Перейти до змісту

снова ДТП


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Как сообщает корреспондент dtp.kiev.ua, смертельное ДТП в котором погибли два человека произошло в Киеве сегодня рано утром, 04.05.2016 около 04:40 на Саперно-Слободской, под эстакадой с ул.Киквидзе

Предварительно, автомобиль Фольксваген на очень высокой скорости двигался от Южного моста к Московской площади. Водитель не справился с управлением и оставляя тормозной путь около 70 метров на скорости боком врезался в опору эстакады, справа по ходу движения автомобиля. От сильнейшего удара кузов разорвало на несколько частей, двигатель вылетел вверх и упал на площадке в 20 метрах от места удара, фрагменты авто разбросало на 30 метров вокруг. К сожалению, двое мужчин, возраста 25-30 лет от полученных травм скончались на месте. Медики скорой констатировали смерть. 

На месте ДТП работали несколько экипажей полиции, оперативно-следственная группа, эксперт. Специалисты начали следственные действия на месте трагической аварии. Женщина-свидетель, видевшая момент удара, отметила что автомобиль ехал на крайне высокой скорости, обогнав ее 80 км/час как стоячую... Место ДТП напоминало больше место авиакатастрофы....

В ДТП погиб автогонщик Колесник Тарас. 1984 г.р. Фольксваген 2004 г.в.

 

 

Link to comment
Share on other sites

В Киеве разбились два известных автогонщика

В дорожно-транспортном происшествии на Саперно-Слободской улице погибли известные украинские автогонщики Тарас Колесник и Алексей Долот.

 

Об этом сообщает автомобильный портал m2motors.

Тарас Колесник в 2015 году завоевал серебро чемпионата Украины по ралли. В том же году Алексей Долот стал чемпионом Украины в этом виде спорта.

Ранее поступила информация, что в Киеве легковое авто врезалось в опору моста, погибли два человека. По предварительной версии, причиной аварии стало превышение скорости. От удара автомобиль разорвала на части, отдельные фрагменты разлетелись в радиусе 30 метров.

 

РБК-Украина

Версия для печати  http://obkom.net.ua/img/print.gif

04 Мая 2016 12:12

Link to comment
Share on other sites

На Сихові у Львові смертельна ДТП – двоє загиблих

У вівторок, 3 травня, у Львові на вулиці Хуторівці, що в Сихівському мікрорайоні, внаслідок ДТП загинуло двоє людей.

 

Про це повідомляє Патрульна поліція м. Львова.

 

http://zik.ua/gallery/photo/k/h/Khutorivka_2.jpg

 

За інформацією правоохоронців, БМВ злетіла з дороги, кілька разів перевернулася та опинилася в кущах на узбіччі дороги. Водій та пасажирка авто загинули на місці події. Ще чотирьох осіб госпіталізували.

 

Як зазначають користувачі соцмереж, машина мчала на шаленій швидкості; водій не впорався з керуванням, автівка вдарилася об бордюр, після чого вилетіла з дороги.

 

 

 

Правоохоронці працюють на місці аварії та з’ясовують всі деталі цієї події. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/03/na_syhovi_u_lvovi_smertelna_dtp__dvoie_zagyblyh_695722

 


Стан постраждалих у смертельній ДТП на Сихові у Львові – важкий

Після смертельної ДТП на Сихові у Львові стан двох постраждалих важкий та одного вкрай важкий.

 

Про це 4 травня IA ZIK повідомили у департаменті цивільного захисту ЛОДА.

 

3 травня о 18:46 год. у м. Львові на вул. Хуторівка, 4 (Сихівський район) водій автомобіля «BMW-5», 1983 року народження, житель Львова, не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок ДТП водій автомашини та пасажир, 1988 року народження, житель Львова, загинули на місті пригоди. Троє пасажирів у важкому стані госпіталізовані до реанімаційного відділення 8-ї міської клінічної лікарні.

 

А саме госпіталізовані:

 

житель Львова, 1980 року народження;

жителька Пустомит, 1995 року народження;

житель Львова, 1986 року народження,.

Станом на 6.00 4 травня стан двох постраждалих важкий та одного вкрай важкий.

