Перейти до змісту

Наступна коаліція після дочасних виборів


abandon

Recommended Posts

Партія Саакашвілі - Самопоміч - Свобода.

Конфігураці не ідеальна, але оптимальна: жоден з домайданівських вилупків туди не потрапить.

Принципової різниці в ідеологічному позиціонуванні між Партією Саакашвілі і Самопоміччю немає - обидві декларують право-ліберальний курс. Свобода тут виглядає на перший погляд зайвою зі своїм лівацьким націонал-соціалізмом, але якщо вона не матиме впливу на економічний блок, то в принипі може додати на інших напрямках.

 

http://image.zn.ua/media/images/614xX/Feb2016/139395.jpg

 

Станом на зараз сумарно мають вже 40% від прохідних, але саме Партія Саакашвілі і Свобода мають найкращу динаміку зростання.

Досить впевнений, що за списками Партія Саакашвілі прийде першою і це автоматично призведе до бонусного ефекту на мажоритарці, де виграватимуть представники найбільш популярної політсили. Якщо домовляться з Самопоміччю про розподіл округів та уникнення конкуренції між собою, взагалі буде бомба.

 

Наступна Рада буде ЗНАЧНО кращою за нинішню.

БПП, БЮТ, Жопо-блок опиняться там, де заслуговують - в опозиції до реальних змін. Разом, як і належить справжнім ідеологічним близнюкам.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шкода, що Правий Сектор розвалився - блок і спільні списки зі Свободою поліпшили би якість кандидатів від останньої і привели б в Раду потенційних реформаторів силових структур.

Link to comment
Share on other sites

А кто сказал, что Саака будет объединяться против Пети, да и вообще пойдет на выборы. Кстати. у нас уже блоки разрешили?

 

Блоків немає. Саака ВЖЕ пішов проти Вальцмана.

Бугого. Буде Пєтя + Риги + тушки.

 

 

У тебе туго з арифметою.

Link to comment
Share on other sites

Правда, Блок імені когось не є ідеологічною партією і ліпиться на коліні з усякого сміття - доведено БЮТом і БПП.

 

Блока Саакашвілі не буде. Зара є дві робочі назви Український Рух за очищення та Нова Країна.

Link to comment
Share on other sites

Блока Саакашвілі не буде. Зара є дві робочі назви Український Рух за очищення та Нова Країна.

 

Та це пох, як назвати. Це нова організація лідерського типу з нуля під рукою Міхо чи щось на базі існуючого? Якщо зовсім з нуля, то мотлох неминучий.

Link to comment
Share on other sites

Та це пох, як назвати. Це нова організація лідерського типу з нуля під рукою Міхо чи щось на базі існуючого? Якщо зовсім з нуля, то мотлох неминучий.

 

Мотлох завжди неминучий. Навряд це можна назвати організаією чисто лідерського типу. Я слідкую за тим, хто гуртується навколо Міхо - це самодостатні люди, яких об'єднує спільне бачення розвитку країни.

Link to comment
Share on other sites

Мотлох завжди неминучий. Навряд це можна назвати організаією чисто лідерського типу. Я слідкую за тим, хто гуртується навколо Міхо - це самодостатні люди, яких об'єднує спільне бачення розвитку країни.

Можеш назвати і прокоментувати кілька прізвищ?

Link to comment
Share on other sites

Можеш назвати і прокоментувати кілька прізвищ?

 

Валерій Пекар  - раджу слідкувати за ним.

 

Демальянс.

Є інші, меньш відомі. Незабаром буде всеукраїнський тур Україною, тоді буде конкретніше.

 

Доречі. я так зрозумів, що новообраний мер Миколаєва Сенкевич зараз віддрейфував в бік Саакашвілі. від Самопомочі.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Мотлох завжди неминучий. Навряд це можна назвати організаією чисто лідерського типу. Я слідкую за тим, хто гуртується навколо Міхо - це самодостатні люди, яких об'єднує спільне бачення розвитку країни.

Так кто они? Либералы, демократы, консерваторы. Какая генеральная линия?

Link to comment
Share on other sites

Партія Саакашвілі - Самопоміч - Свобода.

Конфігураці не ідеальна, але оптимальна: жоден з домайданівських вилупків туди не потрапить.

Та ща! БПП+мажоры+Саахов+Бюткивщина

Link to comment
Share on other sites

Валерій Пекар  - раджу слідкувати за ним.

 

Демальянс.

Є інші, меньш відомі. Незабаром буде всеукраїнський тур Україною, тоді буде конкретніше.

 

Доречі. я так зрозумів, що новообраний мер Миколаєва Сенкевич зараз віддрейфував в бік Саакашвілі. від Самопомочі.

У Сенкевича сейчас прогнозируемые проблемы с фактически рыговским горсоветом.

Link to comment
Share on other sites

Та ща! БПП+мажоры+Саахов+Бюткивщина

 

Для цього Вальцману доведеться зробити неможливе. Проблема в тому, що Саакашвілі абсолютно точно не піде разом з ним у владу з нинішнім оточенням Вальцмана.

Але все визначить результат виборів.

Link to comment
Share on other sites

Для цього Вальцману доведеться зробити неможливе. Проблема в тому, що Саакашвілі абсолютно точно не піде разом з ним у владу з нинішнім оточенням Вальцмана.

Але все визначить результат виборів.

Насколько вероятность этой абсолютной точности соответствует 100%? Я  хз... Честно хз...

Link to comment
Share on other sites

Для цього Вальцману доведеться зробити неможливе. Проблема в тому, що Саакашвілі абсолютно точно не піде разом з ним у владу з нинішнім оточенням Вальцмана.

Але все визначить результат виборів.

Саахов вже з ним у владі в якості губера Одещини

Link to comment
Share on other sites

Деякі речі, що сталися вчора, вказують, що це швидше за все так і є.

 

я такой вывод сделал сразу, потому что вся критика от Михо была нацелена на уряд, а петиных хлопцев обачливо оминала

Link to comment
Share on other sites

я такой вывод сделал сразу, потому что вся критика от Михо была нацелена на уряд, а петиных хлопцев обачливо оминала

 

Я мав іншу гіпотезу - а саме Саакашвілі в якості плану Б від Держдепа.

Але вчора пізно ввечері ключовий учасник "Руху за очищення" видав досить непрямих свідчень, що весь "прожект" є політтехнологією, що координується (якщо і не директивно) Вальцманом.

Link to comment
Share on other sites

Я мав іншу гіпотезу - а саме Саакашвілі в якості плану Б від Держдепа.

Але вчора пізно ввечері ключовий учасник "Руху за очищення" видав досить непрямих свідчень, що весь "прожект" є політтехнологією, що координується (якщо і не директивно) Вальцманом.

Так что? Ждать созревания предпосылок 1789 года. Эволюционный путь нам не доступен?

Link to comment
Share on other sites

Так что? Ждать созревания предпосылок 1789 года. Эволюционный путь нам не доступен?

 

Це поза межами прогнозування, звісно. Стосовно еволюійного шляху - він не настільки привабливий, як може здаватися.

Ал якщо трішки відсторонитись від "тєкучкі", то можна зазначити, що Україна вже років 15 перебуває в процесі поільної Революції, яка то затухає, то знов вибухає. Тому слід мабуть очікувати продоження цього тренду. Але, скажімо, третій Майдан має майже нульові шанси бути безкровним для "еліти". Уроки попередніх двох повністю засвоєні.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...