Перейти до змісту

Так не хочецця...


honey flower

Recommended Posts

Субота...

сонячно...

а так не хочецця нічьо робити...

хочецця тільки своїм хоббі займатись...

 

а роботи ---------------------------- М О Р Е, непочатий край :fp1: ...

 

вже прибрала, пересунула меблі, перебрала старі речі, обід зготувала, прала і все переклала, розсортувала для прасування, пропилососила, на завтра готую до обіду...

знов заклала прати

 

а ще...залишилось

 

поміняти постільну білизну

в садку трошки ще залаишилось

гора прасування

варення зварити.

І не можу залишити... :shuffle:

 

а потім вже і час для хоббі

єслі будуть сили.

 

 

А шо ви робите в суботу?

:pardon:

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

+100500 Нафіга? Крім того, можна найняти когось, щоб прибрав.

ненада мені, шоб хтото тут своїми валасами трусив

я  і сама все могУ

но іноді накопичуєцця

а шо дєлать?

разгрєбьом і оодохньом

 от сьодня після церкви прийшли і... оддихаю...

:beach:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

А мы не утюжим почти

ну спідню білизну і шкарпетки я тож не прасую

а от сорочки... дааааааааааа... це  нада

 я чьото не можу в непрасованому ходити

хоча є такі речі і склад тканини такий, що не треба. щоб виглядало перфектно...

:nose3:

Сочиняю

;)

шо, напрімєр?

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Завжди  усе  ретельно  прасую,  особливо  натільну  білизну.  Не  знаю,  чи  додають  тепер  до  порошків  якісь  біокомпоненти,  але  все  одно  звичка  залишилася.  Тільки  от,  ніколи  нічого  чоловічого  не  прасувала  і  не  прасуватиму.  Усі  чоловіки  мають  руки  і  занадто  це  виснажлива  для  жінки  робота.  Як  подумаю,  як  повезло з  прасуванням  моїм  невісткам,  то  аж  злість  бере... :shuffle:

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Завжди  усе  ретельно  прасую,  особливо  натільну  білизну.  Не  знаю,  чи  додають  тепер  до  порошків  якісь  біокомпоненти,  але  все  одно  звичка  залишилася.  Тільки  от,  ніколи  нічого  чоловічого  не  прасувала  і  не  прасуватиму.  Усі  чоловіки  мають  руки  і  занадто  це  виснажлива  для  жінки  робота.  Як  подумаю,  як  повезло з  прасуванням  моїм  невісткам,  то  аж  злість  бере... :shuffle:

да, пані Шпилька...

мами вихлвують синів для кОгось і трошки для себе :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

да, пані Шпилька...

мами вихлвують синів для кОгось і трошки для себе :shuffle:

Так  от  для  себе  не  получилось.  Ремонт  квартири  сама  роблю.  Тому  і  злість  бере.   :(

Link to comment
Share on other sites

Дякуючи моїй коханій половині, воно прасується і переться, а потім ми ще змогли виїхати під Карпати в ліс. Без неї був би ппць!

молодець, шо цінуєте :tu:

 

Так  от  для  себе  не  получилось.  Ремонт  квартири  сама  роблю.  Тому  і  злість  бере.   :(

не зліться, а зверніться до них і вони поможуть...

Link to comment
Share on other sites

у меня нет одежды которую нужно утюжить, одна из немногих положительных сторон мелкого предпринимателя

ну, да...

якщо ще пуловери, сушити на вішалці і сорочки з такої тканини, щоб не виглядали перфектно...

то вашій жінці непагано таки :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 


я  і сама все могУ

Так питань нема, але часу шкода. 

 

 

 


Завжди  усе  ретельно  прасую

:fp1:

З машинки дістати, розвісити - готово. Реально економить 100500 годин.


 

 


мелкого предпринимателя

Бариги?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А шо ви робите в суботу?

 

Скучаю на своей асьенде и поэтому софистично трахаю мозги всепропальцям   Работаю. И в воскресенье работаю.  И в будние дни тоже работаю. И в отпуске таж фигня...

 

 

Не гладим ничего.  Стиралка и сушка - глажка не нужна даже моим рубашкам. Стираем 3-4 раза в неделю. Преимущественно жена, мой пчёлкин.  :)

Link to comment
Share on other sites

Скучаю на своей асьенде и поэтому софистично трахаю мозги всепропальцям   Работаю. И в воскресенье работаю.  И в будние дни тоже работаю. И в отпуске таж фигня...

 

 

Не гладим ничего.  Стиралка и сушка - глажка не нужна даже моим рубашкам. Стираем 3-4 раза в неделю. Преимущественно жена, мой пчёлкин.  :)

Біне Майя :tu:

ну і Віллі респект за трудоголізм :tu:

Link to comment
Share on other sites

О, дак у Вас там вже ціла зграйка онуків, мабуть?

;)

Нє,  поки-що  тільки  двоє.  Але  на  внучку  йде  пів  мого  життя.  Я  її  у  музичну  школу  запхала - от  тепер  і  цяцькаюся  з  тою  музикою  5  разів  на  тиждень  по  5  годин.  Відвожу  на  заняття  3  рази,  крім  цього  4  рази  приводжу  до  себе,  займаюсь  з  нею,  а  потім  відвожу.  Застрелитися  можна.  І  вже  менше  підростає,  котре  з  двох  років  співає,  хоч  ніхто  з  ним  не  займається.  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я  її  у  музичну  школу  запхала - от  тепер  і  цяцькаюся  з  тою  музикою  5  разів  на  тиждень  по  5  годин.  Відвожу  на  заняття  3  рази,  крім  цього  4  рази  приводжу  до  себе,  займаюсь  з  нею,  а  потім  відвожу.  Застрелитися  можна.

:fp1: Пані Шпилька, ви, звичайно, можете проігнорити цей пост, але даю пораду: зменшіть ту музику до мінімума, а дитину здайте в басейн.  Від музики користі  - близько нуля. Це лише додаткове навантаження на організм, яке в майбутньому на 99,9% не дасть жодного прибутку. А от від плавання буде здоров'я завдяки якому можна буде всього досягти.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...