Перейти до змісту

ОГО! (беженцы)


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

800 тис. біженців лише до одної Німеччини

або тільки до Німеччини, краще сказати.

 

Це будуть люди з незакінченою вищою освітою.

 

Німцями все скалькульовано до дрібниць, а це значить, що на сьогоднішній момент будуть організовані робочі місця вчителів, вихователів, соціальних працівників.

Але вже підраховано, що народжуваність у німців дуже мала, через 20 років не буде кому працювати, от і беруть до себе виключно мусульман, а вони багаті на дітей.

 

Зараз на VW працює друга і третя генерація турків. Це діди і батьки тих турків, які відбудовували Німеччину після другої світової війни і прибули з Турції в кінці 60 років. Це є паралельне суспільство.

 

Але це не є головна причина, кажись...

Головної причини ше не знаємо...

да. :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

800 тис. біженців лише до одної Німеччини

Це будуть люди з незакінченою вищою освітою.

 

 

Зараз на VW працює друга і третя генерація турків. Це діди і батьки тих турків, які відбудовували Німеччину після другої світової війни і прибули з Турції в кінці 60 років. Це є паралельне суспільство.

 

 

 

з якою "незакінченою вищою освітою"? там хоч би закінчена середня була, особливо у біженців з Африки :fp1:

 

 

стосовно турків і "паралельного суспільства"....  це не відповідає реальності: турки дуже і дуже непогано інтегруються...  ще перше покоління туди-сюди, а в Німеччині народжені вже майже німці за менталітетом, навіть релігія там вже відіграє другорядну роль( як вони кажуть, в колі друзів

ми їмо все і не запитуємо, з якого м´яса то приготовaно) ....    турки - це дуже віповідальна до своїх обов´язків і працьовита нація, мінімум криміналу...    єдине те,  що турки  в більшості не дуже велике значення приділяють  вищій освіті і мотивації до цього дітей, але то таке - не всім же бути академіками....   а вцілому, на мою думку, турки разом з італійцями, греками, хорватами,словенцями (які прийшли як гастарбайтери), є однозначно збагаченням для Німеччини.   Так само, як і всі нації, які на даний момент населяють Німеччину.  І то деякі політики в Німеччині  раніше постійно піднімали тему про те, що інтеграція відбувається не належним чином, а мульті-культі потерпіла фіаско".

 

Те,  що  відбувається зараз(масивна хвиля неконтрольованої міграції) - це зовсім інша історія.  Як на мене, це однозначно початок кінця тої Європи, якy ми знали.   Що буде далі - хз.  Але думаю, що нічого хорошого :(

 

 

 

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

з якою "незакінченою вищою освітою"? там хоч би закінчена середня була, особливо у біженців з Африки :fp1:

 

 

хвиля біженців  з Сірії

читайте більше і дивіться новини, Вам буде корисно :tu:

 

стосовно турків і "паралельного суспільства"....  це не відповідає реальності: турки дуже і дуже непогано інтегруються...  ще перше покоління туди-сюди, а в Німеччині народжені вже майже німці за менталітетом, навіть релігія там вже відіграє другорядну роль( як вони кажуть, в колі друзів

ми їмо все і не запитуємо, з якого м´яса то приготовaно) ....    турки - це дуже віповідальна до своїх обов´язків і працьовита нація, мінімум криміналу...    єдине те,  що турки  в більшості не дуже велике значення приділяють  вищій освіті і мотивації до цього дітей, але то таке - не всім же бути академіками....   а вцілому, на мою думку, турки разом з італійцями, греками, хорватами,словенцями (які прийшли як гастарбайтери), є однозначно збагаченням для Німеччини.   Так само, як і всі нації, які на даний момент населяють Німеччину. 

 

:K мені подобається Ваша гнучкість

 

  І то деякі політики в Німеччині  раніше постійно піднімали тему про те, що інтеграція відбувається не належним чином, а мульті-культі потерпіла фіаско".

дак який жеш то був політик і його ім"я, будь ласка в студію :nose3:

 

 

ЦА : Те,  що  відбувається зараз(масивна хвиля неконтрольованої міграції) - це зовсім інша історія.
 
 
Про яку НЕКОНТРОЛЬОВАНУ міграцію Ви мовите?
Ви, взагалі, в темі чи ні?
Невже незрозуміло, що то є цілеспрямовано? :fp1:
Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

хвиля біженців  з Сірії

читайте більше і дивіться новини, Вам буде корисно :tu:

 

:K мені подобається Ваша гнучкість

 

дак який жеш то був політик і його ім"я, будь ласка в студію :nose3:

 

 

ЦА : Те,  що  відбувається зараз(масивна хвиля неконтрольованої міграції) - це зовсім інша історія.
 
 
Про яку НЕКОНТРОЛЬОВАНУ міграцію Ви мовите?
Ви, взагалі, в темі чи ні?
Невже незрозуміло, що то є цілеспрямовано? :fp1:

 

 

a мене дивує ваша наївніcть....

