Перейти до змісту

Наступна коаліція після дочасних виборів


abandon

Recommended Posts

 

 


Наступна коаліція після дочасних виборів

 

если одним словом - ширка ™

 

слишком сильно разочарование - реакцией будет реванш

 

но нынешние как с хуя сорвались - уже потеряли связь с реальностью

Link to comment
Share on other sites

А шо я казав ?  :pleasant:

 

 

Сьогодні новонароджений борець з корупцією Валентин Наливайченко "зажигав" у ефірі одного з каналів.

Колишній керівник спецслужби, який мав нещодавно усю повноту влади (для цього в СБУ є управління "К") зараз намагається вскочити на потяг громадського антикорупційного руху та паразитувати на прізвищі Саакашвілі.

"Формується антикорупційний фронт, до якого буде входити Тимошенко, Саакашвілі і Наливайченко", - заявив Наливайченко, згадуючи про себе в третій особі.

Я не знаю, про який "фронт" він говорить, але я не бачив Наливайченка на жодній зустрічі з організації антикорупційних заходів, які проводить "Рух за очищення". Те, що він робить - він намагається у суспільній свідомості прив'язати своє прізвище до набагато рейтинговішого Саакашвілі.

Ну а ідея антикорупційної боротьби в альянсі з Тимошенко виглядає карикатурною, адже саме Юлія Тимошенко принесла вірус корупції в українську політику, заповнюючи офшорні рахунки Лазаренка його "комісією" за газові контракти. За оцінкою ФБР, Тимошенко переказала на рахунки Лазаренка щонайменше 100 мільйонів доларів відкатів. Це зараз велика сума, але в 1995-96 роках вона було просто астрономічною.

Link to comment
Share on other sites

Про опір створенню некорумпованої митниці

Сьогодні парламент пішов на трьхотижневу перерву так і не зареєструвавши запропонований нами законопроект «Про відкритий митний простір». У комітеті нам заявили, що сьогодні законопроект перестали підтримувати БПП, хоча не далі як вчора керівництво фракції запевнило мене в повній підтримці законопроекту. Цей закон дозволить вперше створити в Україні абсолютно нову митницю, перекриє контрабандні і корупційні потоки. Ми вже почали будувати цей новий термінал і на конкурс подали заяву кілька тисяч людей. Новий термінал повинен відкритися найпізніше в середині квітня і, звичайно, позбавить дуже-дуже багатьох їх корупційних доходів. Я не знаю наскільки це випадковий збіг чи ні, але три дні тому СБУ зробило запит на документи у будівельників нового терміналу, а також провело з ними детальну бесіду. Я ще тішу себе думкою, що це всього лише непорозуміння і локальні ініціативи, а не системний саботаж. Я впевнений, який би не був опір, за допомогою людей, які втомилися від поборів, принижень і безкарності, ми переламаємо систему і проведемо цю та інші ініціативи.

 

_____________

Гадаю, варіант Альянсу Саакашвілі - Самопоміч залишається в силі. Риторика Міхо в бік якщо не самого Вальцмана то БПП стає дедалі відвертішою.

Саботаж митної реформи вальцманістами слід сприймати як намагання підвести підгрунтя під тезу "а  чєво там Саакашвілі дабілся в Адєсє, пусть пакажет рєзультат!"

Link to comment
Share on other sites

Гадаю, варіант Альянсу Саакашвілі - Самопоміч залишається в силі. Риторика Міхо в бік якщо не самого Вальцмана то БПП стає дедалі відвертішою.

Саботаж митної реформи вальцманістами слід сприймати як намагання підвести підгрунтя під тезу "а  чєво там Саакашвілі дабілся в Адєсє, пусть пакажет рєзультат!"

Саахова вкотре поюзали в темну, на цей раз з відставкою уряду Кроля. От він і біситься.

Link to comment
Share on other sites

Саахова вкотре поюзали в темну, на цей раз з відставкою уряду Кроля. От він і біситься.

 

Не погоджуюсь.

Саакашвілі - наддосвідчений політик, який проковтнув десятки таких Кролів...

Він прекрасно розуміє, що легітимнисть політику надає спирання на потужні суспільні тренди, а не договірняки.

 

Заява Коордінаційної ради Руху за очищення

Україна увійшла до гострої політичної кризи. Влада продемонструвала свою нездатність реформувати країну та боротися з корупцією.

Прем'єр-міністр, відставки якого вимагає понад 70% громадян, відчайдушно чіпляється за владу. Позбавлений народної підтримки, він зробив своєю опорою гроші олігархів та голоси корумпованих депутатів.

