Перейти до змісту

ыыыыы


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Мать моя...

‪#‎МатьМоя‬
Звоне значить.
- Чого ти труку не береш? 
- відсипалася з дороги.
- Ти пішки йшла?
- Мама не начинай.
- Та тю! Я цибулю посадила, кріп посіяла, моркву оце. А там ви приїдете картоплю посадимо. 
- Мама, тіки давай шоб не півгорода на картоплю.
- Нє ну ти шо. Не пів, я там трошки посажу пятнадцять сотих.
- Мама!
- Ой не начинай.

Ось і починається час в житті кожної людини - КартоплІ. Це якийсь генетичний знак, якась надлюдська потреба встромити у весняну землю якусь картоплину, якусь зернину, шоб потім завмерши серцем, ждати коли воно виткнеться, як воно випнеться, як воно проізростатиме. Шоб потім оголосити джихад колорадам, капустянці, довгоносику, хробакам і всій тій гадості, шо не дає покою вкраїнській людині.
І якась потреба жене нарід із сапами вранці раненько поки сонце не пригріло із сапами на вгород, шоб там ту картоплю полоть, підгортать, цілувать кожен пагон і вклонятися кожному листочку, аж поки то воно в після спаса не прийде час вгризатися в землю щоб видовбати звідти все посаджене і посіяне. Мені кажеться, шо коли на землю прийдуть інопланєтяни і всесвітнє щастя і благодєнствіє, коли в хаті стоятимуть генератори їжі, щоб отак ткнув кномку і в тебе фуагра, ткнув іншу і в тебе вареники з солоним сиром і кропом. Навіть в той час тотального щастя, вийде вкраїнська людина, подивиться на чорну ріллю, і подзвоне своїм дітям в косміческій центр "Дітки, ви там як хочте, а шоб за пару сотень світлових років приїхали картоплю садить. Бо ви там в своєму міждулунні хоч і макарони їжте, а нам картоплю треба виростить".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Такими прицепами  сзади машин народ занимает парковочные места. Оставил прицеп и уехал на работу. Приехал - встал на место прицепа, а сам прицеп зацепил. Никакого отношения к картошке это не имеет.

Кстати, это уебанство к нам пришло из роисси.

Link to comment
Share on other sites

Такими прицепами  сзади машин народ занимает парковочные места. Оставил прицеп и уехал на работу. Приехал - встал на место прицепа, а сам прицеп зацепил. Никакого отношения к картошке это не имеет.

Кстати, это уебанство к нам пришло из роисси.

 

А я то думаю, чому майже у кожного можновладця в декларації є причіп до легкового авто. Все просто :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...