Перейти до змісту

Певцы ротом и ИнтерЛьвочкинСтайл


Nadin

Recommended Posts

было?

 

http://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/642/642956_1_w_570.jpg Фото: Бульвар Гордона
http://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/642/642956_2_a_135_100.jpghttp://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/642/642956_3_a_135_100.jpghttp://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/642/642956_4_a_135_100.jpghttp://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/642/642956_5_a_135_100.jpg

- Девушка, билетик не надо? – смикає за руку жінка років 45 на сходах столичного палацу "Україна". - 200 гривен. Там, кажуть, хароше шоу, - простягає темно-синє запрошення.

- А ви ж, - питаю, - чого не йдете?

- А мы, раз уже в Киев приехали, лучше в Лавру. Нам те звезды постолько-посколько.

Телеканал "Інтер" 17 серпня знімав концерт до Дня Незалежності. На захід звозили глядачів із регіонів. Судячи з говірки, багато з Півдня та Сходу.

У фойє накриті столи з безкоштовною випивкою: шампанське, коньяк.

- Шмурдяк, но на дурняк - и хлорка крохмал, - каже чоловік. - Жаль только, закуска платная.

Бутерброди продають у барі.

Після годинної прогулянки від одного столу зі спиртним до іншого глядачі заходять до зали, починається концерт. Першою виступає Софія Ротару.

- Давай, Софа, давай! – гукають із залу.

Ротару виконує дві пісні: "Червону руту" й "Одну калину".

Далі – виступає Ніна Матвієнко. Для її "Квітки-душі" на сцену витягають прикрашені квітами білі човни.

- Ти диви, гроби розрисували! - сміється чоловік років 25 в майці й спортивних штанях. – Точно ж гроби, да?

- Та нє, - відповідає сусід. – То така декорація.

- Мальчики, я извиняюсь, а "Браво!" только после песни кричать можно или и перед? - запитує дівчина в сонячних окулярах.

- Иди у смотрящих спроси, - відповідає "сусід", киваючи на двох чоловіків із бейджами організаторів.

Дівчина йде. Вертається радісна:

- Можна, когда хочешь!.

"Браво" та оплески лунають після кожної пісні. Відносно тихо лише після виступу Таїсії Повалій, але і їй аплодують.

- Кому вы хлопаете, дурачки? – обурюється чоловік у спортивках. – Это ж сепаратистка! Что она вообще тут делает?

Про участь екс-"регіоналки" у концерті до Дня Незалежності України стало відомо за кілька годин до концерту. Кажуть, на репетиції вона не приїжджала і в те, що таки вийде на сцену, мало хто вірив. Повалій виконала дві пісні. Під час другої – авторства Юрія Рибчинського "Верба", яку співала на фоні каруселі й цирку-шапіто - люди почали потихеньку тікати.

- Куда, куда? - запитує кремезний чоловік біля дверей.

- Воздухом подышать, - виправдовується більшість.

Дехто каже прямо:

- Сил больше нет!

Хлопець із бейджиком виводить на сцену літню жінку – та дарує Таїсії Повалій квіти. Потім проводить на місце й звітує колезі:

- Бабку доставил где взял!

За кулісами людей багато.

Таїсію Миколаївну теж під ручку водить один із продюсерів "Інтера". Оточення співачки оберігає її від журналістів. Хоч їх небагато й усі свої – знімають для каналу привітання з Днем Незалежності.

Чоловіка Повалій - Ігоря Ліхуту впізнати важко – схуд, посивів.

- Вас бы так били! - віджартовується він.

- Где Ольга Ракицкая и кто это такая? – запитує дівчина з бейджем. – Ей пора на сцену!

Дружина футболіста "Шахтаря" виконує свою пісню. Василю Березовському довірили з Кобзонового плеча "Я люблю тебя, жизнь", Ольга Цибульська ганяє по сцені під стару пісню Ротару "Темп" - на тлі фотографій Сергія Бубки, Олега Блохіна, Валерія Лобановського й інших спортсменів. Сергій Гладир виконує пісню з фільму "Весна на Заречной улице". Після слів "Горят мартеновские печи" глядачі в залі підводяться.

Пісні українською теж звучать, але - без прямої згадки про Україну і під особливим "соусом". Приміром, про "Ніч яка місячна" ведучі сказали, що це - "любимая песня Леонида Быкова, которого мы любим за фильм "В бой идут одни "старики". У "Зеленого жита" була передмова про українську гостинність. А "Відірватись від землі" Наталки Могилевської передувала розповідь про славетне радянське минуле заводу Антонова, чиї досягнення "сейчас упали с небес на землю".

