Перейти до змісту

Опитування щодо використання "Бандустану"


Гість Хома

  

35 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте ви заборону називати Україну бандустаном на форумі?

    • Так, заборонити
    • Ні, дозволити


Recommended Posts

Aelit, есть альтернативный выход из положения. Нужно просто уехать из этой страны. В Канаду, например. Там есть украинская диаспора. Или в другие благополучные страны с хорошей зарплатой, главное, подальше отсюда. И, поверьте, пройдёт всего пару лет, и государство Украина уже не будет казаться вам таким гадким. И вы будете с умилением читать все эти новости про гройсманов и вилкулов, вспоминая про то, как было всё плохо, когда вы жили в этой стране, но зато как теперь жизнь наладилась! Будете вселять оптимизм в форумчан и излучать добро...

Link to comment
Share on other sites

я працював в різних сферах укр економіки - скрізь рдне і теж - коджен намагається вкрасти взяти відкат взятку етс як тілььки може. і це факт. і це норма нашого суспільства.

Боріться  з  цим  на  ділі,  а  не  на  форумі  просто  в  простір.  "Ловіть  за  руку",  бештайте  принагідно,  роз яснюйте.  Це  копітка,  щоденна  робота  по  створенню  держави.

Але  я  прекрасно  розумію,  що  ваша  задача  на  цьому  форумі  або  його  розігнати (бо  бовтатися  в  тому  антиукраїнському  поносі  несила - куди не  глянеш,  там  Аеліт  зі  своїм  лайном),  або  в  кращому  випадку  виробити  в  людей  зневагу  і  відразу  до  всього  українського.  В  цьому  ви  тут  не  єдині,  але  так  виглядає,  що  недолуго  переборщили  і  викликали  в  дописувачів  не  бажану  вам  реакцію,  зовсім  протилежну.

Ще  може  бути  третя  причина,  але  я  промовчу.  Зазначу  тільки,  що ви  серед  тих,  хто  сказав  "так"  на  поставлене  Фомою  питання.  Дивно,  нє?

Link to comment
Share on other sites

звісно я проголосував ТАК - бо я діясно за те щоб заборонити слово банДустан - воно мені й саме не подобається - це безграмотно і я так не вживаю - я використовував слово з літерою Т хехе

 

ти можеш сказати що всі ті аспекти українських реалій які я тут висвітлюю - не відповідають дійсності? тільки рг\ргументовано сільвуплє

Link to comment
Share on other sites

Aelit, есть альтернативный выход из положения. Нужно просто уехать из этой страны. В Канаду, например. Там есть украинская диаспора. Или в другие благополучные страны с хорошей зарплатой, главное, подальше отсюда. И, поверьте, пройдёт всего пару лет, и государство Украина уже не будет казаться вам таким гадким. И вы будете с умилением читать все эти новости про гройсманов и вилкулов, вспоминая про то, как было всё плохо, когда вы жили в этой стране, но зато как теперь жизнь наладилась! Будете вселять оптимизм в форумчан и излучать добро...

я за зарплату не працюю.

та й емігрувати  влом. на цій землі могили моїх предків - та й гілля я вже пустив))

 

просто не визнаю цю державу конституційною - що і є по факту  - ну й стараюсь її не утримувати) бо спалчуючи все совє життя податки на утримання держави - в 2014 побачив - що держави немає. немає її і зараз - а є панам і вроттердам плюс - насіров і гройсман - гинирал сбу артюхов - і сотні діамантових суддів і прокуроврів -

 

ну і народ яки\ому все це норма

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Вопрос эмигам - что было бы леснику в ваших америках? Тюрма или премия? И вопрос всем - как назвать такое государство, которое защищает воров и бандитов, а не служителей закона? бантустаном, или бандустаном?(

+----------*

...У разі доведення вини, лісникові

загрожує покарання у вигляді

виправних робіт на строк до

двох років або обмеження волі

на строк до трьох років, або

позбавлення волі на строк до

двох років.

Нагадаємо, пригода трапилася у

селі Малі Копані, що у

Голопристанському районі

Херсонської області. Лісник

заскочив чотирьох "чорних"

лісорубів. Намагаючись їх

зупинити, здійснив три

попереджувальні постріли з

карабіну. Один із дроворубів сів

за кермо автомобіля та нібито

намагався наїхати на лісника. У

відповідь лісник поцілив в

автівку – водій отримав

вогнепальне поранення грудної

клітини та помер на місці...

https://zp.depo.ua/ukr/zp/za-mezheyu-neobkhidnoi-oboroni-povidomleno-pro-pidozru-khersonskomu-lisniku-shcho-vbiv-brakonera-202001181097341

Змінено користувачем абу али ибн сина
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...