Перейти до змісту

Подъем настроения бодрящим позитивом


ЦеDzip

Recommended Posts

Злые вы. А народ Вову любит ...  :gigi:

 

 

 

Це просто ганьба.. перекрито доступ до інститутської і тільки по списках пропускали..

А виявляється прем'єр вирішив поспілкуватися з "випадковими" людьми..

16730436_10212172858066855_8990840292426

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот еще один бодрящий заряд  :gigi:

 

 

11 вересня 2015, 17:02

>>>Голову Держслужби зайнятості взяли на хабарі в 600 тисяч гривень

 

>>>Співробітники Служби безпеки України і Генпрокуратури затримали під час отримання хабара голову Держслужби зайнятості Ярослава Кашубу

 

>>>Співробітники спецслужби затримали посадовця у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тисяч гривень. 
 

>>>Голова СБУ Василь Грицак, прибувши на місце затримання корупціонера, наголосив "Затримання Голови Держслужби зайнятості є яскравим свідченням того, що СБУ працює незалежно від того, до якої політичної сили чи відомства належить корупціонер".

 

Тобто особисто голова СБУ, інші працівники СБУ та прокуратури затримали топ-чиновника під час отимання хабаря, тобто на гарячому, на великій суммі грошей, все це задокументували, насьогодні пройшло п'ятсот двадцять п'ять (525) днів і... і звичайно що Н І Х У Я.

 

10 февраля 2016 в 11:11

 

>>>"Никакого судебного рассмотрения дела о взяточничестве нет. Как реагировать на эту ситуацию? С одной стороны есть факты, которые видели и я, и все остальные, с другой стороны - нет никакого продолжения у этого дела. Зато есть решение суда о том, что я обязан восстановить Кашубу в должности главы Государственной службы занятости", - отметил министр социальной политики Павел Розенко.

 

Тобто, так, Кашуба не просто на свободі. Кашуба поновився.

 

>>>Печерский суд восстановил в должности экс-главу Госслужбы занятости, пойманного на взятке в 600 тысяч гривень.

Ахуєно. Добре. Заєбісь. Дякуюємо. Зрозуміло. Дуже здивований. Ніколи такого не було і от знов.

 

І давайте ще раз повернемось у часі у вересень 2015 року.

 

11 вересня 2015, 17:02

 

>>>Я думаю сьогоднішній випадок змусить задуматися тих, хто хоче заробляти гроші злочинним шляхом - сказав Грицак.

 

Так, пане Грицак, вони задумались та зрозуміли, що ви або бесхребетна хуйня разом з прокуратурою і все можна порєшать, або ви разом просто знущаєтесь над нами. Охуєнно дякуємо за сечу, ой, тобто за службу. Юрію Віталійовичу, вам теж велика подяка, і невеличка порада: подумайте, якщо все навколо смердить, то може не тому що навколо всі скунси, а тому що ви сситесь під себе? 525 днів, щоб ніхуя не пред'явити людині, котра була спіймана ОСОБИСТО НА ГАРЯЧОМУ НА ХАБАРІ НА ВЕЛИКІЙ СУМІ ГРОШЕЙ У ПРИСУТНОСТІ ГОЛОВИ СБУ. Нема повноважень. Посивів.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...