 

Причина події – з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

 

Як повідомлялося, 3 травня, у Львові на вулиці Хуторівці, що в Сихівському мікрорайоні, внаслідок ДТП загинуло двоє людей. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/04/stan_postrazhdalyh_u_smertelniy_dtp_na_syhovi_u_lvovi__vazhkyy_695837

 

Серйозна аварія на Чукаріна, водій на великій швидкості збив людей і вилетів в кущі, є жертви (

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

В ПОЛТАВЕ НА ПАСХУ ПЬЯНЫЙ ВОДИТЕЛЬ НА БОЛЬШОЙ СКОРОСТИ СТОЛКНУЛСЯ С ЭЛЕКТРООПОРОЙ

 

 

http://i1.poltava.to/uploads/2016/05/2016-05-02/.jpg

 

http://i1.poltava.to/uploads/2016/05/2016-05-02/66yehhzvpus.jpg

 

http://i1.poltava.to/uploads/2016/05/2016-05-02/psetjhlne1c.jpg

 

http://poltava.to/news/38332/

Ну що можу сказати. З новою поліцією справи явно змінилися на краще..

Link to comment
Share on other sites

 

 


двигатель вылетел вверх и упал на площадке в 20 метрах от места удара, фрагменты авто разбросало на 30 метров вокруг.

 

  ;o Сколько там скорость была - 200-250 километров в час ?

Link to comment
Share on other sites

Ну що можу сказати. З новою поліцією справи явно змінилися на краще..

 

От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. 

 

Це швидше наслідок відмазування підарів з БМВ у Києві і наїздів на патрульних. 

Link to comment
Share on other sites

От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. 

 

Це швидше наслідок відмазування підарів з БМВ у Києві і наїздів на патрульних. 

 

Ні. Це просто доводить, що лише перефарбування фасаду не змінює гнилу систему. 

До речі, всі міста у гілці вже мають нових пепсів. І що ? 

Link to comment
Share on other sites

Ні. Це просто доводить, що лише перефарбування фасаду не змінює гнилу систему. 

До речі, всі міста у гілці вже мають нових пепсів. І що ? 

Це наслідок наїздів на патрульних після затримання БМВ у Києві. Це наслідок відчуття безкарності у водіїв мажорів. Це наслідок обладнання і стану наших доріг, або "наслєдіє совєтского прошлого". 

P.S. Такі кадри були не рідкість і за часів даішників. Декілька епізодів гарантовано траплялось кожного разу по дорозі у Київ і назад.

P.P.S. А що тобі новий "пепс" мізки нові вставить, чи замість тебе кермо крутити буде? Знаєш за скільки часу до сотки машина розганяється з двигуном у 150-200 конячок?

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

Це наслідок наїздів на патрульних після затримання БМВ у Києві. Це наслідок відчуття безкарності у водіїв мажорів. Це наслідок обладнання і стану наших доріг, або "наслєдіє совєтского прошлого". 

P.S. Такі кадри були не рідкість і за часів даішників. Декілька епізодів гарантовано траплялось кожного разу по дорозі у Київ і назад.

P.P.S. А що тобі новий "пепс" мізки нові вставить, чи замість тебе кермо крутити буде? Знаєш за скільки часу до сотки машина розганяється з двигуном у 150-200 конячок?

 

ЦЯ ? 

 

В Киеве на пешеходном переходе полиция сбила женщину
19.04.2016 20:17
Сначала в полиции заявили, что женщина переходила дорогу в неустановленном месте, но потом признали, что она двигалась по пешеходному переходу
Link to comment
Share on other sites

Це наслідок наїздів на патрульних після затримання БМВ у Києві. Це наслідок відчуття безкарності у водіїв мажорів. 

 

Это не мажоры, это другой случай, но тоже клинический. "Я гонщек, у меня все под контролем". А гонщек он на старом ведре с обслуживанием в гараже у механика, который запчасти берет на ближайшей свалке, но у него тоже все под контролем ведь у него гонщеки чинятся!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это не мажоры, это другой случай, но тоже клинический. "Я гонщек, у меня все под контролем". А гонщек он на старом ведре с обслуживанием в гараже у механика, который запчасти берет на ближайшей свалке, но у него тоже все под контролем ведь у него гонщеки чинятся!

 

 

В точку

 

В ДТП погиб автогонщик Колесник Тарас. 1984 г.р. Фольксваген 2004 г.в.

Link to comment
Share on other sites

 

ЦЯ ? 