Співали, говорили й показували, що Україна може бути лише "гостеприимной житницей" с "прекрасным трудолюбивым народом", котрий "не покладая рук, трудится на фабрике, в цеху, на стройплощадке". Про Україну нинішню, що пережила Майдан, загибель Небесної Сотні, вже понад рік виборює незалежність і кожного дня втрачає захисників, - не було згадки.

У фіналі – ще один радянський хіт: "Аист на крыше, мир на земле".

- Еле высидела! – говорить на виході літня жінка з віялом. – Вот вроде все и нормально, и красиво, а какое-то такое чувство, будто не на концерт съездили, а в ватники записались.

 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

ну, а про страсті в Німеччині шо там?  :pleasant:  :corn:

Ну так ти сам пишеш в шаленій експресії, навіть без розділових знаків:

 

фирташ льовочкин петя кличко новая партия новый пиздеж откровенный реванш синячья = ПЖЫТЫ.

Страсті так сказать видно неозброєним оком :shuffle: .

 

З.І. Дзіпич, без образ, але вішати усіх собак на Пецю з будь-якого приводу - це перебор. Ось недавно хтось писав про водіїв маршруток на Франківщині, які масово крутять в маршрутках російську попсу, здається мова й про Стаса Міхайлова йшла, чи як його там. Ну можна й тут верещати, що Пєця гандон, а маршрутчики нє вінаватиє... Але ІМХО, в нас Україні десь 30 млн. гандонів, які в 2010 році більшістю в 90 з гаком відсотків проголосували за Янука та Юльку. І заявляти, що цих 30 млн. гандонів таким чином проголосувати заставив Пеця, звичайно можна. Але тупо.

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

Ну так ти сам пишеш в шаленій експресії, навіть без розділових знаків:

 

Страсті так сказать видно неозброєним оком :shuffle: .

 

З.І. Дзіпич, без образ, але вішати усіх собак на Пецю з будь-якого приводу - це перебор. Ось недавно хтось писав про водіїв маршруток на Франківщині, які масово крутять в маршрутках російську попсу, здається мова й про Стаса Міхайлова йшла, чи як його там. Ну можна й тут верещати, що Пєця гандон, а маршрутчики нє вінаватиє... Але ІМХО, в нас Україні десь 30 млн. гандонів, які в 2010 році більшістю в 90 з гаком відсотків проголосували за Янука та Юльку. І заявляти, що цих 30 млн. гандонів таким чином проголосувати заставив Пеця, звичайно можна. Але тупо.

 

я не сказав про 30 млн гандонів, а Петя - гандон. 

Не треба зводити до маршруток, то не те.

Link to comment
Share on other sites

я не сказав про 30 млн гандонів, а Петя - гандон. 

Не треба зводити до маршруток, то не те.

Ну так тема то про співаків ротом, між іншим. Воділи маршруток, котрі російську попсу врубають,  до цієї теми аж ніяк не далі, ніж ліпєцкій гандон Пєця, який нарізає Україну як ковбасу (ну і так далі і тому подібне з методичок ольгінських пропагандонів).

Link to comment
Share on other sites

Ну так ти сам пишеш в шаленій експресії, навіть без розділових знаків:

 

Страсті так сказать видно неозброєним оком :shuffle: .

 

З.І. Дзіпич, без образ, але вішати усіх собак на Пецю з будь-якого приводу - це перебор. Ось недавно хтось писав про водіїв маршруток на Франківщині, які масово крутять в маршрутках російську попсу, здається мова й про Стаса Міхайлова йшла, чи як його там. Ну можна й тут верещати, що Пєця гандон, а маршрутчики нє вінаватиє... Але ІМХО, в нас Україні десь 30 млн. гандонів, які в 2010 році більшістю в 90 з гаком відсотків проголосували за Янука та Юльку. І заявляти, що цих 30 млн. гандонів таким чином проголосувати заставив Пеця, звичайно можна. Але тупо.

А почему проголосовавшие за Януковича и Тимошенко - гандоны, а проголосовавшие за Порошенко - нет?

Только потому что вы лично  во второй категории?

Так вот позвольте с вами не согласиться.

А уровень моей аргументации будет сродни вашей.

Все проголосовавшие за Порошенко - гандоны.

И всем остальным придётся жить в этой гандоньей стране до следующей смены власти.

Такие дела.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А почему проголосовавшие за Януковича и Тимошенко - гандоны, а проголосовавшие за Порошенко - нет?

