Перейти до змісту

Батьки, що дівчат виховують, тут така тема


Recommended Posts

Сьогодні вислухала цікаву історію. Хлопець такий цікавий, розумний. Має свою справу, свою хату та авто. Один живе..довольний шо слон, бо нарешті спокійний та врівноважений,бо якось воно вирівнялось..

А тут його старий клієнт - заряженний такий(ми так розпальцованих називаєм - дєпіки і успєшниє), нормальний взагалі дядька по життю, підкотив з пропозицією. Каже - я тебе пробив(а шо там того херсону), ти нормуль, в мене є дочка, давай вперед там, щоб все серйозно було, а я тобі всьо і побольше.

Пацан конешно наш чувак і поржать цинічно любить, але впав в трохи морльний шок, що його купують. І ображати нікого не хоче, і посеред вулиці в найближче кафе чи магазин зайцем стрибати набридло.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо він думає, що його купують, то в нього є достоінство (соррі. не знаю як то українською...не трясітє і не вбивайте :shuffle: )

Такий пАпік буде йому все життя напрям показувать, з однієї сторони...

а з другої, кожний батько хоче своїй дитині щастя, от і шукає такого партнера, який на його думку достойний його дитЯти...

 

Оця гєлко для всіх батьків, бо хочемо щастя для дітей. Головне не мішать, а

 

що належиться, то і в болоті долежиться. :buba:

 

А єстлі сурйозно...

то без кохання нічьо не буде

воно є головне в нашому житті.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

без кохання нічьо не буде

воно є головне в нашому житті.

 

Хутчэй з каханнем нічога добрага не атрымаецца. Каханне прахозіць з часам.

Калі папік адважыўся на такую прапазіцыю, значыць, высока ставіць будучага зяця, упэўнены, што ён моцны і перспектыўны бізнесовец. Наўрад ці бацька будзе зневажаць зяця ў будучыні. Сэнс які? Ён хоча цвёрдай трывалай заможнай асновы сямейнага жыцця сваёй дачкі, і да таго ж, мае планы на паспяховае супрацоўніцтва з зяцем ды пашырэнне бізнесу.

Калі хлопец ужо перахварэў юнацкім каханнем ды розным рамантызмам, а будучая нявеста не брыдкая і не разбэшчаная, то НМД, гэта для яго добры варыянт.

Але вядома, вырашаць яму.

 

З.Ы. У любым выпадку, хлопцу не трэба хутка згаджацца. Трэба добра ўсё ўзважыць і абдумаць. Гэта з усіх бакоў будзе на карысць, ды й бацька ўбачыць, што будучы зяць чалавек разумны й разважлівы.

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В мене є знайомі індуси, яким пару обрали батьки. Живуть Ок.

подивився в соцсітях..каже не його тіпаж :D

вона вже звонила йому

він захворів терміново якось

Попав, пацан.
Link to comment
Share on other sites

подивився в соцсітях..каже не його тіпаж :D

вона вже звонила йому

він захворів терміново якось

есть у меня пара родственников мужескаго полу, женившихся без особой любви на барышнях, которые их сами добивались

так , скажу, что это самые крепкие и счастливые союзы получились

на всю жизнь

и детей прекрасных, успешных в этих союзах воспитали

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

да. ему , конечно . самому решать. Хотя... Будет потом всю. жизнь жалеть о такой упущенной возможности, если женится по любви. Самые  безрассудные такие вот браки. Что есть любовь ? Выдумка , фантазия. Очень недолговечна. Разум же - категория устойчивая, если не сказать , главная .

 

Мы все покупаем и покупаемся всю жизнь.

Link to comment
Share on other sites

А сколько молодому человеку лет?

35. віглядає молодшим

вже був жонатий. потім там страсті-мордасті налєво.

потім розбіглися(жесть була з кідаловом, мєнтами і кріміналом)..прийшов тільки в себе..і натє

Link to comment
Share on other sites

Знакомятся ж по объявлениям, потом женятся. А, это брак по приглашению, может стоит хотя бы глянуть на девочку. Кто его знает, может и влюбятся друг в друга.

Познайомитись, поспілкуватись навевно можна.

А раптом то цікава та розумна дівчинка?

Link to comment
Share on other sites

35. віглядає молодшим

вже був жонатий. потім там страсті-мордасті налєво.

потім розбіглися(жесть була з кідаловом, мєнтами і кріміналом)..прийшов тільки в себе..і натє

ну так сам бог велел пойти по другому сценарию

по меньшей мере попробовать

Link to comment
Share on other sites

"Мне снилось, что ты муж, а я жена,

и по щекам моим текли не только слезы,

когда у ног твоих стоял для пацана

в такой, не дай Господь, обидной позе,

ты рвал на части ткань моих одежд,

испытывая спазмы нетерпенья

своим творительным в мой дательный падеж

врывался как фашист, без приглашения,

за то что я тебя всю жизнь ждала...

мне приходилось сглатывать обиды...

.иди ты...")))(с)

херсонское :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не зовсім зрозумів, до чого тут батьки, що виховують дівчат :)

 

Але якщо вже запитали, то скажу. Я, як потенційний тесть, до потенційного зятя отак би не пішов, от просто ні за яких умов. Бо це дуже серйозна неповага до власної доньки. Я можу порадити їй щось, підказати (ггг), але діяти вона повинна тільки сама, розмови і зустрічи з хлопцем тільки від її особи. Що це взагалі за фігня, що за дорослу людину бігають батьки і щось там домовляються? Думаю, що моя б на мене дуже глибоко за таке образилася і правильно б зробила.

 

А от коли вже б донька нас з ним познайомила (а не ми її з ним!) от тоді було б цікаво поспілкуватись. Але знов-таки, без бізнес пропозицій, обіцянок і умов...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

В мене є знайомі індуси, яким пару обрали батьки. Живуть Ок.

Попав, пацан.

 

та все норм, поведе себе з нею кілька разів як останній довбойоб, то буде дівка від нього тікати далі ніж бачити :)

Link to comment
Share on other sites

есть у меня пара родственников мужескаго полу, женившихся без особой любви на барышнях, которые их сами добивались

так , скажу, что это самые крепкие и счастливые союзы получились

на всю жизнь

и детей прекрасных, успешных в этих союзах воспитали

Имхо, не верю!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...