Перейти до змісту

Кто понимает в депозитах?


ЦеDzip

Recommended Posts

До цього часу ніколи не чув про проблеми з виплатами чи то гривневих, чи то валютних депозитів в приваті.

До 2014 року це була чудесна інвестиція: ніхера (ну взагалі ніхера) не робиш, бабки капають... А от чи повторить Приват долю Дельти - це вже лотерея.

Грайте. Або ні.

Link to comment
Share on other sites

Чому перший? Ощадбанк держава має по ідеї рефінансувати до останнього.

Якщо  буде  мати  чим.  Комерційний   банк  мусить  виплати  хоч  200000.  А  держава  виплатить, якщо  банкрот?

Link to comment
Share on other sites

а є ще більше

 

В Приват24 появилась вкладка "Инвест". Это – удивительный проект, который запустила команда Олег Гороховский.

Через этот сервис вы можете инвестировать свои деньги с доходностью 28% годовых (на 5% выше, чем депозиты).

Это – плод нашего пристального изучения такого мирового феномена, как P2P и P2B кредитования. Возможно, вы слышали о таких компаниях, как Lending Club, Zopa, Wonga и многие другие. Главная идея – предоставление денег напрямую, минуя банки (ну а мы, соответственно, не хотим, чтобы нас "миновали" - потому запускаем этот сервис).

Это наш совместный проект по поддержке украинской экономики с MasterCard. Ваши инвестиции застрахованы компанией Ингосстрах (это значит, что если даже ваш заемщик не сможет вовремя погасить кредит, вы все равно получите свои вложения с дивидендами).

Особливо компанія з назвою Zopa надихає на інвестиціі.

Ліпше Тільки була в 90-х

Илабеан. Хто пам'ятає знає про що кажу!

Link to comment
Share on other sites

Можно ли положить в Приватбанк на 3-6 месяцев евры, у них есть там типа 9%? отдадут? подводные камны?

Или Сбербанк лучш?

в приват не советую..

 

плюс если заплываешь в приват..больше 50 штук..

ты их можешь и не увидить больше.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Отримаєте - поділіться досвідом У Великобританії навіть не кожен банк і не кожному резиденту дає іпотеку. Спитайте Фому.

 

В Іспанії нерезидентам точно дають. Вимагають довідки про достатні білі доходи в країні резидентства, ставлять вище відсоток, перший внесок високий, 40-60% від загальної суми, але дають. Інфа 146%, причому інфа не про можливість, а про позитивне рішення, всіх-всіх деталей не знаю, так само, як і реальну ставку.

 

Банку майже пох резиденція, банку треба гарантована застава та платоспроможність клієнта. Ще й ризики прикриті тим, що я зазначив вище.

Link to comment
Share on other sites

Якщо  буде  мати  чим.  Комерційний   банк  мусить  виплати  хоч  200000.  А  держава  виплатить, якщо  банкрот?

200000 виплачує фонд гарантування вкладів, куди входить і Ощадбанк. Держава, думаю, має право і можливість субсидіювати Ощадбанк. Тож поки існує держава - Ощадбанк теж триматиметься на плаву.

 

В Іспанії нерезидентам точно дають. Вимагають довідки про достатні білі доходи в країні резидентства, ставлять вище відсоток, перший внесок високий, 40-60% від загальної суми, але дають. Інфа 146%, причому інфа не про можливість, а про позитивне рішення, всіх-всіх деталей не знаю, так само, як і реальну ставку.

І як вони цю довідку перевірять? Крім того, якщо там реально 60% перший внесок, то й іпотеку брати особливо сенсу нема.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


І як вони цю довідку перевірять? Крім того, якщо там реально 60% перший внесок, то й іпотеку брати особливо сенсу нема.

 

Юридичний (присяжний) переклад оригіналів документів з податкової. Це вже технічні деталі, питання було в тому, дають чи ні. Дають :) А є сенс чи немає це також не наша з вами справа. Є попит, є пропозиція.

Link to comment
Share on other sites

В Іспанії нерезидентам точно дають. Вимагають довідки про достатні білі доходи в країні резидентства, ставлять вище відсоток, перший внесок високий, 40-60% від загальної суми, але дають. Інфа 146%, причому інфа не про можливість, а про позитивне рішення, всіх-всіх деталей не знаю, так само, як і реальну ставку.

 

Банку майже пох резиденція, банку треба гарантована застава та платоспроможність клієнта. Ще й ризики прикриті тим, що я зазначив вище.

Вже не перший раз чую про досвід купівлі будинку в Іспанії нерезидентом під іспанську ж іпотеку.

Link to comment
Share on other sites

Якщо ти з ЄС, то, можливо, Іспанія і дасть іпотеку. Для України, я думаю, треба початковий внесок 100%.

мені наводили приклад, коли лікар (здається), з москви (там продовжує постійно жити та працювати) купив будинок в Іспанії під іспанську іпотеку. Навіть розказували що банківська ставка була плаваюча (типу лібор + 3%).

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо ти з ЄС, то, можливо, Іспанія і дасть іпотеку. Для України, я думаю, треба початковий внесок 100%.

 

Я наводив приклад для українців нерезидентів, для кацапів аналогічно (було колись), але я з ними не вожусь :) Початковий від 40%

 

Ти сам написав пояснення: ціни на житло в вас неймовірні і причина у цьому. Все інше - другорядне.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...