Перейти до змісту

Мішебратья


mc5

Recommended Posts

к змінювалося ставлення населення України до Росії та населення Росії до України в першій половині 2017 року

Прес-реліз підготувала Тетяна Пясковська

 

Ставлення населення України до Росії залишається кращим, ніж ставлення населення Росії до України, кількість позитивно налаштованих українців зростає (лютий 2017 – 39%, травень 2017 – 44%). Ситуація в Росії прямо протилежна – кількість позитивно налаштованих до України зменшилась з початку року на 8 процентних пунктів (січень 2017 – 34%, травень 2017 – 26%).

Кількість бажаючих закритих кордонів між двома країнами в Україні зменшилась (лютий – 47%, травень – 43%), в Росії навпаки дещо збільшилась (січень – 33%, травень – 35%)

 

Прес-реліз містить результати спільного проекту Київського міжнародного інституту соціології і російської недержавної дослідницької організації «Левада-Центр».

З 20 по 29 травня 2017 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв'ю опитано 2040  респондентів, що мешкають у 108 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

У Луганській та Донецькій областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною.

 

http://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=707&page=1

 

 

зи. ПДЧ Нато кажете? Хе-хе

Link to comment
Share on other sites

ну не всех же опрашивать, тем более кмис не первій день работаед.

у меня часть родни такая же ватная

+=========================================================+

Серед моїх кровних родичів (211) вати нема! І я цим пишаюсь!

Link to comment
Share on other sites

куди вступать ,  ва шта ?  

нато, согласись что єта идея рефа по вступу раскручиваедцо со времен юща.

А учитівая динамику "реформ" и, к примеру, сей опрос - кортинко рисуется  херовая.

Link to comment
Share on other sites

 Справа в  тім ,  що  для  введення  віз кацапам  референдума  чи  навіть  згоди Ради не треба  .  Так само  з НАТО . Порошенко  як  президент  відповідає  за зовнішню  політику  держави . Для  подання  заяви  по  ПДЧ   не треба  ні  референдумів нічого  іншого . Він  має сам її  подати ,  визначивши таким чином  свою позицію і  вектор .

 

А от  потім  ,  може бути  й  політичне  рішення ,  чи то  референдум і  зміна в Конституції (  якщо  НАТО   відповість- з 25 числа Ви в НАТО )  ,чи  то рішення  вищого  законодавчого  органу  .

Link to comment
Share on other sites

@vkhavr2,

вітаю.

вати взагалі не було, чи мо` з калаша постріляли? :pleasant:

+================================================================================+

Всі наїлися "мишебатьями" до самого несхочу. Тепер вчать цьому своїх дітей, онуків та праонуків. 

Бо, в свій час занадто повірили цьому. Мій дід командував артилерією у Щорса та був свідком його загибелі, яка була інспірована ЧК. 

За намагання створити УКРАЇНСЬКУ Червону армію. Після цього він прожив тільки рік і теж був "ліквідований" за відмову йти в 

"розстрільні команди" ЧК. А взагалі, це заповіт предків з 1775-го, коли катька-2 покріпачила вільних козаків навколо Таращі та Богуслава. 

І заповідали предки: "Імперія має здохнути! А ми - допомогти у цьому!".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Для подання заяви по ПДЧ не треба ні референдумів нічого іншого

согласен

 

 

 


А от потім , може бути й політичне рішення , чи то референдум і зміна в Конституції ( якщо НАТО відповість- з 25 числа Ви в НАТО ) ,чи то рішення вищого законодавчого органу

однозначнно

 

Но, "

 

Президент України вперше оголосив про готовність провести референдум, на якому буде винесено питання про вступ в НАТО.

– Як президент, я керуюся думкою свого народу і проведу референдум з питання вступу до НАТО. І якщо українці проголосують за, я зроблю все, щоб добитися членства в Північноатлантичному альянсі, – сказав Петро Порошенко в інтерв’ю німецькій газеті Berliner Morgenpost.

:shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, шо это Путин за любовь украинцев к россиянам заговорил... Украина тянется к старшему брату протянув руки, а сдерживает их порывы Порошенко.

 

Ничего нового, друзья, ничего нового. 70 летнее зомбирование советской власти на проходит бесследно.

Плюс, Петя проигрывает информационную войну, законы принимаются с опозданием, мало профессионалов, слабое финансирование. А ватных украинских горлопанов Вова финансируют достойно. 

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

согласен

 

 

 

однозначнно

 

Но, "

:shuffle:

 Написав  що думаю про  нього  в  іншій  гілці  .  Мені  цей  піар  на НАТО   що рошена  що  юльки в  печінках  вже  .

 

 Всі ми  знаємо чим  влада  мафії  буде займатися  далі .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені цей піар на НАТО що рошена що юльки в печінках вже .

я ж не спорю, я говорю о том, что теоретически возможет вариянт подобного рефа, с плохо прогнозируемім  рез-татом и только потому, что петьйа живед в параллельном мире где все заебцо и все шагают дружно в одну сторону.

Link to comment
Share on other sites

я ж не спорю, я говорю о том, что теоретически возможет вариянт подобного рефа, с плохо прогнозируемім  рез-татом и только потому, что петьйа живед в параллельном мире где все заебцо и все шагают дружно в одну сторону.

 Поця  найкращий  учень  Чучми .  Многавєктарнксть ТМ . Хоче  дуже  другий  строк  ,  бо ще  можна красти  стільки ! 

Link to comment
Share on other sites

ап скр, штониясно?  :fp1:

нє-а.

я теряюсь в догадках.

тут на фупе один martyn заподозрил, шо я MG42, так как периодически захожу в ведку про Амину . :weep:

Ну а тут Дзипа с скр :consul:

Змінено користувачем mc5
Link to comment
Share on other sites

Не нужно быть ясновидящим, чтобы спрогнозировать дальнейшие телодвижения Пу. Месяцев за 6 до выборов в Украине, Путя официально объявит, что готов полностью вывести войска из лугадонии, но при одном условии - полная амнистия и отсутствие гонений. Сразу вылезут в вышиванках "щирі українці" типа Георгия Туки или Савченко, и начнут голосить, что это наши люди, земли и нам нужно быть великодушными  "понять и простить".

С другой стороны, провластным украинским политикам нужны политические победы, для выборов, а чем не победа возвращение а родные пенаты лугадонии?

 

В лугадонии голосовать припрутся все: и слепые, и кривые, и в коматозном состоянии... на инвалидных колясках, костылях... ползком...

Вот вам недостающие  голоса, к нынешним 44%, чтобы к власти пришли новые ватные скрепы...

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...