Перейти до змісту

70 "Висле"


Параска

Recommended Posts

Цього року виповнюються 70-і роковини операції "Вісла". З українських етнічних територій (19,5 тис. км²) виселено понад 700 000 українців

 

Link to comment
Share on other sites

Почалося  виселення  значно  раніше,  а переслідування  українців  на  Холмщині  ще  у  41-му. 

Але  саме  операція  "Вісла"  -  то  вже  47-й.  Тоді  заселяли  українцями  в  основному  німецькі  землі  і  потрапляли  лемки,  бойки  та  інші  українці  по  1-2  родини  в  чуже  село,  щоб  асимілювалися.  Але  лемки  досі  пам ятають,  що  вони  лемки,  навіть  без  батьківщини.

Отож  треба  зараз  заселяти  своє. :)  Весь  схід  Польщі. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почалося  виселення  значно  раніше,  а переслідування  українців  на  Холмщині  ще  у  41-му. 

Але  саме  операція  "Вісла"  -  то  вже  47-й.  Тоді  заселяли  українцями  в  основному  німецькі  землі  і  потрапляли  лемки,  бойки  та  інші  українці  по  1-2т  родини  в  чуже  село,  щоб  асимілювалися.  Але  лемки  досі  пам ятають,  що  вони  лемки,  навіть  без  батьківщини.

Отож  треба  зараз  заселяти  своє. :)  Весь  схід  Польщі. 

 

Спочатку Кубань  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

А наші не хочуть у ВР ніякого документу прийняти, на зразок того, що прийняв Сейм по Волині? Або хоча б згадати?

Все  робилося  по  домовленості  зі  Сталіним.  Підгорний  дав  наказ  застосовувати  силу  і  вбито  було  масу  людей.  Не  хочу  бути  неточною, але  за  весь  час  переселення,  це  по-моєму  десятки  тисяч. 

Link to comment
Share on other sites

Все  робилося  по  домовленості  зі  Сталіним.  Підгорний  дав  наказ  застосовувати  силу  і  вбито  було  масу  людей.  Не  хочу  бути  неточною, але  за  весь  час  переселення,  це  по-моєму  десятки  тисяч. 

 

Десятки тисяч - навряд, бо українці не дуже впиралися, УПА на Закерзонні було не надто сильне. Але кілька тисяч, разом з померлими в Явожні - це цілком реально.

Link to comment
Share on other sites

це вже не наші. Забудьте. Гени вмерли

Я про  Польщу  і  про  наш  мільйон  :)  там.  Їм  залишилося  вивчитися  і  заселити  всходнє  креси. :shuffle:

Від  Кракова  до  кордону. Відтворять  назад  наші  лемківські  церкви  з  костелів,  а  то  такі  перлинки,  що  "закачаєшся".

Зроблять  свої  осередки  і  давай  лемків  додому  запрошувати.  А  там  і  реституція  тощо. 

Треба  ловити  момент - поляки  зараз  у  безвиході.

Link to comment
Share on other sites

Я про  Польщу  і  про  наш  мільйон  :)  там.  Їм  залишилося  вивчитися  і  заселити  всходнє  креси. :shuffle:

Від  Кракова  до  кордону. Відтворять  назад  наші  лемківські  церкви  з  костелів,  а  то  такі  перлинки,  що  "закачаєшся".

Зроблять  свої  осередки  і  давай  лемків  додому  запрошувати.  А  там  і  реституція  тощо. 

Треба  ловити  момент - поляки  зараз  у  безвиході.

 

Вони там не селяться. По-перше, креси всходнє найбідніші у Польщі, по-друге тамтешні поляки найбільше ненавидять українців, щоб почуватися законними власниками вкрадених будинків і землі.

 

І реституції не буде, бо поляки не впустять нас до ЄС без відмови від неї.

Link to comment
Share on other sites

А отут ще "вапріс".

Поляки, давайте чесно, - й самі можуть претендувати, зі Львова є їх виселили також. От і полізуть як таргани.

Та й не лише вони.

 

Я тут навіть не знаю як то розрулити навіть теоретично

Link to comment
Share on other sites

Знаете,а чемто Аэлит таки прав...

в плане того,шо большой процент украинцев поддаются ассимиляции чуждыми народами....

это и про украинцев в рашке ..так и про украинцев в польше...

 

когдато служил ещё при союзе с дальневосточниками...

владивосток,хабаровск...другие поменьше городишки...особенно приморье....

почти 

все фамиии заканчивались на ко...некоторые на ук...всего человек 10-12...

я им говорю...да Вы типа украинцы...не большинство говорили,шо русские...(только двое вроде сказали шо украинцы у них типа родычи украинцы)

спорили постоянно и долго.... :D

 

я не понимал...этой маньикальной причины оторванности от своих родных кровушки???

