Перейти до змісту

Jinx

Recommended Posts

Хай в Москву їде, нафіга нам тут мудаки?

 

Від мудаків в Лондоні більший цирк. Плюс якщо Охендовський змиється в Мацкву, то Хуйло Пєцю не просто триматиме на повідку, як зараз, а осідлає.

Link to comment
Share on other sites

Размещу ещё и тут:

 

 

 
Объявленный в розыск депутат Александр Онищенко в интервью программе "Слідство. Інфо" заявил, что за место в Верховной Раде давал деньги Давиду Жвании, который на парламентских выборах 2014 года входил в руководство избирательного штаба БПП и, как утверждает нардеп, выполнял особые поручения президента Петра Порошенко.
 
По словам Онищенко, он передал Жвании 6 миллионов долларов на якобы предвыборную кампанию Блока Петра Порошенко. На следующий день депутата якобы принял глава ЦИК Михаил Охендовский.
 
"Я пришел к нему, тот пожал мне руку: говорит, сдавайте документы, завтра будет все хорошо. В последний день перед регистрацией меня зарегистрировали, два раза отказал мне суд. То есть, основной, апелляционный. Потом, после того, как они получили "бабки", сам Охендовский меня зарегистрировал", – рассказал Онищенко.
Link to comment
Share on other sites

Петр Алексеевич по совету Ли Кван Ю выбирает трех друзей для посадки.

 

та он бы уже давно выбрал.

Но как только находит двух, то по логике третим он сам получается...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Солом'янський районний суд Києва розпочав засідання з обрання запобіжного заходу голові Центральної виборчої комісії Михайлові Охендовському, якого підозрюють в отриманні хабарів від Партії регіонів.

 

Детективи НАБУ встановили, що голова ЦВК 2012 року здійснив шість зарубіжних відряджень, пов'язаних зі своєю професійною діяльністю, які, за версією слідства, були профінансовані коштами ПР.

 

Як повідомляє кореспондент LB.ua, голова ЦВК прибув до суду разом зі своїми адвокатами. Під час спілкування з журналістами він заявив, що не збирається нікуди втікати.

 

"Повірте, що я не ідіот, яким мене іноді намагаються виставити деякі особи. Я нікуди втікати не збираюся. Я точно залишуся тут. І всі винуваті в моїй справі неодмінно будуть покарані. Для мене це справа честі", - сказав він.

http://ukr.lb.ua/news/2016/12/21/354059_sud_pochav_obirati_zapobizhniy_zahid.html
Link to comment
Share on other sites

 

 


"Повірте, що я не ідіот, яким мене іноді намагаються виставити деякі особи. Я нікуди втікати не збираюся. Я точно залишуся тут. І всі винуваті в моїй справі неодмінно будуть покарані. Для мене це справа честі", - сказав він.

 

:tu:  :gigi:

 

Арія Югіка: "Я помню бєрьозкі на зонє...."

Link to comment
Share on other sites

Під чесне слово.

#суд #НАБУ

 
Шевченківський райсуд Києва обрав голові ЦВК Михайлу Охендовському запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання
espreso.tv|Від espreso.t
Link to comment
Share on other sites

Дивно! Невже Пєцюндра не хоче, щоб Охендовський розказав як на духу, як реєстрували Онищенка, і ще багато про що?

 

Переживаю за Охендовського - може в аварію потрапити, кісткою подавитися, та хіба мало небезпек чигає на чесного чоловіка!

Link to comment
Share on other sites

Дивно! Невже Пєцюндра не хоче, щоб Охендовський розказав як на духу, як реєстрували Онищенка, і ще багато про що?

 

Переживаю за Охендовського - може в аварію потрапити, кісткою подавитися, та хіба мало небезпек чигає на чесного чоловіка!

 

обана!  :shok:

Link to comment
Share on other sites

 

Під чесне слово.

#суд #НАБУ

 
Шевченківський райсуд Києва обрав голові ЦВК Михайлу Охендовському запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання
espreso.tv|Від espreso.t

 

ну на нэт и суда нэт (с)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мочи их, Миша!

Сегодня, 21 декабря, Соломенский райсуд Киева принял решение не отстранять от занимаемой должности председателя Центральной избирательной комиссии Михаила Охендовского. Соответствующее решение принял судья Виталий Украинец.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Під чесне слово." 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=G7fo1hJIj5Y


Мочи их, Миша!

Сегодня, 21 декабря, Соломенский райсуд Киева принял решение не отстранять от занимаемой должности председателя Центральной избирательной комиссии Михаила Охендовского. Соответствующее решение принял судья Виталий Украинец.

 

Призвище гарне. А людина гівно. От як так буває ?

Link to comment
Share on other sites

http://img.pravda.com/images/doc/3/f/3fd5539-1.jpg

 

 

НАБУ оприлюднило результативну частину почеркознавчої експертизи "амбарної книги" Партії регіонів з підписами, які належать голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському.

...

http://www.pravda.com.ua/news/2016/12/24/7130838/

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...