Перейти до змісту

Бугога! А Вы видали как Олег Валерьевич нового министра финансов мочил?


хозяин

Recommended Posts

Досада и негодование Данилюка понятны. Чувак обосновался в новом кабинете, расписал шахматку, прикинул грядущий гешефт, а тут такая подляна от судьбы-злодейки. У КМ может случиться первый министр-выкидыш, вместо рождения отечественного Уильяма Меллона  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив перевірити причетність міністра фінансів Олександра Данилюка до керування його офшорними компаніями.

Про це голова уряду сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

 

"Я б хотів, щоб НАЗК із цим питанням розібралося предметно. Питання не у відставці. Якщо були порушення, зловживання і корупція, потрібно нести за це відповідальність. Це особиста відповідальність міністра. А я чекаю від органів перевірки тих даних, які мають бути занесені або занесені до декларації. Тоді я зможу зробити висновок", - сказав Гройсман.

 

Він зауважив, що за час перебування на посаді міністр фінансів Данилюк не зареєстрував жодного підприємства. :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu:

Щодо своєї попередньої діяльності він має дати вичерпну відповідь.

 

Сам міністр зазначив, що вже пояснював ситуацію з компаніями і більше не має часу на розмови.

:tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu: :tu:

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

О вот хорошая видюха!

 

 

Л. - Щодо Ваших офшорів: ваші офшори - чому Ви шість років їх не декларуєте?

Д. - ЩО?

Л. - Ваші офшори.

 

 

посмотрите, ето самое начяло, первые секунды.

обратите внимание на лицо и интонацию Д.

а теперь скажыте: только мне ето "що" напомнило легендарное "ШТО?" ?    :weep:  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...