 

а они не понимали меня -почему я психовал,когда мне почимуто задвигали...

да типа похуй серавно один народ...

 

на,что я отвечал,так чего ты с фамилией...сука бондаренко -считаешь себя русским,а не украинцем?? :weep:

считай себя украинцем тогда,а не русским....

 

и всё начиналось по новой... :weep:

бля срались на этой почве постоянно....

 

да впринципе недавали себя в обидку ни кавказцам не среднеазиатам....

 

но и постоянно срались(правда без мордобоя)...между собой...на теме кацапы-хохлы.

Link to comment
Share on other sites

Вони там не селяться. По-перше, креси всходнє найбідніші у Польщі, по-друге тамтешні поляки найбільше ненавидять українців, щоб почуватися законними власниками вкрадених будинків і землі.

 

І реституції не буде, бо поляки не впустять нас до ЄС без відмови від неї.

а нам ес и нахуй не впало...

нам нужны законы как в ес и выполнение законов как в ес....

свободно экономическая зона с ес....асоционнированное членство....с ес...и разумеется полное членство в нато...

и всё...

я бы реально голосовал бы против вхождения полноправным членом в ЕС...например и даже не знаю,как бы смогли бы меня переубедить....за вхождение в тот СОВЕСКИЙ ЕВРОПЕЙСКИЙ СОЮЗ

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А отут ще "вапріс".

Поляки, давайте чесно, - й самі можуть претендувати, зі Львова є їх виселили також. От і полізуть як таргани.

Та й не лише вони.

 

Я тут навіть не знаю як то розрулити навіть теоретично

 

При всьому своєму бажанні забирати своє тут тільки нульовий варіант - хай все лишається як є.

Link to comment
Share on other sites

НЕ асимілюються араби...кацапи

Це так - приклад тих хто не асимілюється


При всьому своєму бажанні забирати своє тут тільки нульовий варіант - хай все лишається як є.

++

Link to comment
Share on other sites

а нам ес и нахуй не впало...

нам нужны законы как в ес и выполнение законов как в ес....

свободно экономическая зона с ес....асоционнированное членство....с ес...и разумеется полное членство в нато...

и всё...

я бы реально голосовал бы против вхождения полноправным членом в ЕС...например и даже не знаю,как бы смогли бы меня переубедить....за вхождение в тот СОВЕСКИЙ ЕВРОПЕЙСКИЙ СОЮЗ

Підписуюся під кожним словом. Я ще би і закони під асоціацію добре прошерстила, бо хряк коли їх приймав, то не збирався виконувати, тому понапідписував все підрят, так що ми зараз квотами обкладені так, що і не дихнути. Та і шоколад особливо за інтереси відчизняного бізнесу не торгувався....

Link to comment
Share on other sites

Знаете,а чемто Аэлит таки прав...

в плане того,шо большой процент украинцев поддаются ассимиляции чуждыми народами....

это и про украинцев в рашке ..так и про украинцев в польше...

 

когдато служил ещё при союзе с дальневосточниками...

владивосток,хабаровск...другие поменьше городишки...особенно приморье....

почти 

все фамиии заканчивались на ко...некоторые на ук...всего человек 10-12...

я им говорю...да Вы типа украинцы...не большинство говорили,шо русские...(только двое вроде сказали шо украинцы у них типа родычи украинцы)

спорили постоянно и долго.... :D

 

я не понимал...этой маньикальной причины оторванности от своих родных кровушки???

 

а они не понимали меня -почему я психовал,когда мне почимуто задвигали...

да типа похуй серавно один народ...

 

на,что я отвечал,так чего ты с фамилией...сука бондаренко -считаешь себя русским,а не украинцем?? :weep:

считай себя украинцем тогда,а не русским....

 

и всё начиналось по новой... :weep:

бля срались на этой почве постоянно....

 

да впринципе недавали себя в обидку ни кавказцам не среднеазиатам....

 

но и постоянно срались(правда без мордобоя)...между собой...на теме кацапы-хохлы.

Ще б ви побачили причину, що створила цей факт, то життя втратило б для вас всякий сенс.

Link to comment
Share on other sites

Підписуюся під кожним словом. Я ще би і закони під асоціацію добре прошерстила, бо хряк коли їх приймав, то не збирався виконувати, тому понапідписував все підрят, так що ми зараз квотами обкладені так, що і не дихнути. Та і шоколад особливо за інтереси відчизняного бізнесу не торгувався....

 

+100

Link to comment
Share on other sites

не слід вигадувати свій особливий шлях, слід рухатись як країни східної Європи, через НАТО, а там побачимо

а ми чомусь ліземо в невпихуємоє, в ЄС

мабуть же шоб не влізти

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Створити...