

Телефон, хреновая связь, дубль.

 

Нічого. Я, до речі, кажу, що нам би зробити фільм хоча б про ту ж Жеппу, де маленький український корпус врятував 1500 людкй від різанини саме завдяки тому, що не послухалися наказу "Не втручатися". І порівняти це з поведінкою голандців у Сребрениці.... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Немножко не в тему. Я вчера "отель руанда" посмотрел. Раньше не видел, пропустил. Очень советую.

нашла

подскажите, плз, сколько он он-лайн трафика затянет, что-то не нахожу

http://gidonline.club/2011/07/otel-ruanda/

Link to comment
Share on other sites

Ни малейшего понятия. Около гига наверное, обьічно онлайн в среднем качестве. Всегда качаю, а не онлайн смотрю. Да, и на "гуртом" лежит с прекрасной украинской озвучкой. Гуртом - торрент-трекер. Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...