Перейти до змісту

Про Парасюка


Гість Хома

Recommended Posts

Головааабвязана, кровь на рукааве,

След кровавый стелецца по сырой трааве...

 

Чего так поздно все всплывает?  :fp1:

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дуркував чи ні, але зараз - гасконець.

Ну когда полтора года назад киев с обосраными штанами и перднуть боялся, то гасконцы были при деле. Щас понятно, красная армия всех сильней :))). Главное шоб опять на теже грабли не наступили, и после следующего Майдана граница уже не прошла по Днепру

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так, для справки. Парасюк был символом Майдана, можно считать как угодно, но именно с ним связаны ассоциации с переломной фазой. Хотя понятно, овоща выдернули кацапы, шоб провернуть муть с Крымом. Не прошло и года, и мы сами в говно окунаем своих,

Я уже писал. А какие тогда притензии к лугандонам?, они блядь защищают свой край от гасконцев, как мы защищали от овоща.

Все по чесноку, не?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Головааабвязана, кровь на рукааве,

След кровавый стелецца по сырой трааве...

 

Чего так поздно все всплывает?  :fp1:

Не хотілось особисто мені вірити в те, що серед героїв Майдану є продажні провокатори.

А Парасюк здавався спровжнім народним героєм.

 

Признаюсь чесно, якби таке відео з"явилось відразу після Іловайська, я би просто не повірив. Казав би, що кляті ольгінці клєвєщут.

Link to comment
Share on other sites

Не хотілось особисто мені вірити в те, що серед героїв Майдану є продажні провокатори.

А Парасюк здавався спровжнім народним героєм.

 

Признаюсь чесно, якби таке відео з"явилось відразу після Іловайська, я би просто не повірив. Казав би, що кляті ольгінці клєвєщут.

Ты думаешь шо все пля герои! Та никуя, жить все хотят, и парасюка дергать надо в последнюю очередь, даже если он тысячу раз не прав. Потом, лет через сто крутите эту тему, а пока он герой и неипет
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ты думаешь шо все пля герои! Та никуя, жить все хотят, и парасюка дергать надо в последнюю очередь, даже если он тысячу раз не прав. Потом, лет через сто крутите эту тему, а пока он герой и неипет

ІМХО, якщо Парасюк - платний провокатор, то смикати за бейцали його треба безжально та негайно. Навіть якщо він й справді один раз в своєму житті був Дартаньяном. Не може бути індульгенції за зраду.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вибори на носі, оті хочуть побільше проплаченої мразоти протягнуть ...

 

а чогож раніше ніхто і нічого не говорив такого, моментів було більш. ніж достатньо...

 

а ви, українці, не стісняйтесь, топіть вже і Парасюка, чогож ні? нам, жеш диванній сотні всіда видніше, нашим жеш мозком не керують всякі там виступи, бо миж то мудрі...

нє?

 

 

 

:X

Link to comment
Share on other sites

ІМХО, якщо Парасюк - платний провокатор, то смикати за бейцали його треба безжально та негайно. Навіть якщо він й справді один раз в своєму житті був Дартаньяном. Не може бути індульгенції за зраду.

За какую зраду? Это не простая война, тут все перекрутилось шо пыздець. Шоб обуздать гандонов, год назад криминал привлекали, потомушо менты сбу и ВСУ нихуя дупля не отбивали, а действовать надо было быстро и жестоко

Давай их в герои двинем!

Или думаешь что всё так просто стабилизировалось год назад?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой вэй! Шож такое, куда не кинь везде :zrada:  :zrada: :zrada:

Единственным положительным моментом в биографии Парасюка остаётся, то как он на майдане Януковича крыл.

 

А если и это технология?

начало ....

 

Чтобы разрулить связующие элементы резкого здувания Януковича, то начало указано в этой теме: "Парасюк и зеркало", что не даёт даже 60% гарантии, что он проект событий, сделавших его известным.

 

Но чтобы разобраться в Парасюке не в особенных качествах храбрости, а в вероятностях его участии "в сгороворах" ))), нужно также найти и последний элемент "Януковича-Беглеца", т.е. Турчинов, договор о конституции, война Путина.

 

Всё это клоню к тому, что Парасюк обычный человек, и имеет свои недостатки и желания жить, либо хитрец и действующее лицо неприятных событий )))

Наверно я не подумал, но затроллил события ...

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таке враження, що пацан десь в душі відчуває, що налажав. А так як відчуття власної значущості після Майдану зашкалює, то і кидається тепер на 'злочинну владу', щоби виправдати свої пройопи. 