Только потому что вы лично  во второй категории?

Так вот позвольте с вами не согласиться.

А уровень моей аргументации будет сродни вашей.

Все проголосовавшие за Порошенко - гандоны.

И всем остальным придётся жить в этой гандоньей стране до следующей смены власти.

Такие дела.

А де я казав, що ті, що проголосували за Пєцю - не гандони?! Цитаткою не побалуєте?

Більше того, якби Ви не так сильно поспішали мене заклєйміть, то елементарний аналіз цифр показав би Вам, що більшість з тих, що голоснули за Пецю, в 2010 році голосували або за Зека, або за Зечку.

 

І да, хочу Вас ще раз розчарувати. Навіть якщо Ваша Багіня якимось дивом і добереться до омріяної табуретки, то ця країна все одно не перестане в один момент бути країною гандонів. Уви і ах, гандонство з мізків манюпасів не вивітрюється одномоментно.

Саме цю елементарно просту річ я намагаюсь останнім часом пояснити і Дзіпі, і Вам, і решті адептів Зради. Але напевно погано пояснюю. Не доходить хоч трісни :weep:

Link to comment
Share on other sites

А де я казав, що ті, що проголосували за Пєцю - не гандони?! Цитаткою не побалуєте?

Більше того, якби Ви не так сильно поспішали мене заклєйміть, то елементарний аналіз цифр показав би Вам, що більшість з тих, що голоснули за Пецю, в 2010 році голосували або за Зека, або за Зечку.

 

І да, хочу Вас ще раз розчарувати. Навіть якщо Ваша Багіня якимось дивом і добереться до омріяної табуретки, то ця країна все одно не перестане в один момент бути країною гандонів. Уви і ах, гандонство з мізків манюпасів не вивітрюється одномоментно.

Саме цю елементарно просту річ я намагаюсь останнім часом пояснити і Дзіпі, і Вам, і решті адептів Зради. Але напевно погано пояснюю. Не доходить хоч трісни :weep:

А где вы говорили, что голосовавшие за Порошенко - гандоны?

Цитатой не побалуете?

Хочу вас сразу разочаровать - я не верю, не надеюсь и не жду вхождения вашей богини на табуретку.

А адептом зрады я перестану быть ровно в тот момент, когда властные гандоны перестанут рвать на куски мою многострадальную страну, многострадальную воюющую землю и многострадальный многоразнаёбанный народ.

54% из которого пошли и проголосовали за гандона.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А адептом зрады я перестану быть ровно в тот момент, когда властные гандоны перестанут рвать на куски мою многострадальную страну, многострадальную воюющую землю и многострадальный многоразнаёбанный народ. 54% из которого пошли и проголосовали за гандона.

 

Маловато пафосу. ВСего лишь небольшой надрыв пупка.  А ну поддай жару,  не сачкуй!     :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А где вы говорили, что голосовавшие за Порошенко - гандоны?

Цитатой не побалуете?

Хочу вас сразу разочаровать - я не верю, не надеюсь и не жду вхождения вашей богини на табуретку.

А адептом зрады я перестану быть ровно в тот момент, когда властные гандоны перестанут рвать на куски мою многострадальную страну, многострадальную воюющую землю и многострадальный многоразнаёбанный народ.

54% из которого пошли и проголосовали за гандона.

 

А Ляжко буде на табуретці ? Чи отвір болить, не зможе всидіти. :weep:

Link to comment
Share on other sites

А Ляжко буде на табуретці ? Чи отвір болить, не зможе всидіти. :weep:

Обязательно будет!

Пока пети на таберутках, ляшки тоже будут на табуретках.

Это абсолютно взаимозависимые события.

Пока ваш в телевизоре, мой будет там же))))

Link to comment
Share on other sites

А где вы говорили, что голосовавшие за Порошенко - гандоны?

.

 

Спеціально для тих, в яких буває 146%. Пояснюю повільно, можете читати по складах.

 

90% + 54% = 144%, що є нонсенсом. Максимально можливо лише 100%.

Звідси елементарна арифметика показує, що принаймні 44 з 54 виборців, які проголосували за Пецю, раніше голосували або за Зечку, або за Зека, тобто є гандонами. Фірштейн?

Link to comment
Share on other sites

Маловато пафосу. ВСего лишь небольшой надрыв пупка.  А ну поддай жару,  не сачкуй!     :)

+100  :gigi:

И нараспев ...Ой на кого ж він неню кине двадцятьчетвертого!...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...