Парламент, який визнав роботу уряду незадовільною, виявився нездатним не тільки сформувати новий Кабінет міністрів, а й відправити у відставку старий.

Президент, який запропонував вихід з політичної кризи, не зміг забезпечити єдності своєї фракції.

Народ України знову ввели в оману. План влади та олігархів — мінімум на півроку продовжити життя збанкрутілого уряду, щоб можна було й далі грабувати країну. Реалізація цього плану стане величезною поразкою для українців.

Ми закликаємо членів уряду, що зберегли честь і гідність, піти у відставку. Досить прикривати своєю репутацією нечисту гру влади.

Ми закликаємо народних депутатів, що входять до правлячої коаліції, врятувати честь і гідність парламенту. Коаліція, яка не зуміла сформувати Кабінет міністрів, що працює на благо країни, мертва. Згадайте про свій обов'язок перед народом — створіть нову коаліцію, якою керуватимуть не олігархи, а інтереси держави.

Ми закликаємо президента докласти всіх зусиль до розв'язання політичної кризи. Час проявити лідерство й вивести найбільшу фракцію з коаліції, яка де-факто розпалася.

Члени координаційної ради Руху за очищення:

підписи (в алфавітному порядку)

Саша Боровик

Василь Гацько

Владислав Голуб

Андрій Длігач

Дмитро Добродомов

Світлана Заліщук

Сергій Лещенко

Руслана Лижичко

Валерій Пекар

Вікторія Пташник

Олексій Рябчин

Міхеіл Саакашвілі

Олексій Скрипник

Володимир Федорин

Віктор Чумак

Альона Шкрум

Антон Ященко

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Не погоджуюсь.

Саакашвілі - наддосвідчений політик, який проковтнув десятки таких Кролів...

Він прекрасно розуміє, що легітимнисть політику надає спирання на потужні суспільні тренди, а не договірняки.

Так его не Кроль кинул, а Петя

Link to comment
Share on other sites

Так его не Кроль кинул, а Петя

 

????

Кинув в чому?

 

Саакашвілі вже певний час праює над створенням власної політсили. Він же прекрасно розуміє, що навіть умовне прем'єрство зараз все одно було б повністю нівельване олігархічно-феодальною Радою.

 

Він по суті робить те саме, шо й в Грузії - закріплюється на певній позиції і потім розбудовує ширшу базу підтримки для переходу на інший рівень.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саакашвілі абсолютно точно не піде разом з ним у владу з нинішнім оточенням Вальцмана.

Виступ Міхо саме по темі за посиланням.

 

Головне в виступі Саакашвілі: не Сєня і навіть нє Пєтя маніпулюють всім, вони самі маніпульовані.

Усі політсили і лідери, хто поділяє це фундаментальне розуміння природи речей, мають об'єднуватися і отримувати нашу підтримку. Решта з ідеями підставляти плече, щось очолювати і покращувати, не знищивщи попередньо головної і визначальної вади, йдуть лісом. До них учора несподівано для мене рішуче долучилася Самопоміч.

 

= филиал бпп

поход несколькими колоннами уже обкатанная технология

я такой вывод сделал сразу, потому что вся критика от Михо была нацелена на уряд, а петиных хлопцев обачливо оминала

 

Я не думаю, що Сакашвілі здатний опинитися під Порошенком. В Пєті проти нього кішка тонка. Система в різних реінкарнаціях реагує на Міхо дуже нєрвєнно. Це свідчить на його користь. Що він сам утримувався тривалий час від атак на президенське оточення, може свідчити лише про формальну протокольну чемність - американці б не схвалили іншого. Хоча, напевно, Міхо не є і прямим проектом держдепа. Просто там не можуть не брати до уваги таку харизматичну і амбіційну особистість.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бугого. Буде Пєтя + Риги + тушки.

Навряд. Маю думку, що в разі дочасних виборів саме зараз набільше втратить БПП. Там фактично буде розкол і взаємний срач з Блоком Саакашвілі, в результаті нинішні 22% (чи скільки там в БПП було) перетворяться на сумарні 15% Міхо та Пороха. Ну скажімо Саакашвілі набере 8%, а БПП - 7%.

НФ думаю дарма списують з перегонів. Якщо вони почнуть агітаційну кампанію, то наберуть в районі 10% (маси пенсіонерів, яким Сєня дав субсидію, проголосують за НФ).

Думаю, що якийсь блок комуністів-соціалістів-вітренківців теж до Парламенту увійде.

