Перейти до змісту

Інтерсіті Київ - Перемишль


kleynod

Recommended Posts

из польши норвеги летают в сша 

лоукосты

могут быть и дешевле, надо подбирать

сейчас с мау до стокгольма за 200 и более дол надо лететь

но все равно выгоднее, чем с клм или эйрфранс

намного

тобто Ваше нмд- на цей потяг переорієнтуються песенджери хтопрямують з Києва на Стокгольм?

Link to comment
Share on other sites

по европе из польши вааще копейки

был бы безвиз


тобто Ваше нмд- на цей потяг переорієнтуються песенджери хтопрямують з Києва на Стокгольм?

нет, я смотрела конкретный случай удешевления перелета киев-сф-киев


расширение возможностей

Link to comment
Share on other sites

Кирпа еще во время оно договаривался с ПКП о совместной постройке 1435 мм линии до Львова, специально для таких целей.

кстати. а шош с "открытым небом" для львовского аэропорта ?

вроде бы во львове и одессе таки уже существует "открытое небо."

Link to comment
Share on other sites

Прастите, это та ветка где НЕцелевая аудитория обсуждает вновь запущенные маршруты которыми НИКОГДА не будет пользоваться?

Если я по адресу то наброшу про авиа из Львова в Вильнюс, Харькова в Тель-Авив, 4 ночных автобусных маршрута по Киеву, Ракеты из Херсона, ...

Кто может - добавляйте, хватит уже ту железку пиарить ;) 

Link to comment
Share on other sites

Прастите, это та ветка где НЕцелевая аудитория обсуждает вновь запущенные маршруты которыми НИКОГДА не будет пользоваться?

 

та ладна  :gigi:

всякие ситуевины бывают, должен быть выбор

Link to comment
Share on other sites

та ладна  :gigi:

всякие ситуевины бывают, должен быть выбор

 

С этим полностью согласен.

Я тоже рассматриваю подобные новости в первую очередь в разрезе: может ли это быть полезным лично для меня.

 

Но!!! Если оказывается что не может - то это автоматически не означает что ньюсмейкеры дебилы.

Змінено користувачем shrek
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

С этим полностью согласен.

Я тоже рассматриваю подобные новости в первую очередь в разрезе: может ли это быть полезным лично для меня.

 

Но!!! Если оказывается что не может - то это автоматически не означает что ньюсмейкеры дебилы.

++

до того ж Never say Never, сьогодні воно не треба а завтра може й знадобитися

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

Ладно. Рефлексии - рефлексиями, но у меня вот такой вопрос.На будущее, в духе Г.И.Кирпы.

У нас в Мостиской-2 работает отличная система SUV2000, для сдвижки-раздвижки колпар . До сих пор работает и даже по ней проходит один пассажирсий поезд. 

КВСЗ может оснащать свои пассвагоны европейского габарита (плюс тот же Тарпан) тележками со сменной шириной оси.

Думается мне. что лучше было бы выпустить 3-4 Тарпана с такими тележками и пустить до Варшавы и Берлина - от Харькова и Днепра . Дело нехитрое.Зато - полезный пиар страны.

 

И под конец. Учитесь у кацей, как они себя пиарят на совершенно непиарном деле -

 

http://periskop.livejournal.com/1639745.html#cutid1

 

Поезд - не их производства, система - тоже, стоит в Беларуси, зато ж "достижение русских железнодорожников"

А мы тихосенько в уголочечке...

 

Вот это мне обидно. 

Link to comment
Share on other sites

Потяг  цей думаю  полегшить пересування, якщо треба швидко  перетнути кордон, їхати  потягом нмд більш  комфіортніше  ніж  бусом,

не чекати 10  годин на кордоні, коли грошей на літак не вистачає :(

Інша  річ, що   набільш оптимальни коли б цей  потяг дотягував до великих міст Краків  або Варшава...або Прага.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  мені  хочеться  (треба)  саме  в  Перемишль,  але  з  візою  заморочуватись - так  влом. Пускали  б  до  Перемишля  без  візи,  було  б  класно. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Потяг цей думаю полегшить пересування, якщо треба швидко перетнути кордон, їхати потягом нмд більш комфіортніше ніж бусом,

не чекати 10 годин на кордоні, коли грошей на літак не вистачає :(

Інша річ, що набільш оптимальни коли б цей потяг дотягував до великих міст Краків або Варшава...або Прага.

Я вище.написав,що для цього треба. В наших Тарпанів вже є єврогабарит, то ставити на них візки зі змінними колпарами і вперед. До речі,згадав, в нас є ще 2 шкодівських двоповерхових потяги, але вони у Харкові і вони б могли їздити по цьому маршруту.
Link to comment
Share on other sites

Оці двоповерхові шкодівські в Чехії використовуються  тільки як приміськи електрички, для малих відстаней між селами, а між містами  вже нормальні потяги або пендоліно їздить.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Друзья, из вас действительно никто никогда не ездил через Пшемышль на поезде?
Сначала думал что вы здесь стебетесь как обычно, даже попробовал неудачно поддержать шутку.

