Перейти до змісту

ВО "Свобода", питаннячко


ЦеDzip

Recommended Posts

Почему Тягныбок не повел сюда протестующих?

Почему не нашлось отмороженных юзеров, шоб закидать гранатами сборняк сепаратюг?

 

:nose3:

 

га? отож бо й воно

 

 

21-го вересня олігарх Рінат Ахметов приймав привітання та подарунки з нагоди свого 49-го дня народження.
До його офісу у самому центрі Києва протягом дня йшли депутати та колишні депутати.
Ахметов приймав привітання у київському офісі
 
 
http://tab.img.pravda.com/images/doc/9/f/9f5800f-clipboard03.jpg  Одним з перших до олігарха навідався депутат Воропаєв

Також біля офісу були помічені депутат Єфим Звягільський та екс-мер Донецька Олександр Лук’янченко.

Але дізнатися хоч якісь подробиці про святкування вдалося лише від депутатки Тетяни Бахтєєвої, яка дуже "красномовно" суржиком розповіла про "бутєрбродікі", "водку" та "символ миру".

http://tab.img.pravda.com/images/doc/4/8/489c9b7-clipboard05.jpg  Бахтєєва феєрично розповіла про святковий стіл Ахметова

На запитання про те, чим іменинник пригощав гостей, Бахтєєва сказала:

"Були такі бутєрбродікі... Яке ж день народження без 100 грамів? Він прєдлагав, коньяк був, водка була і вино…".

На уточнення, які саме коньяк та вино, пані Тетяна відповіла: "Я ж це не фільтрую, мене ж це зовсім не… Я пила воду і казала те, що хотіла казать. Слова великої поваги до того, що він робить сьогодні".

http://tab.img.pravda.com/images/doc/2/a/2a3ca86-423983-main.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Тому що Тягнибок грається в парламентаризм, а не у народних месників.

От коли йому остаточно обридне гратися у рулетку під назвою вибори, тоді всіх одразу і закидаємо.

Link to comment
Share on other sites

Тому що Тягнибок грається в парламентаризм, а не у народних месників.

От коли йому остаточно обридне гратися у рулетку під назвою вибори, тоді всіх одразу і закидаємо.

Закидали уже пацанов. А рыжего кишка у вас тонка, чего уж там...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тому що Тягнибок грається в парламентаризм, а не у народних месників.

От коли йому остаточно обридне гратися у рулетку під назвою вибори, тоді всіх одразу і закидаємо.

парламентаризм - это лупить как орлыця пацанов-нацгвардейцев, это гранаты швырять в солдатиков, которые не отвечают?
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Про гранату не тошніть - ви чудово знаєте, що свободівці іі не кидали.

Є два підходи - або махати прапорами, або махати рушницями.

То зараз Свобода махає прапорами, а рушницями махали лише в зоні АТО.

То я й сама з нетерплячкою чекаю, коли це махання прапорами всім нарешті обридне, як неефективне, і всі нарешті радісно махатимуть рушницями.

Але це буде злагоджено, швидко, одномоментно і ефективно. А не якась там сиротлива граната під ВР чи в офіс Ахметова, напівміри нецікаві і також неефективні.

Link to comment
Share on other sites

Про гранату не тошніть - ви чудово знаєте, що свободівці іі не кидали.

Є два підходи - або махати прапорами, або махати рушницями.

То зараз Свобода махає прапорами, а рушницями махали лише в зоні АТО.

То я й сама з нетерплячкою чекаю, коли це махання прапорами всім нарешті обридне, як неефективне, і всі нарешті радісно махатимуть рушницями.

Але це буде злагоджено, швидко, одномоментно і ефективно. А не якась там сиротлива граната під ВР чи в офіс Ахметова, напівміри нецікаві і також неефективні.

 

 

у советских людей такое называлось "синдром отложенной жизни", а у Свободы - "синдром отложенной борьбы"

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Це добра порада. Коли маленькі діти мріють заробляти гроші чи женитися - то батьки ім терпляче пояснюють, що треба трохи підрости.

Ти мені нагажуєш мале дитя, яке хоче в дитсадку женитися, а женилка ще не виросла.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це добра порада. Коли маленькі діти мріють заробляти гроші чи женитися - то батьки ім терпляче пояснюють, що треба трохи підрости.

Ти мені нагажуєш мале дитя, яке хоче в дитсадку женитися, а женилка ще не виросла.

 

жжош  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти мені нагажуєш мале дитя, яке хоче в дитсадку женитися, а женилка ще не виросла.

 у Свободи проблема противоположная -  женилка переросла и усыхает.

пс. жаль, очень жаль.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Тому що Тягнибок грається в парламентаризм, а не у народних месників.

От коли йому остаточно обридне гратися у рулетку під назвою вибори, тоді всіх одразу і закидаємо.

Цікава організація політичної сили. Коли вождь скаже, тоді і всіх переможе. А скаже він, коли йому все набридне - наприклад, з похмілля.

 

Ще раніше Вія пояснювала, що орлицю копендупен не можна, бо вона разом з вождем співзасновниця фірми і тримач частини пакету акцій. Боюсь тільки, що фірма збанкрутує, бо плутає акціонерів з менеджментом, який має бути ефективним і змінюваним.

Link to comment
Share on other sites

у Свободи проблема противоположная -  женилка переросла и усыхает.

пс. жаль, очень жаль.

Це неправда. Свобода молода політична сила, яка наполегливо плекає нове покоління політиків.

Link to comment
Share on other sites

Тягныбок считает, что он играется в парламентаризм, а те, кто с ним играется- играют в очко. Тягныбоково.

Пофіг. Нас мало хвилює, що скажуть Кисельови, заграніца і бабусі на лавках. Нам своє робити.