 

В Киеве на пешеходном переходе полиция сбила женщину
19.04.2016 20:17
Сначала в полиции заявили, что женщина переходила дорогу в неустановленном месте, но потом признали, что она двигалась по пешеходному переходу

 

Не прикидайся дурником... Ти добре знаєш про який випадок мова.

Link to comment
Share on other sites

Не прикидайся дурником... Ти добре знаєш про який випадок мова.

 

Давай без особистостей. ОК ? Бо дурня тут корчу точно не я. Ти прекрасно розумієш про що мова.

Чому верзеш дурниці ? Я вже казав тобі . А бо дурень або на роботі. 

На дорогах в Україні гине більше ніж в АТО, а в тебе в цьому винуваті хто і що завгодно але не влада.

Link to comment
Share on other sites

Давай без особистостей. ОК ? Бо дурня тут корчу точно не я. Ти прекрасно розумієш про що мова.

Чому верзеш дурниці ? Я вже казав тобі . А бо дурень або на роботі. 

На дорогах в Україні гине більше ніж в АТО, а в тебе в цьому винуваті хто і що завгодно але не влада.

А тепер ще раз перечитай те, що написав і подумай...

P.S. За кермом давно їздив?

Link to comment
Share on other sites

А тепер ще раз перечитай те, що написав і подумай...

P.S. За кермом давно їздив?

 

Чувак, тебе прохали по темі писати. Чи ви, педрили , без особистостой ніяк ? Покручі якісь. Всі в шефа.

І не пизди, будьласка , що я це почав. Домовились ? 

 

По темі що є ? 

Це все люди винуваті, що в нас в ДТП гине більш ніж в АТО ? 

Чому з новою поліцією ситуація не поліпшилася ? 

Ти, жополиз влади, коли небудь чув, що таке профілактика злочину в тому числі на дорогах ? 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Чувак, тебе прохали по темі писати. Чи ви, педрили , без особистостой ніяк ? Покручі якісь. Всі в шефа.

І не пизди, будьласка , що я це почав. Домовились ? 

 

По темі що є ? 

Це все люди винуваті, що в нас в ДТП гине більш ніж в АТО ? 

Чому з новою поліцією ситуація не поліпшилася ? 

Ти, жополиз влади, коли небудь чув, що таке профілактика злочину в тому числі на дорогах ? 

Ти слова фільтруй, боєць дивану та клавіатури, я на відміну від тебе не сиджу днями і ночами на форумі, просто фізично нема часу, та й бажання.

Link to comment
Share on other sites

Ти слова фільтруй, боєць дивану та клавіатури, я на відміну від тебе не сиджу днями і ночами на форумі, просто фізично нема часу, та й бажання.

 

Мені  похуй де ти сидиш і нащо витрачаєш час. 

Чувак, ти перший почав. Тримай язика. І все буде добре. Кому ти потрібен тебе чіпати. 

От люди. Само насере, а потім дивується запаху. 

 

"От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. " (с) DA'

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Мені  похуй де ти сидиш і нащо витрачаєш час. 

Чувак, ти перший почав. Тримай язика. І все буде добре. Кому ти потрібен тебе чіпати. 

От люди. Само насере, а потім дивується запаху. 

 

"От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. " (с) DA'

Та не опущусь я до твого рівня, не старайся.  :K

Link to comment
Share on other sites

Та не опущусь я до твого рівня, не старайся.  :K

 

Ти спочатку навчись з людьми розмовляти. А потім вимагай до себе поваги.

Ось з чого почався срач. Розмножувач лайна.Рівень, пляць, в нього. Люмпена шматок.

 

 

"От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. " (с) DA'

"От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. " (с) DA'

Link to comment
Share on other sites

Ти спочатку навчись з людьми розмовляти. А потім вимагай до себе поваги.

Ось з чого почався срач. Розмножувач лайна.Рівень, пляць, в нього. Люмпена шматок.

 

 

"От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. " (с) DA'

"От жеш... Лиш би купу навалити, щоб смерділа. " (с) DA'

Це з тобою? З тим, хто до незнайомої людини звертається, " ти часом не підарас" Після цього ти вважаєш себе нормальною людиною? Шкала цінностей видно у тебе зміщена.
Link to comment
Share on other sites

або АБС ніхт фунціклірен після ремонтів, або клин колодки з однієі сторони - від такого авангардізьму у блока АБС наступає когнитивний дисонанс. Загадка, чому нема слідів компенсаціі заносу - за кермом же був проф. гонщик.
IMXO

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...