 

Но смотрю тут все по-серьезному, и стало страшно :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Друзья, из вас действительно никто никогда не ездил через Пшемышль на поезде?

Сначала думал что вы здесь стебетесь как обычно, даже попробовал неудачно поддержать шутку.

 

Но смотрю тут все по-серьезному, и стало страшно :(

Я в курсі, що потяг до перемишля відмінили з -за контрабандистів, що мало не розвалили його,пхаючи цигарки у всі шпарини. А.так я там ніколи не їздив. Що не так?
Link to comment
Share on other sites

Я в курсі, що потяг до перемишля відмінили з -за контрабандистів, що мало не розвалили його,пхаючи цигарки у всі шпарини. А.так я там ніколи не їздив. Що не так?

 

Не совсем понимаю о каком отмененном поезде ты пишешь, я имел в виду Киев-Вроцлав (и к нему же вроде цепляют вагоны до Вены и Братиславы), который продолжает ходить. Я на нем ездил несколько раз до Кракова, первый раз в 96м году.

 

Мое удивление вызвано тем что большинство комментаторов в этой ветке делают заявления не зная нюансов организации ж/д движения на данном направлении.

 

На самом деле Пшемышль это станция которая десятки лет выполняет функции узла в котором сходятся дороги с европейской шириной колеи и нашей.

В случае Вроцлавского поезда пассажиры выходят, проходят паспортный контроль и ожидают порядка 4х часов смены колесных пар.

В случае Интерсити пассажиры проходят паспортный и таможенный контроль и едут дальше по своим делам.

 

Другими словами подобный рейс можно было организовать ТОЛЬКО до Пшемышля и ничего ДОПОЛНИТЕЛЬНО с организационно-технически делать было не нужно, только согласовать с польской стороной графики движения. Предполагаю что если все пойдет хорошо то можно будет отказаться от других рейсов в этом направлении (Вроцлав, Вена, Братислава).

Link to comment
Share on other sites

Не совсем понимаю о каком отмененном поезде ты пишешь, я имел в виду Киев-Вроцлав (и к нему же вроде цепляют вагоны до Вены и Братиславы), который продолжает ходить. Я на нем ездил несколько раз до Кракова, первый раз в 96м году.

 

Мое удивление вызвано тем что большинство комментаторов в этой ветке делают заявления не зная нюансов организации ж/д движения на данном направлении.

 

На самом деле Пшемышль это станция которая десятки лет выполняет функции узла в котором сходятся дороги с европейской шириной колеи и нашей.

В случае Вроцлавского поезда пассажиры выходят, проходят паспортный контроль и ожидают порядка 4х часов смены колесных пар.

В случае Интерсити пассажиры проходят паспортный и таможенный контроль и едут дальше по своим делам.

 

Другими словами подобный рейс можно было организовать ТОЛЬКО до Пшемышля и ничего ДОПОЛНИТЕЛЬНО с организационно-технически делать было не нужно, только согласовать с польской стороной графики движения. Предполагаю что если все пойдет хорошо то можно будет отказаться от других рейсов в этом направлении (Вроцлав, Вена, Братислава).

 

1. Я достаточно хорошо осведомлен о жд теме. Я в курсе, что до Перемышля идет линия 1520 мм и что до по ней идут пасс.поезда, В сов. время тележки переставлялись в Мостиске-2 , сейчас это ушло в Перемышль.

2. Тележки на поездах типа Интерсити (whether  Hyundai Rotem or Тарпан ) НЕСМЕННЫЕ на пунктах попуска, кроме того первый поезд не имееет т.н. еврогабарита - его тупо не выпустят на линию 1435 мм. Тарпан - имеет. 

3. Все это можно будет организовать в случае если ПКП подвяжет свои экспрессы от Пшемысля до этих нас. пунктов. Но для ПКП пшемысль - очень мал и они его и близко не хотят рассматривать как хаб. А вот если бы до Львова была веточка 1435 - это было буы уже ечто другое - от нас бы можно было организовать европейское движение. Но эта мечта умерла вместе с Кирпой, а Пиха послали нах...

4. Я имел в виду мегабомжевоз "Львов-Перемишль", который был вечно забит контрабандой.

Ось стаття з ФБ 2014 року. Зміни на краще є, але..але.

 

КУДИ ВЕЗЕ НАС "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" - У ЄВРОПУ ЧИ АЗІОПУ? (Парадокси транспортної "євроінтеграції").