Цікава організація політичної сили. Коли вождь скаже, тоді і всіх переможе. А скаже він, коли йому все набридне - наприклад, з похмілля.Ще раніше Вія пояснювала, що орлицю копендупен не можна, бо вона разом з вождем співзасновниця фірми і тримач частини пакету акцій. Боюсь тільки, що фірма збанкрутує, бо плутає акціонерів з менеджментом, який має бути ефективним і змінюваним.

В Свободі акціі видають бофонами, як колись в УПА :)

Link to comment
Share on other sites

Пофіг. Нас мало хвилює, що скажуть Кисельови, заграніца і бабусі на лавках. Нам своє робити.

 

 

 

 

токо вас в составах рад всех уровней все меньше и меньше

Пупс может обидеться за нецелевое расходование вложенных им средств, и тогда руководство "свободовцев" постигнет череда несчастий, аднака...

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

Пофіг. Нас мало хвилює, що скажуть Кисельови, заграніца і бабусі на лавках. Нам своє робити.

 

В Свободі акціі видають бофонами, як колись в УПА :)

Ну эт кому как. Если учесть шо ничё не ново под луной, то может и так. А может шо и борзыми щенками, А можыт - и моцацыклами. А можыт - и мыфынками. Хатами можыт. Можыд должностями, например генпрокурорскими. Эт от человека зависит, не от партии...Як кого мама навчили... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Тому що Тягнибок грається в парламентаризм, а не у народних месників.

От коли йому остаточно обридне гратися у рулетку під назвою вибори, тоді всіх одразу і закидаємо.

парламентаризм задля досягнення яких цілей?

нових машинок, "капусти" і готелів? 

Link to comment
Share on other sites

парламентаризм задля досягнення яких цілей?

нових машинок, "капусти" і готелів? 

 

 

А где парламентаризм Свободы? на улице? так то по-другому называется, лучше бы не на ментов кидались под ВР, а на Ахметова со сборняком гнид (см. пост №1)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

парламентаризм задля досягнення яких цілей?

нових машинок, "капусти" і готелів?

 

Задля створення правовоі держави.

Ти хочеш, щоб я тобі прочитала лекцію про те, що парламент - це законодавча гілка влади? Чи сама таки в курсі?

Link to comment
Share on other sites

Задля створення правовоі держави.

Ти хочеш, щоб я тобі прочитала лекцію про те, що парламент - це законодавча гілка влади? Чи сама таки в курсі?

Вія, з яких пір ти так добре освоїла демагогію?

задля створення правової держави генпрокурор Махніцький поховав справи по Майдану.

задля створення правової держави ви штурмували пустий Парламент з багаточисленними жертвами, в т.ч. і 3 вбитими.

Link to comment
Share on other sites

Тобто украінцям мати автомобілі - зась? Це прерогатива окупантів?

Можно, а чё не. Можно и брюлики, и хатынки, и машинки. И моцыки - чё два раза ходить. Бо не кучмисты, не крадуть и достойны. Хотя иногда не крадуть - лишнее. Таки иногда...

Link to comment
Share on other sites

Задля створення правовоі держави.

Ти хочеш, щоб я тобі прочитала лекцію про те, що парламент - це законодавча гілка влади? Чи сама таки в курсі?

 

Ну воно то так, але де тут парламентаризм і законодавча гілка? 

Наприклад, ось Ігор Шило, мотоцикліст подорєного "другом" мотоцикла, коли він був міністром.

 

Так я знов про боротьбу і парламентаризм: ось так треба було розпіздючити Ахмєтова та його піздобратію. Але мабуть просто були не в курсє.

 

http://imgcdn1.luxnet.ua/tv24/resources/photos/news/610x344_DIR/201508/607159.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вія, з яких пір ти так добре освоїла демагогію?

задля створення правової держави генпрокурор Махніцький поховав справи по Майдану.

задля створення правової держави ви штурмували пустий Парламент з багаточисленними жертвами, в т.ч. і 3 вбитими.

Щодо Махніцького - він за три місяці не встиг зробити те, що досі не встигли зробити всі наступні генпрокурори. І винуватий він перед Свободою і Украіною лише в тому, що не схотів стати героічним трупом, струсив.

Щодо штурму Парламенту - він був не пустий, гнили тікали підземними ходами одразу після голосування. Багаточисельні жертви організувала якась сука - імені не знаємо ще, але це питання часу.

У всьому іншому Свобода чудово себе проявила за останнє десятиліття, і ти чудово поо це знаєш.

Демагогією я ніколи не страждала, бо людина діі, це ти мусиш визнати також.

Link to comment
Share on other sites

Ну воно то так, але де тут парламентаризм і законодавча гілка? 

Наприклад, ось Ігор Шило, мотоцикліст подорєного "другом" мотоцикла, коли він був міністром.

 

Так я знов про боротьбу і парламентаризм: ось так треба було розпіздючити Ахмєтова та його піздобратію. Але мабуть просто були не в курсє.

 

http://imgcdn1.luxnet.ua/tv24/resources/photos/news/610x344_DIR/201508/607159.jpg

Мені фоток не треба, я там плі-о-пліч із Швайкою гасала і перевязувала розбиті кийками голови свободівцям, ясно?

А своі поради втілюй сам - тобі треба розпіздючити Ахметова, то піди і зроби це сам, а не гавкай сто разів з клави, тут не глухі.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені фоток не треба, я там плі-о-пліч із Швайкою гасала і перевязувала розбиті кийками голови свободівцям, ясно?

А своі поради втілюй сам - тобі треба розпіздючити Ахметова, то піди і зроби це сам, а не гавкай сто разів з клави, тут не глухі.

 

:pardon:  :corn: тіпічний юлькізм

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...