А найбільше набере Жопоблок, уви і ах.

Link to comment
Share on other sites

Навряд. Маю думку, що в разі дочасних виборів саме зараз набільше втратить БПП. Там фактично буде розкол і взаємний срач з Блоком Саакашвілі, в результаті нинішні 22% (чи скільки там в БПП було) перетворяться на сумарні 15% Міхо та Пороха. Ну скажімо Саакашвілі набере 8%, а БПП - 7%.

НФ думаю дарма списують з перегонів. Якщо вони почнуть агітаційну кампанію, то наберуть в районі 10% (маси пенсіонерів, яким Сєня дав субсидію, проголосують за НФ).

Думаю, що якийсь блок комуністів-соціалістів-вітренківців теж до Парламенту увійде.

А найбільше набере Жопоблок, уви і ах.

За пропорційної системи жопоблок набере йух цілих, йух десятих

Link to comment
Share on other sites

Навряд. Маю думку, що в разі дочасних виборів саме зараз набільше втратить БПП. Там фактично буде розкол і взаємний срач з Блоком Саакашвілі, в результаті нинішні 22% (чи скільки там в БПП було) перетворяться на сумарні 15% Міхо та Пороха. Ну скажімо Саакашвілі набере 8%, а БПП - 7%.

НФ думаю дарма списують з перегонів. Якщо вони почнуть агітаційну кампанію, то наберуть в районі 10% (маси пенсіонерів, яким Сєня дав субсидію, проголосують за НФ).

Думаю, що якийсь блок комуністів-соціалістів-вітренківців теж до Парламенту увійде.

А найбільше набере Жопоблок, уви і ах.

 

Все  - маячня вальманівського сектанта.

Уявна, умовна, неіснуюча партія Саакашвілі вже зараз за рейтингами наближається до БПП. Досить легко екстарполювати це в абсолютне лідерство за результатами кампанії. Ідіотизм про блок вітренківців взагалі можна не коментувати.

 

Весь допис вочевидь має собі за мету не допустити дочасних виборів, зберігши таким чином поточнку владну конфігураію на чолі з баригою Вальцманом.

Link to comment
Share on other sites

Власне, «Рух за очищення» не хоче нового Майдану, бо вважає, що він може бути катастрофічним для країни, але всіляко прагне відставки Яценюка, формування нової коаліції у ВРУ і нового Кабміну.

 

Імовірність дострокових парламентських виборів в умовах такої схеми – 95 відсотків, і в цих виборах братиме участь політичний проект на базі «Руху за очищення». :tu: Про це «Z» розповідає Василь Гацько – лідер партії «Демократичний альянс» та один із членів координаційної ради «Руху за очищення»

 

http://zbruc.eu/node/47897

Link to comment
Share on other sites

Головне в виступі Саакашвілі: не Сєня і навіть нє Пєтя маніпулюють всім, вони самі маніпульовані.

Усі політсили і лідери, хто поділяє це фундаментальне розуміння природи речей, мають об'єднуватися і отримувати нашу підтримку. Решта з ідеями підставляти плече, щось очолювати і покращувати, не знищивщи попередньо головної і визначальної вади, йдуть лісом. До них учора несподівано для мене рішуче долучилася Самопоміч.

 

Я не думаю, що Сакашвілі здатний опинитися під Порошенком. В Пєті проти нього кішка тонка. Система в різних реінкарнаціях реагує на Міхо дуже нєрвєнно. Це свідчить на його користь. Що він сам утримувався тривалий час від атак на президенське оточення, може свідчити лише про формальну протокольну чемність - американці б не схвалили іншого. Хоча, напевно, Міхо не є і прямим проектом держдепа. Просто там не можуть не брати до уваги таку харизматичну і амбіційну особистість.

Міхо поки лісом не йде :)

22.02.16 20:04 "Выход один - досрочные выборы в Раду", - Саакашвили

Глава Одесской ОГА Михаил Саакашвили считает, что единственным путем выхода из политического кризиса являются выборы.
 
Об этом он заявил в ходе выступления на антикоррупионном форуме в Черновцах, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "112 Украина".

"Сейчас наступил момент истины. Момент истины для всех политических сил, которые готовы брать ответственность за страну и отвечать перед народом. И момент истины для украинского народа, для всех нас. Это действительно момент истины для власти, для президента, для правительства, для Рады, но это наша ответственность.

Для меня выход один, из этой ситуации, которая сложилась. Ситуация, которая сложилась несколько дней назад. Выход один - досрочные выборы в Раду, только досрочные выборы, только полное обновление политического класса Украины", - заявил Саакашвили.

