Перейти до змісту

Венесуэла фсё :(


Agh

Recommended Posts

брехливый пиздабол аэлитка кроме фото и методичек ничего не может сказать  :D

)))))

 

на фупі вся педровська срать так і н езмогла мене спіймати на брехні )) бо я принципово не брешу - оскільки я противсіх то і мені  ібрехати немає резону))

можемо погооврити про педрогенералів - і не про старих генералів регіоналів фіанатиків кацапстану типу грищенка назаркіна муженка етс -а п ро нових педростворених)) типу камандіра імітаторі вдісантніків забродського і керівника оос  наєва)) і той і той..... починали свою службу як офіцери армії кацапстану)) а відсутність успіхів у відновлені територіальної цілісності не даютьпідстав вважати щовони служать Українському Народу))) в кращому випадку мамчурять)))

Link to comment
Share on other sites

Большое заблуждение. Называя всех вокруг быдлом, не дистанцируется от россиян. Наоборот ментально к ним притягиваешься. Европейский выбор, он принципиально другой.

зачем вам дистанцироваться от них, если вы одна субстанция?

Link to comment
Share on other sites

когда видим, что вы с аэлиткой говно, то и мысли соответственно. Попробуйте не быть говном, :K

Если все вокруг быдло и говно, то где вы живёте? В санузле? Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

)))))

 

на фупі вся педровська срать так і н езмогла мене спіймати на брехні )) бо я принципово не брешу - оскільки я противсіх то і мені  ібрехати немає резону))

можемо погооврити про педрогенералів - і не про старих генералів регіоналів фіанатиків кацапстану типу грищенка назаркіна муженка етс -а п ро нових педростворених)) типу камандіра імітаторі вдісантніків забродського і керівника оос  наєва)) і той і той..... починали свою службу як офіцери армії кацапстану)) а відсутність успіхів у відновлені територіальної цілісності не даютьпідстав вважати щовони служать Українському Народу))) в кращому випадку мамчурять)))

за брехню тебя с СУПа выкинули нах и даже на фупе забанили, пиздабол

Link to comment
Share on other sites

в ольгино нейтрронный зыр )))

у томосі. тільки у томосі . але краще за всю ірмію пидротів за питра говорять його "досягнення"  за 5 років)))))

 

але ж  який у нього гнучкий хребет!hqdefault.jpg

 

педроти звичайно брешуть - але рваті їх пердаки ні)))

Link to comment
Share on other sites

святославе - воїну ти наш пидріотський - що можещ сказати на захист здачі петьком і його армією мамчурів криму хуйлу? ))) а постачанню з України щебню на будівництво хуйломосту в крим? 

Link to comment
Share on other sites

У нас нет быдла и говна. Только у вас.

у вас нет, потому что это вы, :K

святославе - воїну ти наш пидріотський - що можещ сказати на захист здачі петьком і його армією мамчурів криму хуйлу? ))) а постачанню з України щебню на будівництво хуйломосту в крим? 

пиздабол опять брешет

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

опять по фрейду )))

я понимаю, что для вас ваш дом санузел, но нельзя так окровенно в этом признаваться

по фрейду)))) твій фавліст по фрейду про тебе все розказав)))) 

але ти не винен )) тебе таким висрали))) 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

замість тисячі слів. петя гунчкий хребет

hqdefault.jpg

і мамчур "хоробре серце")))

http://meridian.in.ua/images/uploads/201403/mamchur-putin.jpg

 

державна зрада як і тероризм терміну давності не мають))) і мамчурі таки предстануть перед триьуналом - як і петя - покрвиач терористів що вбили небесну сотню - 

а поки - петьки - рипіть пуканами. це зайвий доказ )))) 

Link to comment
Share on other sites

у тебя уже и скрепа треснула? обтекай дальше

скрєпа у нас репнути не може бо вона тільки тільки свіжа. томос нам петька притарабанив ще й місяця не пройшло)))) так що ти там кацапику за свої скрєпи дюбай. а наша дякуючи питру - кріпка как нікагда)))

Link to comment
Share on other sites

замість тисячі слів. петя гунчкий хребет

hqdefault.jpg

і мамчур "хоробре серце")))

http://meridian.in.ua/images/uploads/201403/mamchur-putin.jpg

 

державна зрада як і тероризм терміну давності не мають))) і мамчурі таки предстануть перед триьуналом - як і петя - покрвиач терористів що вбили небесну сотню - 

а поки - петьки - рипіть пуканами. це зайвий доказ )))) 

ольгинец,еще фотки давай :K

Link to comment
Share on other sites

скрєпа у нас репнути не може бо вона тільки тільки свіжа. томос нам петька притарабанив ще й місяця не пройшло)))) так що ти там кацапику за свої скрєпи дюбай. а наша дякуючи питру - кріпка как нікагда)))

соси дальше у хуйла, быдлота :K:russian:

Link to comment
Share on other sites

за брехню тебя с СУПа выкинули нах и даже на фупе забанили, пиздабол

))))) ну брехб легко спростувати а от неприємну правду можна лише забанити)))) і ти знову брешеш)) пісдабол твій петька гнучкий хребет )))

hqdefault.jpg

 

який універсалом нацєдності витягнув інуковича з сраки хуйла і всадовив на табуретк у- за що отримав режим макс сприяння і в кацапстану і в інуковощленді)))

 

Робоча група з підготовки Універсалу:

 

))) але в прицнипі україсньке суспільство тільки цьогоі варте)))) так що запасаймось попкорном. шряде чергова часть марлєзонського балєта . рушниць настінах висить багацько . номінальний подушний ввп як і завжди нижче папуаського - - мислити населення так само відмовляється - буде спекотно ))

 
то ж вам і залишається тільки що й лепетати щось - відповідно до вашого рівня - гавно і вафлізм)))))

соси дальше у хуйла, быдлота :K:russian:

))))) ну а що ж ти ще можеш сказати. ))))))) від шлюхи намарно сподіватись іншого))))

Link to comment
Share on other sites

ок. пидроти взагалі зпримітивились . але винити їх в тому не тре. по перше вонияк люди лайно не по своїй волі а з народження , по друге у них реально слабка позиція= вилизувати запециком його лайно це зовсім не те що стояти на  бездоганних позиціях Конституції України і противсіхства.  так що єдиен що залишається порохоботам - це обмежений запас слів з лексикону копрофілів і вафлістів))) 

Link to comment
Share on other sites

Панове, усё гэта надзвычай цікава, але, прабачце, што там у Венесуэле? (с)

га. яка венесуела)))) в прицнипі насрать що там у  венесуелі . черговий тотально корумпований бантустан , і єдина його відмінність від сомалі зімбвабве України - це поклади нафти, що відносить його до вуглеводневих абнутстанів типу кацапстана. але суті то не міняє. населення олігофрени .це єдине що робить бантустан бантустаном

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...