Перейти до змісту

Шановна громадо!


Recommended Posts

Закликаю вас відмовитися від святкування радянського свята - 8 березня!

Усі гроші, які ви збираєтеся витратити на подарунки, відправте нашим бійцям на війну.

Я впевнена, що ваші жінки вас зрозуміють і підтримають.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Щодо теми - цілком погоджуюся. Ніколи не розумів цього совкового звичаю.

 

Також збирати на подарунки колегам на роботі, щоби купити якусь нікому непотрібну річ. Або ще гірше - коли збирають начальнику :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Щодо теми - цілком погоджуюся. Ніколи не розумів цього совкового звичаю.

 

Також збирати на подарунки колегам на роботі, щоби купити якусь нікому непотрібну річ. Або ще гірше - коли збирають начальнику :fp1:

 

Я ніколи не дозволяла дарувати мені подарунки (і навіть вітати на словах) на це незрозуміле для мене "свято", а тим паче на 14 лютого  :fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10154085_1741251972773504_67393886916635

так, дуже класно виглядає ця парасолька напроти  Бродяжкиного ніку в переліку тем авторів....  ніби така наша берегиня форуму, яка знову з нами :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так, дуже класно виглядає ця парасолька напроти  Бродяжкиного ніку в переліку тем авторів....  ніби така наша берегиня форуму, яка знову з нами :)

 

Я з вами завжди була  :)

Link to comment
Share on other sites

А  я  люблю  це  свято,  не  хочу  вважати  його  совдепівським.  Просто  вважаю,  що  один  день  в  році  жінки  заслужили.

Хоч  не  про  подарунки  йдеться.  Квіти  хіба  що.  І  то  можна  зовсім  скромні.

Не  тюкайте  на  мене.  :shuffle:  Я  хочу,  щоб  жінка  була  ЖІНКОЮ!  Леді,  розумною,  гарною,  інтелігентною,  коханою,  бАжаною.

Щоб  хоч  раз  в  році  вона  відчула  це. 

 

День  Матері - це зовсім  інше.

Link to comment
Share on other sites

А  я  люблю  це  свято,  не  хочу  вважати  його  совдепівським.  Просто  вважаю,  що  один  день  в  році  жінки  заслужили.

Хоч  не  про  подарунки  йдеться.  Квіти  хіба  що.  І  то  можна  зовсім  скромні.

Не  тюкайте  на  мене.  :shuffle:  Я  хочу,  щоб  жінка  була  ЖІНКОЮ!  Леді,  розумною,  гарною,  інтелігентною,  коханою,  бАжаною.

Щоб  хоч  раз  в  році  вона  відчула  це. 

 

День  Матері - це зовсім  інше.

А решта року просто зацьмокана цьотка?Крім того що таке бажана всіма-кожен на вулиці подивившись на таку біжить додому покохатись з дружиною бо юрним таким цей світлий образ робить?.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

те, що комуняки опошлили значення цього Міжнародного дня, не означає, що його треба ігнорувати

 

Гугл відзначає, ООН теж 

 

а ви вже перегнули палицю з декомунізацією

 

почитайте, хоч на сайті ООН навіщо цей день, чи вас і там забанили :fp1:

Link to comment
Share on other sites

На Заході - перша неділя Березня.

невже у гейропі святкування Дня  матері  є в різні дні.

От не знала :shuffle:

Була впевнена, що кожної другої неділі травня. тому що травень це є місяць присвячений Діві Марії.

Link to comment
Share on other sites

те, що комуняки опошлили значення цього Міжнародного дня, не означає, що його треба ігнорувати

 

Гугл відзначає, ООН теж 

 

а ви вже перегнули палицю з декомунізацією

 

почитайте, хоч на сайті ООН навіщо цей день, чи вас і там забанили :fp1:

Подивився карту: https://en.wikipedia.org/wiki/International_Women%27s_Day#/media/File:International_Women%27s_Day_celebration.png

 

Відзначає сам пост-совок. А з приводу ООН, не секрет, хто є постійним членом Ради Безпеки, правда?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Відзначає сам пост-совок. А з приводу ООН, не секрет, хто є постійним членом Ради Безпеки, правда?

Хто  не  хоче -  не  святкує,  не  згадує  і  не  псує  свята  іншим.

 

Дивлюсь  я  на  авку  Бродяжки  і  думаю  собі:  чи  б  зашкодила  їй  квіточка  на  8  Березня?

Але  загалом  з  Бродяжкою  солідарна  щодо  подарунків. Правда  торгівля  з  нами  не  солідарна.  Їм  це  свято  ду-уже потрібне.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...