Перейти до змісту

Пропозиція по зміні роботи форуму.


tom_cat

  

28 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте Ви надання права ТС обмежувати окремим юзерам право дописувати в його темі?

    • Так, підтримую
    • Ні, не підтримую
    • Свій варіант


Recommended Posts

Тобто я правильно розумію, що людина, яка послідовно виступає проти заборони ворожих соцмереж і програм, аргументуючи свою позицію свободою висловлюватись де заманеться і користуватись чим заманеться, ратує за те, щоб не давати доступу висловлювати свою думку дописувачам цього форуму, які не кацапи і не ворооги, а просто мають інший погляд (часто ну дуже злегка відмінний) :consul: ОМГ  :shok:  Як це може функціонувати в одній головІ?

 

Ні, то Вам щось мерещиться!

Я послідовно виступаю проти цензури в інтернеті загалом і мені насрати на ворожі соцмережі зокрема.

Бо вони мені не цікаві і я там не зарегана - раз.

Спроба контролювати кусочок інтернету безперспективна, як спроба носити воду в друшляку - два. Що і підтверджено достатньо масовим переходом під ВПН. А от контроль мережі в цілому - можливий і це дуже небезпечний прецедент. Ми знаємо, що готовляться закони (вони обговорювалися в тому числі тут), навить більш агресивні ніж в кацапів і тоді приватність в мережі зчезне зовсім.

Великий Брат буде стежити за нами.

Я знаю, знаю: "ми порядні законослухняні громадяни, нам нема чого приховувати", а фоном звучить " у настоящєго коммуніста нєт сєкрєтов от партіі і лічно товаріща Сталіна"...

Тобто ми семимильними кроками наближаємося до групи "в полосатих купальніках" Півн. Корея, Іран, Китай, Кацапи. Чудове товариство. І воно, бачу, багатьом тут подобається.

 

Це що до "людини яка послідовно виступає".

 

А тепер про "ратує за те, щоб не давати доступу висловлювати свою думку дописувачам цього форуму, які не кацапи і не ворооги," по-суті.

Коли дописувач створює тему - він запрошує форумчан до дискусії. А дискусія між однодумцями практично неможлива. Для дискусії потрібні опоненти. Яких можна в чомусь переконати, або навпаки, які в чомусь переконають топікстартера, або взагалі всі по-трохи змінять свою думку в результаті обговорення. Обговорення може бути в"ялотекуче або навпаки - бурхливе. Можлива навить ненормативна лексика, але не в бік учасників дискусії.

 

Так от,, уявімо собі, що йде обговорення, більш чи меньш бурхливе, і тут приходить неадекват, вилазить на стіл, знімає штани і починає срати перед учасниками дискусії. Так от, я запропонувала надати топікстартеру можливість умовно кажучи, вигнати такого серуна з дискусійної кімнати. Хай сере поблизу за рогом (у власноруч створеному обговоренні на цьому ж форумі). В оточенні собіподібних типів.

 

Хіба це обмеження свободи висловлення думок чи можливості дописувати на форумі?

 

Але якщо загал не заперечує проти куп на столі, а дехто і сам не проти накласти купу... Ну що ж ...

Просьба закрити тему.

Link to comment
Share on other sites

 

 

готовляться закони (вони обговорювалися в тому числі тут), навить більш агресивні ніж в кацапів і тоді приватність в мережі зчезне зовсім. Великий Брат буде стежити за нами.
100%. На сайті петицій Пєтя вже започаткував повну ідентифікацію юзерів за ІПН.

 

 

 

Для дискусії потрібні опоненти. Яких можна в чомусь переконати, або навпаки, які в чомусь переконають топікстартера, або взагалі всі по-трохи змінять свою думку в результаті обговорення. Обговорення може бути в"ялотекуче або навпаки - бурхливе. Можлива навить ненормативна лексика, але не в бік учасників дискусії.

Так от,, уявімо собі, що йде обговорення, більш чи меньш бурхливе, і тут приходить неадекват, вилазить на стіл, знімає штани і починає срати перед учасниками дискусії. Так от, я запропонувала надати топікстартеру можливість умовно кажучи, вигнати такого серуна з дискусійної кімнати.

Зрозуміле бажання. Але на практиці втілення його в позитивному ключі буде надзвичайно проблематичним. Все ж таки найкращім рішенням є відпрацьована система модерації за чіткими правилами. В цьому сенсі найостанніші тенденції на нашому форумі обнадіюють  :)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...