Link to comment
Share on other sites

Виступ на форумі в Чернівцях Гацька (1:04) - приємно вразив конкретикою і напором. Відувається тактична необхідність обходити питання персони самого Вальцмана.


 

https://www.youtube.com/watch?v=19GhWezrc4c

 

 

Але в ФБ він був дещо відвертішим.

 

12039286_10153671599784510_4542884401566
Vasyl Gatsko нє, ну, якщо не брати мене до уваги, бо в мене не може бути фаворитів у критиці і тих, хто має бронь, а, скажімо, Саакашвілі, то невже не видно і не ясно, що це завтрашній опонент Порошенка, при чому жорсткий?
Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

В переліку олігархічної змови в Гацька - партнера Міхо, Порошенко таки зазначений. А ось Тимошенко на 112 каналі Саакашвілі сьогодні трохи десакралізувала, долучивши до команди Порошенка. Хіба що припускає можливість походу їх на парламентські вибори і різними колонами.

 

з.и. замало драйву на відео. З таким настроєм мільйон багнетів не змобілізуєш.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 
СБУ заподозрила Ляшко в коррупции

Сегодня, 06:19

СБУ обратилась к ЦИК с просьбой предоставить информацию об основаниях приобретения Олегом Ляшко полномочий народного депутата.

 
Служба безопасности Украины проверяет причастность лидера Радикальной партии Олега Ляшко к коррупции, об этом депутат сообщил на своей странице в соцсети Facebook и опубликовал соответствующий документ.

Согласно тексту документа, проверка проводится по информации от Печерской налоговой о возможном совершении Ляшко административного правонарушения, связанного с коррупцией. В частности, силовики обратились в Центризбирком за информацией об основаниях приобретения полномочий народного депутата Ляшко.

 

http://image.zn.ua/media/images/614xX/Feb2016/141005.jpg

 

 

http://zn.ua/POLITICS/sbu-zapodozrila-lyashko-v-korrupcii-205283_.html

 

Клоуна решили "простимулировать" не виходить :weep:

 

а вообще, что это за фигня - "основания приобретения полномочий"  ? он же ж на выборах избрался по списку . что это за казуистическая новэлла ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В переліку олігархічної змови в Гацька - партнера Міхо, Порошенко таки зазначений. А ось Тимошенко на 112 каналі Саакашвілі сьогодні трохи десакралізувала, долучивши до команди Порошенка. Хіба що припускає можливість походу їх на парламентські вибори і різними колонами.

 

з.и. замало драйву на відео. З таким настроєм мільйон багнетів не змобілізуєш.

 

Порівнювати Тимошенко з Саакашвілі - це, вибачаюсь, повний зашквар. Корумпована популістка проти доведеного реформатора-ліберала?

Звісно,вона розуміє, що Саакашвілі заходить на її "електоральне поле" і тому намагається якось реагувати. Це очікувано.

 

Форум Саакашвілі в Івано-Франківську визнав корупціонером і олігархом номер один в Україні Петра Порошенка

 

Навряд це була ініціатива самого Міхо, але руку від підняв :)

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Порівнювати Тимошенко з Саакашвілі - це, вибачаюсь, повний зашквар. Корумпована популістка проти доведеного реформатора-ліберала?

Звісно,вона розуміє, що Саакашвілі заходить на її "електоральне поле" і тому намагається якось реагувати. Це очікувано.

 

Форум Саакашвілі в Івано-Франківську визнав корупціонером і олігархом номер один в Україні Петра Порошенка

 

Навряд це була ініціатива самого Міхо, але руку від підняв :)

Це добре, що проголосували - констатували факт. Але не треба зациклюватися на особистостях, когось ідеалізувати, а інших демонізувати. В нашій ситуації користь може бути лише від спільних дій людей з єдиним розумінням головної проблеми - плутократія має бути знищена.

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?time_continue=460&v=VQhyXRlZv4U

 

Вальцман вже відверто зливає Саакашвілі - через фракю БПП та мінфін відверто блокується реформа (за грузинським сценарієм) Одеської митниці.

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

У тебе сумніви, що за посади тягнибоки підуть в союз з Садовим?

Іноді нерозуміння справжньої мотивації політиків "форумними експертами" приголомшує.

 

Сценарій Саакашвілі - Самопоміч без третього зайвого був би ідеальним, звичайно. Можливо, так і станеться, якщо у "лохтората" додасться трішки клепки.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...