Перейти до змісту

Юля мочит власти.


Recommended Posts

без вчитки, но "згідно рекомендацій ВООЗа" в наших реалиях может превратиться в х.з. что

с дуру можно и хер сломать во время первой брачной ночи

+===========================================================+

"Не читал, но осуждаю" - типова поведінка совка.

Link to comment
Share on other sites

а где осуждение? ну ка покажите цитату моего осуждения

+========================================================+

"без вчитки, но "згідно рекомендацій ВООЗа" в наших реалиях может превратиться в х.з. что

с дуру можно и хер сломать во время первой брачной ночи" (с)  Папа_Карлос : 31 Трав 2017 - 13:45

 

Тобто: не знаю що, але "может превратиться в х.з. что"!

Link to comment
Share on other sites

кажуть, що прихильники Юлії Володимирівни головним чином старенькі люди.  а ні !!! ми танцюєм  рок н ролл :love:

 

http://i11.pixs.ru/storage/8/6/1/ttt170017j_5035473_26367861.jpg

+===============================================+

Нинадазавидовать!

Link to comment
Share on other sites

По учорашнй дискусії Юлі з Герасимовим, яке він відповіддю на аргументи опонентки завершив одним словом "Брехня!" Цензор.нет видав ахуітєльно збалансоване повідомлення: Из-за "газовых контрактов Тимошенко" каждый украинец заплатил Путину 700 долларов Жодної іншої точки зору не навів. Одначе можна почитати за посиланням каменти, в яких окрім дурні від хору імені юлясука присутня і адекватна інфа по газовій темі.

https://www.youtube.com/watch?v=KmffReuKz4w

Link to comment
Share on other sites

+========================================================+

"без вчитки, но "згідно рекомендацій ВООЗа" в наших реалиях может превратиться в х.з. что

с дуру можно и хер сломать во время первой брачной ночи" (с)  Папа_Карлос : 31 Трав 2017 - 13:45

 

Тобто: не знаю що, але "может превратиться в х.з. что"!

 

сами домыслили или подсказал кто?

я просто написал что в наших реалиях любое благое начинание можно превратить в "х.з. что"

опять таки - виновных или правых я не указал, причин - тоже

почему вы восприняли как то что я осуждаю конкретного деятеля - х.з.

ну да ладно - фантазируйте

Link to comment
Share on other sites

сами домыслили или подсказал кто?

я просто написал что в наших реалиях любое благое начинание можно превратить в "х.з. что"

опять таки - виновных или правых я не указал, причин - тоже

почему вы восприняли как то что я осуждаю конкретного деятеля - х.з.

ну да ладно - фантазируйте

+==============================================================================+

Ну, це і є совкізм. Могло статися - значить винна, але не сталося - значить хтось(щось) зашкодило.

Link to comment
Share on other sites

Герасимов той ще фрукт. Порошенко каже, що знайомий з ним років 15 і повністю довіряє. Але Герасимов з Донбасу і 5 років тому був в знаній "команді Сергія Шахова". З Безлером разом. І такі речі там воротили на виборах! А тепер Шахов нардеп від Нашого краю і партнер Саакашвілі, а Герасимов з представника Порошенка перейшов на голову фракції БПП. Цікава конфігурація вимальовується.

Link to comment
Share on other sites

Да по роже видно что по жизни  пи..... т   там вся фракция состоят из падонков и гандонов  пришедших на крови и костях к власти  ради наживы, за деньги за них никогда бы не проголосовал. 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...