Наші урядовці "першого рангу" і місцеві райці "дрібнішого калібру" дуже часто розпинаються перед нами із телеекранів про те, як вони дбають про "співпрацю України та ЄС", "транскордонне співробітництво" та іще багато про що. Справжнім дзеркалом "євроінтеграції" є... розклад руху потягів, розміщений на залізничному вокзалі станції "Львів" - http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/…

Єдиним міжнародним потягом формування Львівської залізниці, який відправляється зі Львова є швидкий потяг № 74 сполученням "Львів - Москва". Це величезний 18-вагонний потяг, який сполучає Львів із столицю країни-агресора... Інший міжнародний потяг, який відправляєтья зі Львова - потяг №3310 до Кракова повна противага йому - у ньому всього... 2 вагони!

Якщо Ви хочете потрапити до інших країн ЄС залізницею зі Львова, то зможете зробити це тільки ... за допомогою потягів "Российских железных дорог". Потягом №60 "Москва - Софія" Ви зможете заїхати до Румунії та Болгарії, а потяг № 16 (він же 272 і 609) доправить Вас до Будапешту, Братислави та Бєлграду...

Із міжнарожного сполучення є іще потяг №371 сполученням "Івано-Франківськ - Могилів", який курсує через день і забезпечує сполучення із містами Білорусі...

От Вам і євроінтеграція.

Окрім Львова до Москви потяги формування Львівської залізниці" відправляються із Ковеля. Зі Львова і Ковеля можна заїхати у "Кримнаш"... (Тяжко зрозуміти навіщо такі потяги ходять.). Цікава позиція Львівської дирекції, Франківська, наприклад, свій сезонний потяг спямувала влітку не до Криму, а до Генічеська...

Не у кращому стані "євроінтегрованість" потягів, які відправляються із Києва. Набір міжнародних потягів РЖД такий же, як і у Львові.

http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/…

Потяги у західному напрямку представлені єдиним потягом №67 Південно-західної залізниці до Варшави...

Георгафія ж потягів, що рушають у східному напрямку значно ширша - залізницею Ви безперешкодно зможете доїхати до Москви (туди курсують аж три потяги, один із яких має промовистий №1), до Адлера, Кисловодська, Астани. Ну і, звичано, до анексованих Росією Сімферополя, Севастополя. Буквально кілька днів тому було відмінено рух потяга №54 до Санкт-Петербурга...

Ось така от "євроінтеграція" на "Укрзалізниці"... 

Складається таке враження, що десять років тому Україна значно глибше була інтегрована у Європу - тільки до польського Перемишля на початку 2000-х курсували потяги із Чернівців (№75/76) та Одеси. Був такоє "прискорений електропотяг" № 809/810 "Львів - Перемишль". Чим далі просувалася "євроінтеграція", тим менше ставало потягів, що їхали до Європи. Потяг із Чернівців "прикінчили" у 2007 за "євроінтегратора" Ющенка. Після нього така ж доля спіткала "прискорений електропоїзд"... Підстава ліквідації була сміхотворною "провезення контрабанди" (ніби її не везуть у автівках і автобусах?). Потяг Одеса - Перемишль "помер" напередодні "Євро - 2012", коли Янукович теж активно займався "євроінтеграцією".

Влітку цього року керівництво "Укразалізниці" заговорило про запровадження швидкісного потяга "Київ - Львів - Перемишль". На цьому маршруті мав працювати корейський потяг "Хюндай". Та 14 жовтня керівництво "Укрзалізниці" повідомило, що потяг впроваджуватися не буде. За повідомлення Захід. нет залізничники навели такі аргументи (http://zaxid.net/news/showNews.do…):

"Однак варіант не було узгоджено через незручний час його прибуття (пізно вночі) на станцію Перемишль, що не дозволяє забезпечити пересадку пасажирів у всіх напрямках на польській стороні. 

Крім того, залізничники проаналізували та дійшли висновку, що зараз пасажиропотік на цьому напрямку незначний, у зв’язку з чим питання запровадження нового поїзда зі Львова до Польщі наразі не є нагальним та потребує більш ретельного опрацювання. "

Така позиція державного монополіста "Укрзалізниці" доводить просту істину - про "євроінтеграцію" йдеть лише на словах. Реальних справ - в тому числі запровадження активного пасажирського залізничного сполучення України із Євпропейськими столицями немає...

Порохами припадає проект 20-річної давності, розроблений іще Георігієм Кипрою, який передбачав спорудження у Львові міжнародного вокзалу, від якого рушали б потяги до європейських столиць. До Перемишля мала пролягти колія європейського стандарту... Згадується вислів парламентського гострослова О. Волкова: "Ви кажете мені що Україна іде в Європу? Я вам точно відповідаю - Україна йде у ж...пу!"...

Link to comment
Share on other sites

Мой поинт касался критики в данной ветке по отношению к запуску рейса на Пшемышль.

Твоя идея про SUV2000 кажется интересной, но с инженерной точки зрения вижу риски по надежности.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...