Перейти до змісту

Ондрійович образився ;-[


Урфин

Recommended Posts

Нагадили, заслужено получили по мордам. Більш ганебної, сцикливої і продажної влади ніж нинішня в Україні ще не було. 

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Можу уявити, якби воно було при владі. Уся Україна була б під російсько-сепаратистським чоботом. Народ би воював повсюди. А чудо-юдо чкурнуло б в Чікаґо та тинялось десь там по провінційним університетам з лекціями і белькотіло щось ... про демократію, та націю, яка його не розуміє. Патологічний ледар і аферист.  

:lol2:

Ющенко був презом і при ньому Україна не втрачала по 5% території щомісяця, як це спостерігаємо при вашій владі, бютошобля...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

то же самое я могу сказать о дрыщявом...

 

Сказати ти можеш що завгодно. Факт той що козли яких ти роками наполегливо пхав у владу негайно і потужно обісралися так як до них ніхто не обсирався, принаймі у новітній історії України. 
 
Ось факти. Здано шматок території, пара сотень ватників ганяє цих достойників по всьому Донбасу. В Одесі чотири десятка трупів і всі головні підозрювані на свободі. Гривня девальвувала на 50%, очікуюється скорочення економіки. Коротше повний, апокаліптичний песець.
 
І що ти можеш цьому протиставити? В 10500-ий раз заїзджене плям-плям? Це, колего, діагноз
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Сказати ти можеш що завгодно. Факт той що козли яких ти роками наполегливо пхав у владу негайно і потужно обісралися так як до них ніхто не обсирався, принаймі у новітній історії України. 
 
Ось факти. Здано шматок території, пара сотень ватників ганяє цих достойників по всьому Донбасу. В Одесі чотири десятка трупів і всі головні підозрювані на свободі. Гривня девальвувала на 50%, очікуюється скорочення економіки. Коротше повний, апокаліптичний песець.
 
І що ти можеш цьому протиставити? В 10500-ий раз заїзджене плям-плям? Це, колего, діагноз

 

Так юльок - це і є діагноз. В них зайва хромосома присутня.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а я уже давно не юлек... смени темник...

 

Як давно? Рік? Коли типа став Свободівець?  І попередні майже десять років упертої підтримки БЮТа можна не зараховувати? Смішно.

 

Вже не кажучи про той смішний факт що нинішня влада це коаліція БЮТа і Свободи. Де Свобода молодший і безправний партнер.

Link to comment
Share on other sites

и меня записали в юльки :fp1: все кто не поклонается иконке Ющенко - шобла :consul: бюто :nose3:

Ну наймаразматичніші речі зазвичай юльки пишуть. Хоча монополії в них і нема.

Link to comment
Share on other sites

не пытайся себя оправдать... стратил так стратил...

темник смени...

 

Патологічна наглість. Просрано все що можливо і не можливо. І ця публіка вимагає вибачень. Більше того заявля що хтось там стратив. Цей дибільний перманентно-наступальний стиль і так вже дуже багато країні коштував...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може цим ідіотам варто було б послухати як Андрійович свого часу Сєвєрдонецьк розрулив? Але ж гонор не дозволя. Гонор дозволя тільки поливати лайном будь-кого хто вказує хоч на якусь помилку.

Link to comment
Share on other sites

Можу уявити, якби воно було при владі. Уся Україна була б під російсько-сепаратистським чоботом. Народ би воював повсюди. А чудо-юдо чкурнуло б в Чікаґо та тинялось десь там по провінційним університетам з лекціями і белькотіло щось ... про демократію, та націю, яка його не розуміє. Патологічний ледар і аферист.  

 

Навіщо уявляти. Був він при владі, лаптів корчило і плющило, але сиділи в кацапстані і тільки гавкали з-за паркану.

 

А одна деятельніца в той же час хіхікала з ними і блеяла - 'нє проста сасєдства, а тєсная дружба'. Шльондра, вона і є шльондра.  :X 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Власне немає сумніву що ось таке снобістське ставлення нинішньої влади то третього президента це вихватка абсолютна хамська. 