давайте створимо опитування з цього питання?

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Андреас, ти багато подорожував.... і знаєш про менталитет  і ситуацію тих країн, звідки йде хвиля нинішніх біженців, не тільки  з ТБ...
якою є твоя думка з цього приводу? що це несе Європі?
 

Link to comment
Share on other sites

Ви дуже часто переходите на особистість, вам не здається? :(

Мені нічого не здається :smile3:

ну, я такая, какая єсть (с)

:pooh_lol:

 

Я просто насолоджуюсь Вашим  примітивним рівнем  з двома вишими ... :pooh_lol:

:corn:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Понимаю, источник говно, но в материале многое сказано по теме: http://politikus.ru/...-ochevidca.html
писец ватная хуета...живёт там и ненавидит германию страну её принявшую....

хотя конечно во многом она тоже права.

Link to comment
Share on other sites

Мені нічого не здається :smile3:

ну, я такая, какая єсть (с)

:pooh_lol:

 

Я просто насолоджуюсь Вашим  примітивним рівнем  з двома вишими ... :pooh_lol:

:corn:

 

"чим би дитина не бавилась"

 

вибачте, мені якось  неприємно  з вами спілкуватись

 

Link to comment
Share on other sites

"чим би дитина не бавилась"

вибачте, мені якось  неприємно  з вами спілкуватись

 

Ну, от коли підніметесь на певний рівень спілкування, тоді можемо і поспілкуватись. Бачу, Вам важко ще, але є певні покращення... Ви вже не використовуєте ненормативну лексику, або низькі слова, але ...

Вірю, Вам ще це вдається важко, але Ви молодчина...

ще треба Вам зусиль, щоб вільно могли спілкуватись, от тоді вже ...

мій курс культури для Вас не пройшов без сліда... :blush2:

:tu:

а поки...

хай щастить... :victory:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, от коли підніметесь на певний рівень спілкування, тоді можемо і поспілкуватись. Бачу, Вам важко ще, але є певні покращення... Ви вже не використовуєте ненормативну лексику, або низькі слова, але ...

Вірю, Вам ще це вдається важко, але Ви молодчина...

ще треба Вам зусиль, щоб вільно могли спілкуватись, от тоді вже ...

мій курс культури для Вас не пройшов без сліда... :blush2:

:tu:

а поки...

хай щастить... :victory:

поясню ще раз: мені не цікаво з вами спілкуватись

це мій останній допис до вас на форумі

ігнор - це найкраща тактика з такими як ви, Аквариус, Абориген, тощо

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  1. СМИ: Великобритания примет 15 тысяч беженцев из Сирии http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/2239581 

    2 retweets0 favorites

    Reply

    Retweet

     

    2

    Favorite

     

     

    More

  2.  unian retweeted

Link to comment
Share on other sites

поясню ще раз: мені не цікаво з вами спілкуватись

це мій останній допис до вас на форумі

ігнор - це найкраща тактика з такими як ви, Аквариус, Абориген, тощо

Дура всегда найдет, что ляпнуть

Даже если с ней никто и не разговаривает...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


турки - це дуже віповідальна до своїх обов´язків і працьовита нація, мінімум криміналу...    єдине те,  що турки  в більшості не дуже велике значення приділяють  вищій освіті і мотивації до цього дітей, але то таке - не всім же бути академіками....  

 

в Німеччині продумана система вищої та середньої освіти: університети та вищі професійні заклади, професійно-технічна.

 

Бо потрібні працівники як з вищою освітою, так і з середньою, типу ПТУ і некваліфіковані.

Це в Україні туча ВУЗів, які випускають юристів, "мєнєджєрів", політологів, соціологів, але працювати мало хто з них хоче та буде за фахом.

Link to comment
Share on other sites

поясню ще раз: мені не цікаво з вами спілкуватись

це мій останній допис до вас на форумі

ігнор - це найкраща тактика з такими як ви, Аквариус, Абориген, тощо

Вам тут важко культурно спілкуватись.

От, якби я Вам після першого Вашого месса з низькою лексикою на нашому форумі,

відповіла Вам в томуж стилі...

тоді б Ви вилили сюди відро лайна... і сварились би у Вашому звичному стилі...

...тоді булоб, як на фупі... 1:0 на вашу користь. :pardon:, бо вас перевершити  МОЖЕ  може  лише йожа...

Але в нас іший рівень спілкування :buba:

і Вам важко його триматись.

Нічьо, схочете --- навчитесь, але Ваший імідж вже не змінити.

Ітак, тепер 100:0 на нашу користь.

 

Хай щастить! :victory:

 

:queen:

Link to comment
Share on other sites

, если бы еще тут ветку почистить от белого шума.

Было бы вообще замечательно.

Та, вона вже сама пішла... :pardon:

їй тут неуютно, бо в нас є рівень спілкування, а вона не звикла

цеж не каларацька правда якатотам :buba:

 

http://arcanumclub.ru/smiles/smile272.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...