Link to comment
Share on other sites

Дописувачі!

 

шо затихли?

 

Шото мало л*йна  диванна мудра сотня туд вилила  на Парасюка...

 

смєлєй, таввріщі, "єсть іщьо порах в парахавніцах" чи нє?

 

Хто слєдущій...

 

... і не стісняцця...

 

 

:corn:

Link to comment
Share on other sites

Вибори на носі, оті хочуть побільше проплаченої мразоти протягнуть ...

 

а чогож раніше ніхто і нічого не говорив такого, моментів було більш. ніж достатньо...

 

а ви, українці, не стісняйтесь, топіть вже і Парасюка, чогож ні? нам, жеш диванній сотні всіда видніше, нашим жеш мозком не керують всякі там виступи, бо миж то мудрі...

нє?

 

 

 

:X

Хані, ну так усі дії Парасюка за останній рік - лише на шкоду Україні.

Не я Парасюка топлю, це він сам Україну з усіх сил намагається потопити.

Ще при цьому й бреше постійно, на красівую жисть заробляючи.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Бондар Роман /Tracker/, янукович долбоеб, и он точно парасюка не испугался как собственно и Майдана. Этого балбеса выдернули кацапы, основная цель легализация захвата Крыма и треша в лугандоне. Просто этот баран обосравшись от страшилок офицеров фсо только возможно сейчас понял как его отрахали кацапы
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хані, ну так усі дії Парасюка за останній рік - лише на шкоду Україні.

Не я Парасюка топлю, це він сам Україну з усіх сил намагається потопити.

Ще при цьому й бреше постійно, на красівую жисть заробляючи.

Дайте, пліз, посилання, якщо можете...

Link to comment
Share on other sites

Таке враження, що пацан десь в душі відчуває, що налажав. А так як відчуття власної значущості після Майдану зашкалює, то і кидається тепер на 'злочинну владу', щоби виправдати свої пройопи.

 

Он если и налажал, то по минимуму,
Link to comment
Share on other sites

А шо всплывает?

 

Ты предлагаешь не верить тому, что говорит мужик в ролике? Или похерить?

 

Или просто молчать в тряпочку, бо он "воевал, имеет право" (С. Мой старик, который воевал на 2-х войнах, и терпеть не мог подобных истерических криков...)?

Link to comment
Share on other sites

Дописувачі!

 

шо затихли?

 

Шото мало л*йна  диванна мудра сотня туд вилила  на Парасюка...

 

смєлєй, таввріщі, "єсть іщьо порах в парахавніцах" чи нє?

 

Хто слєдущій...

 

... і не стісняцця...

 

 

:corn:

Ну якщо питання "хто наступний", то можемо перейти до Яроша та ПС в цілому.

Я звичайно диванна сотня та мудило патентоване, тому на попередніх виборах був готовий за Яроша галасувать :shuffle: .

А зараз розчарувався в них так само, як в Парасюку...

Link to comment
Share on other sites

Дайте, пліз, посилання, якщо можете...

Та практично усі дії Парасюка на протязі останнього року маю на увазі... Починаючи з провокації першої бійки в новому Парламенті та закінчуючи заявами про те, що він зумисне правила дорожнього руху порушує, щою нову поліцію перевірити :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ты предлагаешь не верить тому, что говорит мужик в ролике? Или похерить?

 

Или просто молчать в тряпочку, бо он "воевал, имеет право" (С. Мой старик, который воевал на 2-х войнах, и терпеть не мог подобных истерических криков...)?

Я ничего не предлагаю. Год назад я писал шо Ярош это проект бени. Но если выбирать между проектом бени и вилкула, я выберу проект Игоря валерийовича. Если выбирать между парасюком и бирюковыми, то я выберу парасюка. Нет тут четких граней
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хані, ну так усі дії Парасюка за останній рік - лише на шкоду Україні.

Не я Парасюка топлю, це він сам Україну з усіх сил намагається потопити.

Ще при цьому й бреше постійно, на красівую жисть заробляючи.

 

Він просто пішов в емоції, особливо коли випадають незворотні події, а виправдовування перетворюються на фарс.

Нехай просто обере собі гілку дій і напрямок, а помилки стануть не етичними а технічними

Link to comment
Share on other sites

 

 


Нет тут четких граней

 

С этим трудно не согласиться. Поэтому, имхо, герои на сегодня - только те, кто жизнь отдал за Родину. А остальных надо назначать попозже, когда появится полное понимание просходящего.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...