 
Що посилює гнітюче враження від цього хамства це результати їх власного правління. Вже дуже скоро буде сто днів уряду. Чим звітуватимете Арсенію Петровичу?
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

круглый стол начался .. весьма представительная публика

а андреича нет, не позвали

кравчук с кучмой есть а его нет, и эти двое не потребовали срочно вызвать..

что то мне кажется это не воля кого то не звать, это колективное мнение..

я не знаю причин

может та статейка -- "янукович идет моим путем"  а может   "я сделал из него украинца"

а может его позиция по поводу рус вторжения  (напомню что два президента резго и однозначно высказались сразу  же) а может еще что..! но факт есть факт..

а может просто опоздал и скоро прибудет а мы тут нагнетаем?

Link to comment
Share on other sites

 

Власне немає сумніву що ось таке снобістське ставлення нинішньої влади то третього президента це вихватка абсолютна хамська. 

 
Що посилює гнітюче враження від цього хамства це результати їх власного правління. Вже дуже скоро буде сто днів уряду. Чим звітуватимете Арсенію Петровичу?

 

Прозвучала інфа, що Ахметова на круглий стіл запрошують. Фінансового покровителя терористів, одного з головних організаторів колотнечі на Донбасі.

Він для юльків достойний партнер.

Ну для кулуарного мєждусобойчика, на якому шакали будуть домовлятися як вони Україну шматуватимуть, Ющенко й справді не потрібний.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

круглый стол начался .. весьма представительная публика

а андреича нет, не позвали

кравчук с кучмой есть а его нет, и эти двое не потребовали срочно вызвать..

что то мне кажется это не воля кого то не звать, это колективное мнение..

я не знаю причин

 

А я знаю. Дріб`язкова бабська помста

Link to comment
Share on other sites

Прозвучала інфа, що Ахметова на круглий стіл запрошують. Фінансового покровителя терористів, одного з головних організаторів колотнечі на Донбасі.

Він для юльків достойний партнер.

Ну для кулуарного мєждусобойчика, на якому шакали будуть домовлятися як вони Україну шматуватимуть, Ющенко й справді не потрібний.

 

Не думаю. Домовлятися кулурано можна і без такої помпи. 

Link to comment
Share on other sites

А я знаю. Дріб`язкова бабська помста

так я акцент сделал

кравчук и кучма не потребовали присутствия андреича!!

и их голос моментально бы услышали!

и это факт!

значит что та такое что дает мне утверждать это не бабская месть а некие факты которых мы не знаем, и весьма убедительные (какие.... я предположил)

Link to comment
Share on other sites

так я акцент сделал

кравчук и кучма не потребовали присутствия андреича!!

и их голос моментально бы услышали!

и это факт!

значит что та такое что дает мне утверждать это не бабская месть а некие факты которых мы не знаем, и весьма убедительные (какие.... я предположил)

 

Тобто хамство влади мусять розрулювати пара президентів шляхом публічного демарша? Несерйозно.

Link to comment
Share on other sites

Не скажи. Домбас повинен гардіцца, шо його услишалі.

 

Думаєш приймуть всі умови Ахмєтова і оголосять це перемогою? Інстинкт самозбереження у них думаю ще не пропав

Link to comment
Share on other sites

Думаєш приймуть всі умови Ахмєтова і оголосять це перемогою? Інстинкт самозбереження у них думаю ще не пропав

Якби не цей інстинкт, вони би давно всі умови Ахметки прийняли. ІМХО звичайно.

Тобто питання лише в тому, щоб легалізувати капітуляцію України, але зробити вигляд, що бютошобля ні при чому.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якби не цей інстинкт, вони би давно всі умови Ахметки прийняли. ІМХО звичайно.

Тобто питання лише в тому, щоб легалізувати капітуляцію України, але зробити вигляд, що бютошобля ні при чому.

 

Тоді розмовляти треба зі Стрєлком.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...