Перейти до змісту

Що робити з 9 травня?


Гість Хома

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Остання відповідь

Вихідний залишити? 

 Ну доки  ще  є  живі ветерани  .  Хоча  вірно  буде  йти своїм  шляхом .  Враховуючи кількість  жертв та через що пройшла Україна  .  Бо  в Європі  й  в   кацапні  своє  на пам'яті  так би мовити .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 Ну доки  ще  є  живі ветерани  .  Хоча  вірно  буде  йти своїм  шляхом .  Враховуючи кількість  жертв та через що пройшла Україна  .  Бо  в Європі  й  в   кацапні  своє  на пам'яті  так би мовити .

А ветерани на роботу і не ходять. 

  Доречі  . В  Польщі  Перше Травня  -   вихідний  день . Як свято називається  знаєте ?  І   щось їм  плювати що на  то хто думає 

Свято праці. 

Link to comment
Share on other sites

залишити як день пам"яті 

і залишити 8 березня як день боротьби за права жінок - можливість ходити на демонстраціі та марши


мені оцей православний шаріат вже якось нагадує кацапстан, радянські свята міняти на релігійні

Link to comment
Share on other sites

Срача как раз будет менше

ElGuider пояснив чому

 

Франси, срач все равно будет.

не вижу смысла менять шыло на мыло с разницей в один день, 

зато со срачами.

Сашко правильно написал, я щетаю. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

залишити як день пам"яті 

і залишити 8 березня як день боротьби за права жінок - можливість ходити на демонстраціі та марши

мені оцей православний шаріат вже якось нагадує кацапстан, радянські свята міняти на релігійні

 

Так хай жінки ходять маршем першого січня, наприклад. Зі смолоскипами. Варіант? Он проти Трампа вийшли і без вихідного. 

 

Щодо релігійних - я особисто вважаю вихідний після трійці маразмом. 

Link to comment
Share on other sites

Франси, срач все равно будет.

не вижу смысла менять шыло на мыло с разницей в один день, 

зато со срачами.

Сашко правильно написал, я щетаю. 

 

8 го вся Європа його відмічає. Хто як.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вихідні залишити, тему вихідних поступово переводити на інше, років через 5 залишити тільки 8-ме, ніхто і не згадає потім,що було 9-те

ну звісно якщо фарионаністи не нагадають

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А шо эт вапще выходные дни? Эт когда банки не работают? И именно в этот день не перечислят тебе 100500 доларов?

це коли тобі телефонують о 9 ранку, а ти можеш або не відповісти, або взяти слухавку і пристидити (якщо це незнайомі) ,та і взагалі кого завгодно  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Згоден з більшістю. Залишити як День Пам'яті Загиблих у всіх війнах. Залишити вихідним днем. Але 8 травня, як в людей.

 

Гадаю, в цьому випадку кількість незгідних буде мінімальна.

Link to comment
Share on other sites

А я не понимаю зачем нам делать праздники как у других если у нас есть свои сложившиеся годами дни. И вообще считаю что это тема для всенародного срача, как и тема про язык, пользы никакой, а пока холопы чубы себе бьют наша власть продолжает спокойно воровать
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

8 як у всіх, 9 день пам'яті та шани. Вихідні прибрати.

Перше травня - свято праці, свято об'єднання працюючих, можна робити вихідний, бо свято важливе. 8 березня вихідний зняти, лишити як день боротьби жінок за свої права, прибрати тупий савєцкій смисл.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Згоден з більшістю. Залишити як День Пам'яті Загиблих у всіх війнах. Залишити вихідним днем. Але 8 травня, як в людей.

 

ето как старый новый год. сколько лет уже люди еще и 14-е число празднуют?

так и тут - это, по большому щету не наш с вами праздник.

а тех немногих стариков, которые празднуют его уже стопиццот лет так,

как есть. они ситают его празником.  и переноси, переназывай - все равно

будут праздновать, как старый новый год, как привыкли. да еще с горечью...

 

кому ето нужно? кому нужен етот срачь?

согласное с юзером neoosa - ето лишь повод для раскола и лишних

распрей, как и тема про язык.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...