Перейти до змісту

Все очень грустно


LAR

Recommended Posts

"Пускай разбираются сами". В США приняли стратегию по Украине — международный эксперт Ukrainianwall.co

 

Администрация Обамы не будет предпринимать радикальных решений по РФ и лично Путину вплоть до завершения своей каденции в январе 2017 года. Вместе с тем, Украине также не будет уделяться достаточно внимания в связи с "зашкаливающей коррупцией", с которой нынешняя верхушка украинской власти справляться также не желает. Ситуацию решили временно заморозить.

Пока Кремль не перейдет "красную линию" и не начнется полномасштабного конфликта, до тех пор Запад не будет вмешиваться, всерьез давить на Путина и Ко.

Реально на ход событий может повлиять три вещи: 1) новая эскалация на Донбассе; 2) продвижение правительственных войск Башара Асада и сил РФ (уже подтверждено участие российских войск в наземной операции) в Сирии; 3) заговор олигархов с дальнейшей дестабилизацией внутри Украины.

Это три ключевых пункта, за которыми может последовать дальнейшее давление на Кремль через санкции, включая адресные.

В Белом Доме реально не знают что делать с украинскими коррупционерами, поэтому принято стратегия "пускай разбираются сами". Николай Воробьев

 

© Источник http://ukrainianwall.com

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну вот, оно и к лучшему. Как ВР отложила вопрос Конституляции, так и тема коррупции отошла на 2-й план. Как я и говорил, тема коррупции была не более чем рычаг давления на украинскую власть и депутатов ВР для продавлвания Конституляции. :(

Link to comment
Share on other sites

"Пускай разбираются сами". В США приняли стратегию по Украине — международный эксперт Ukrainianwall.co

 

Администрация Обамы не будет предпринимать радикальных решений по РФ и лично Путину вплоть до завершения своей каденции в январе 2017 года. Вместе с тем, Украине также не будет уделяться достаточно внимания в связи с "зашкаливающей коррупцией", с которой нынешняя верхушка украинской власти справляться также не желает. Ситуацию решили временно заморозить.

Пока Кремль не перейдет "красную линию" и не начнется полномасштабного конфликта, до тех пор Запад не будет вмешиваться, всерьез давить на Путина и Ко.

Реально на ход событий может повлиять три вещи: 1) новая эскалация на Донбассе; 2) продвижение правительственных войск Башара Асада и сил РФ (уже подтверждено участие российских войск в наземной операции) в Сирии; 3) заговор олигархов с дальнейшей дестабилизацией внутри Украины.

Это три ключевых пункта, за которыми может последовать дальнейшее давление на Кремль через санкции, включая адресные.

В Белом Доме реально не знают что делать с украинскими коррупционерами, поэтому принято стратегия "пускай разбираются сами". Николай Воробьев

 

© Источник http://ukrainianwall.com

 

:fp1:

какой бред

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Херня, канешна, но что-то об обратном никто не пишет)))

 

а що мають писати ? що 18 лютого РФ відключать від свіфта, а 25-го нафта буде кошувати 7 доралів, а 1 березня в Одесу зайде американський авіаносець повний Джевелінів,  а одразу після докладу про збитий Боінг суд США видасть ордер на арешт Путіна ?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

а що мають писати ? що 18 лютого РФ відключать від свіфта, а 25-го нафта буде кошувати 7 доралів, а 1 березня в Одесу зайде американський авіаносець повний Джевелінів,  а одразу після докладу про збитий Боінг суд США видасть ордер на арешт Путіна ?  :gigi:

Ні. Що політика санкцій буде продовжена, а Україну підтримають в реформах.

Link to comment
Share on other sites

А що по суті написано у старт-топіку? Брєд, це і є лаконічна оцінка по суті.

Яке відношення "лаконічна оцінка" має до відповіді по суті?

Пан не має аргументів проти ?

 

Ось , наприклад, я напишу , що пан є підарасом. Ясна річ пан забажає аргументів по суті.

А я відповім " це і є лаконічна оцінка по суті".

То пану сподобається така глибина аргументації ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яке відношення "лаконічна оцінка" має до відповіді по суті?

Пан не має аргументів проти ?

 

Ось , наприклад, я напишу , що пан є підарасом. Ясна річ пан забажає аргументів по суті.

А я відповім " це і є лаконічна оцінка по суті".

То пану сподобається така глибина аргументації ?

Той хто не має аргументів та відчуває холодок в одному місці, завжди старається перевести тему на особистості. Тож дякую, що підказали ким вИ є по своїй суті  :K

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

В Белом Доме реально не знают что делать с украинскими коррупционерами, поэтому принято стратегия "пускай разбираются сами". Николай Воробьев

Цілком можу повірити. Вичищення українського правлячого класу - це брудна і напряжна робота, тому українцям доведеться займатися цим самим.

