Перейти до змісту

"Міжгір’я" Гриценка - 24 гектари в Конча-Заспі


ЦеDzip

Recommended Posts

Т. Чорновол

 

"Міжгір’я" Гриценка - 24 гектари в Конча-Заспі

 

Завдяки журналістському розслідуванню програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» виплила інформація про великий корупційний злочин Анатолія Гриценка.

28.04.2006 року міністр оборони України А.С.Гриценка особисто своїм підписом безпідставно дозволив (дозвіл № 220/171/д) реалізацію (відчуження) майна військового містечка №247.Підстава була одна - ця земля приглянулася братам Бурякам.

 

В результаті 24 Га військового містечка №247 - шикарний сосновий бір Конча-Заспи - пішли в приватні руки. Підприємство підпорядковане МО отримало за реалізацію близько 6,5 млн. грн., хоча могло виручити за ту землю 100 млн. $ при її тодішній ринковій вартості.

 

Цей злочин цинічніший ніж відчудження «Міжгір'я» Януковичем. В тому випадку НАК «Надра України» по договору міни отримали за Міжгір'я об'єкти нерухомості в центрі столиці біля Маріїнського парку. Міністерство оборони втратило дорогу землю і не отримало НІЧОГО! Хрестоматійна корупційна схема.

 

Звертаюся до НАБУ розслідувати цей кричущий злочин, навіть попри те, що Гриценко керує громадською радою НАБУ.

Link to comment
Share on other sites

 

Т. Чорновол
 
"Міжгір’я" Гриценка - 24 гектари в Конча-Заспі
 
Завдяки журналістському розслідуванню програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» виплила інформація про великий корупційний злочин Анатолія Гриценка.
28.04.2006 року міністр оборони України А.С.Гриценка особисто своїм підписом безпідставно дозволив (дозвіл № 220/171/д) реалізацію (відчуження) майна військового містечка №247.Підстава була одна - ця земля приглянулася братам Бурякам.
 
В результаті 24 Га військового містечка №247 - шикарний сосновий бір Конча-Заспи - пішли в приватні руки. Підприємство підпорядковане МО отримало за реалізацію близько 6,5 млн. грн., хоча могло виручити за ту землю 100 млн. $ при її тодішній ринковій вартості.
 
Цей злочин цинічніший ніж відчудження «Міжгір'я» Януковичем. В тому випадку НАК «Надра України» по договору міни отримали за Міжгір'я об'єкти нерухомості в центрі столиці біля Маріїнського парку. Міністерство оборони втратило дорогу землю і не отримало НІЧОГО! Хрестоматійна корупційна схема.
 
Звертаюся до НАБУ розслідувати цей кричущий злочин, навіть попри те, що Гриценко керує громадською радою НАБУ.

 

 

Дзипа, зачем ты постишь высеры этой сумасшедшей бабы?

 

Во-первых не А. Гриценко, а его сын О. Гриценко в гром. раде НАБУ. 

 

А во-вторых 

 

 

Банкова нервує. Чергова істерика порохоботів.

 

Напевно недарма ми вступили в переговори про об'єднання. Банкова занервувала, "фронтовики" теж. Знають, що я дав прокуратурі покази про злочини, скоєні Порошенком, Яценюком, Турчиновим & Со, покази незаперечні, за якими до 15 тюрми. І оголосив про це публічно, щоб слідство ГПУ знало, що суспільству про їхні злочини і про мої покази відомо.

 

Ясна річ, кум-генпрокурор суду не допустить, прикриє. Але ж Порошенко не вічний на Банковій і наступним генпрокурором буде не кум. Що робити? Нічого кращого не придумали, як запустили нову брудну/брехливу кампанію про "корупціонера Гриценка". Матіоси, винники, чорноволи, пашинські аж із шкіри вилазять. Вони лякають мене НАБУ) Та не злякаєте! Я то знаю, що жодного закону не порушив, жодних збитків державі не завдав і жодних не те що "100 мільйонів доларів", навіть 100 копійок державних собі не прихопив.

 

Знає це добре і Генпрокуратура, яка при всіх (!) генпрокурорах за останні 10+ років під лупою перевіряла кожне (!) моє рішення. Тож уперед до НАБУ, чи ще куди-завгодно! Нехай і там дізнаються, що договір по згаданому військовому містечку було підписано іншим міністром оборони, задовго до мого призначення. І єдине що зміг зробити Гриценко-міністр (відверто скажу, не маючи на те законних підстав) - це змусив койкого за тим старим договором доплатити! Не багато, не мало - понад 25 мільйонів гривень! І не собі в кишеню - на купівлю квартир офіцерам! Укладенням додаткової угоди, в добровільно-примусовому порядку. І прокурорам, і порохоботам це відомо. Але бруд з екранів ллється. Значить, їхні рейтинги падають, а наші ростуть, інакше б так не нервували. Значить, ми вірною дорогою йдемо!

 

https://www.youtube.com/watch?v=2PFYl1YyAJg

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

недарма ми вступили в переговори про об'єднання. Банкова занервувала, "фронтовики" теж.
Подивився я учора на флагмана об'єднання і його спонсорів в студії ZIKа, і міцно засумував.
Link to comment
Share on other sites

 

 


іншим міністром оборони
не знаю какой инший там, но у меня, например, есть док-ты по продаже имущества в 2006 г., да, нотариально не лично Гриц подписывал, а корпорация "Укринмаш", да, действовала она на основе постанов кабмина и тыды про военное майно, в т.ч. и  дог. комиссии на реализацию воен.имущ-ва, подписанного да, в 2000 г. при другом министре, НО!! - под каждый объект реализации подписывалось доп. соглашение к этому самому договору комиссии и подписывалось оно уже при министре Грице. а он, канеш, ничего не знал, что в его министерстве направо и налево все распродается, как вот в описываемом мной случае недвиги 153 кв.м. и к ней земли 1288 кв.м, как указывается в доках "в благоустроенной рекрационной зоне на берегу Дуная". Но Гриц нипричьом, это все злобные бояре растаскивали, а он в белом польте и с табличкой "дАртаньян". А опосля под отэтаот проданное майно с землей покупатель ООО (жена) берет в долг у физлица (муж) чуть-чуть денег, ессесно отдать не может и имущество за долги уходит мужу, который потом дарит это сыну. ну ведь прекрасно же - кусок границы/историческое место вполне себе у непростого частника (шо самое смешное - опосля этот удачливый муж был от ЮВТ тут фигуррой. круговорот говен). И шо характерно, тогда Гриц не обличал и не изобличал этих гнусных расхитителей социалистического имущества, а щас весь такой борец.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...