Jump to content

Третього етапу санкцій для Росії поки не буде


Recommended Posts

... бо не допомагають  :fp1:

 

Євросоюзу слід концентруватися не на санкціях, а на підготовці зустрічі контактної групи ЄС, США, Росії й України цього тижня у Женеві.

Таку думку висловив люксембурзький міністр закордонних справ Жан Ассельборн, повідомляє "Радіо Свобода".

Тому угоди про перехід до третьої фази санкцій наразі не ухвалюватимуть, каже він.

"Ні, санкціями ми проблему не вирішимо. Наше головне завдання на сьогодні – зробити все можливе для того, щоб конференція у Женеві відбулася і пройшла в спокійній атмосфері", - заявив Ассельборн.

"Я сподіваюся, що ми сконцентруємося не лише на санкціях", - додав голова МЗС Люксембурга.

Перед початком зустрічі міністрів ЄС із закордонних справ Ассельборн зауважив, що "Росія себе сама санкціонувала".

"Візьміть до уваги хоча б втечу (відтік) капіталів, інвестицій чи значну девальвацію російського рубля", - сказав міністр.

 

Link to comment
Share on other sites

"Наше головне завдання на сьогодні – зробити все можливе для того, щоб конференція у Женеві відбулася і пройшла в спокійній атмосфері"

 

И шо может быть результатом? кацапы откажутся от Крыма? от уже начавшейся оккупации? 

 

тайух там

Link to comment
Share on other sites

Европа и Англия по ходу Украину сливают. Слушал сегодня по радио репортаж BBC из Славянска. Никакого упоминания терроризма - захватчики называются про-русскими активистами. Общий фон репортажа где-то даже сочуствующий. Вот такие дела :X

Link to comment
Share on other sites

ьез паники

саммит состоится в ближайшие дни , там примут решение..Это мы читаем мнение кого то из великого люксембурга..Эштон высказалась за санкции.. Нету же еще саммита..то какого хрена вы тут слезы..чуркины.. :X

Link to comment
Share on other sites

14.04.2014
Сполучені Штати Америки продовжать застосовувати санкції проти Росії через порушення нею суверенітету України й через її незаконні й нелегітимні інтервенцію до Криму й окупацію півострова, заявив сьогодні міністр фінансів США Джейкоб Лью.

Крім того, США разом із союзниками цілком готові й до нових істотних санкцій проти Росії, яка продовжує ескалацію становища в Україні, зокрема, своєю очевидною підтримкою збройних бойовиків на сході України, сказав американський урядовець після зустрічі у Вашингтоні з міністром фінансів України Олександром Шлапаком.
 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...