 

Але в цьому є плюс: якщо Пєця і Кролег більше не є адресатами допомоги Заходу, то з ними можна не церемонитися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Той хто не має аргументів та відчуває холодок в одному місці, завжди старається перевести тему на особистості. Тож дякую, що підказали ким вИ є по своїй суті  :K

Де ви бачите перехід на особистості ???

Я бачу лише лаконічну оцінку по суті.

Link to comment
Share on other sites

та пашли они!(с)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Cq8_ZUAAK1k

Вот, вот будем мы с такой властью сам на сам танцевать свой танец , дай бог что бы нам в конце аплодировали с восхищением... опять

Link to comment
Share on other sites

афтар статьи - слоупок

 

то, что Мир забил болт на барыг и никчем стало ясно из открытых источников и публичных заявлений высоких официальных лиц ЕС, США и рашки еще в апреле 2015 года, о чем я тогда и создал соответствующую тему.

 

Мир решил и открыто заявил - конституляция, безальтернативно. С нашей стороны возражений по-сути не последовало. Значит так и будет

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Реально на ход событий может повлиять три вещи: 1) новая эскалация на Донбассе; 2) продвижение правительственных войск Башара Асада и сил РФ (уже подтверждено участие российских войск в наземной операции) в Сирии; 3) заговор олигархов с дальнейшей дестабилизацией внутри Украины.

 

:fp1:  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Злив зарахований. Пан не може ні формулювати контр-аргументи ні тримати себе в руках.

Що робить пан на форумі ?

Ти його в двері, а він у вікно. Зливатись нема перед ким :weep:  Якщо що, то вихід там ---------->

Link to comment
Share on other sites

Ти його в двері, а він у вікно. Зливатись нема перед ким weep%20(1).gif  Якщо що, то вихід там ---------->

Пане, випийте холодної водички. Як не допоможе, то до лікаря.

Навіщо ваші істерики на форумі. Ви можете пояснити?

А у вікна і двері будете свою жінку посилати. Як маєте.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

"Пускай разбираются сами". В США приняли стратегию по Украине — международный эксперт Ukrainianwall.co

...

  

В Белом Доме реально не знают что делать с украинскими коррупционерами, поэтому принято стратегия "пускай разбираются сами". Николай Воробьев

 

© Источник http://ukrainianwall.com

 

http://f1.s.qip.ru/12ssF4SKf.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

заипали эти вбросы...

и да...чему быть тому не миновать...

а тот бред..шо пиндосы типа скажут да разбирайтесь сами...

ну не поверю я в это никогда.

Ти віриш в те що США спить і бачить як краще зробити Украіні ?

На хєра це воно їм треба ? Вони з Україною до того часу допоки це співпадає з їх інтересами.

І якщо наші небожителі будуть себе і далі поводити як жадібні та тупі створіння, то на фіга то Штатам ?

Link to comment
Share on other sites

суть не в етом.

есть мнение, што их и изначяльно ето особо не парило.  :pardon:

Безумно. Суб*єктів політики парять об*єкти тільки як інструмент власних інтересів.

 

На жаль, Україна не суб*єкт. Велика провина в цьому пороха і його кодли.

Link to comment
Share on other sites

Це дуже розумна позиція. Бо намагатися вирішити проблему російського вторгнення військовим шляхом неможливо, намагатися щось змінити у Москві поки не зміниться форма державного правління у Кремлі, теж марно сподіватися.

Щодо України та її корупціонерів - хто за те щоб карати тих хто дає хабаря лікарю, вчителю, інспектору, тощо? Ніхто. Знаючи проблему зсередини, як державний службовець у минулому, я знаю що на кожного з нас чинився великий тиск ззовні, тобто з боку корупмованих та аморальних українців.

Тому спочатку повинен почати страждати простий українець.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це дуже розумна позиція. Бо намагатися вирішити проблему російського вторгнення військовим шляхом неможливо, намагатися щось змінити у Москві поки не зміниться форма державного правління у Кремлі, теж марно сподіватися.

Щодо України та її корупціонерів - хто за те щоб карати тих хто дає хабаря лікарю, вчителю, інспектору, тощо? Ніхто. Знаючи проблему зсередини, як державний службовець у минулому, я знаю що на кожного з нас чинився великий тиск ззовні, тобто з боку корупмованих та аморальних українців.

Тому спочатку повинен почати страждати простий українець.

Ні. Спочатку треба розчавити таких глистів як ти. Тоді організм видужає.

А простий українець страждає вже 25 років. Поки ви п*єте його кров.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Ти віриш в те що США спить і бачить як краще зробити Украіні ?

На хєра це воно їм треба ? Вони з Україною до того часу допоки це співпадає з їх інтересами.

І якщо наші небожителі будуть себе і далі поводити як жадібні та тупі створіння, то на фіга то Штатам ?

оно разумеется и нахуй пиндосам не нада....

но и хождение тут армий хуйла со взятием киева ...тоже недопустят.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...