Перейти до змісту

Walmart, кто что скажет?


Recommended Posts

Я частину товарів купую в нашому Волмарті, який називається Asda.  Якістю задоволений, цінами теж.   Волмарт відомий також фріками, які в ньому скуповуються, але ці відоси я постити не буду  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скажу за Канаду. Классический Волмарт єто все в одном. Все группі товаров с ограниченім вібором брендов. ПРодукты питания там дороже чем в сетевых продуктовых.

Миф о дешевизне Волмарта произрастает из дешевиизны товаров под собственными торговыми марками. Они как правило довольно низкого качества, но зачастую достаточного для поставленой задачи, потому эти товары выглядят дешевле. Все, что от сторонних производителей либо незначительно дешевле, либо дороже Амазона. Амазон - отличный индикатор правильности цены. А фрики - это практически товарный знак заведения. Типа "у нас для всех открыты двери"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

И я застал Вальмарт в Германии, потом правда этой сети магазинов не стало. Славился тем, что на кассе давали бесплатные пакеты, хоть 10 штук бери )))))
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ми не купляємо нічого у волмарті - мені американці заборонили, через  політику Волмарта у ставленні до своїх робітників

 

ЗП такі низькі там, що держава субсидує допомогами робітникам

 

капіталізьм з нечєловєческім ліцом

 

Бажаю їм найскорішого банкротства

 

Амінь

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ми не купляємо нічого у волмарті - мені американці заборонили, через  політику Волмарта у ставленні до своїх робітників

Так робітників влаштовує Волмарт, все ок.

Link to comment
Share on other sites

Так робітників влаштовує Волмарт, все ок.

ну може і влаштовує, якщо вибору нема широкого з роботою

 

не думаю, що американські платники податків мають субсидувати Волмарт задля надприбутків приватних власників

 

 

Report: Walmart Workers Cost Taxpayers $6.2 Billion In Public Assistance

https://www.forbes.com/sites/clareoconnor/2014/04/15/report-walmart-workers-cost-taxpayers-6-2-billion-in-public-assistance/#3dade5f7720b

Walmart's low-wage workers cost U.S. taxpayers an estimated $6.2 billion in public assistance including food stamps, Medicaid and subsidized housing, according to a report published to coincide with Tax Day, April 15.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И я застал Вальмарт в Германии, потом правда этой сети магазинов не стало. Славился тем, что на кассе давали бесплатные пакеты, хоть 10 штук бери )))))

ого, на моей памяти был вроде один где то во Франкфурте и тот закрылся.

 

Вот чего в Германии не хватает так это Карфура. Мой любимый маркет...

Link to comment
Share on other sites

ну може і влаштовує, якщо вибору нема широкого з роботою

 

не думаю, що американські платники податків мають субсидувати Волмарт задля надприбутків приватних власників

І вони ніфіга не вміють, слід додати. Крім того я не думаю що вони платять менше мінімалки.

У нас Amazon ще один супермаркет купив - Morissons.

Link to comment
Share on other sites

ну ти Фома можеш думати собі, що хочеш - я тобі привела посилання на статтю 

і дослідження було. тому так - платять мало, держава субсидує 

Моя знайома практику у Волмарті проходила літом у штаб квартирі якшо шо, з Білорусі - фулбрайтівка, Підтвердила слова зі статті

 

не всім повезло стати програмістами, ти міг би, гіпотетично, народитись з Синдромом Дауна, і працював би на касі як у нас працюють з Синдромом - пакують продукти

Це- СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС

 

суспільство не складається з одних Енштейнів, чи ти дожив оце до такого віку і досі цього не зрозумів?

 

Дивно

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


суспільство не складається з одних Енштейнів, чи ти дожив оце до такого віку і досі цього не зрозумів?

Omg. Менше мінімалки не платять ніде, це - факт. І Волмарт і старбакс платять мінімалку бо є валом некваліфікованих працівників які чекають на роботу. 

 

 

 


ти міг би, гіпотетично, народитись з Синдромом Дауна,

Малий шанс, а от ти могла б народитися хлопцем з ймовірністю 50%  і люто дрючити феміністок, приходити додому лежати на дивані, розкидувати шкарпетки по зйомній хрущобі і киряти дешевий пивас. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Моя знайома практику у Волмарті проходила літом у штаб квартирі якшо шо, з Білорусі - фулбрайтівка, Підтвердила слова зі статті

Теж мучилась, бідося? А могла би на мінському тракторному працювати. 

Link to comment
Share on other sites

Omg. Менше мінімалки не платять ніде, це - факт. І Волмарт і старбакс платять мінімалку бо є валом некваліфікованих працівників які чекають на роботу. 

 

 

 

Малий шанс, а от ти могла б народитися хлопцем з ймовірністю 50%  і люто дрючити феміністок, приходити додому лежати на дивані, розкидувати шкарпетки по зйомній хрущобі і киряти дешевий пивас.

наврядчи 

 

ти статтю читав? де твої факти - закидай мене ними на противагу

 

платять менше мінімалки, бо влаштовують на неповний робочий день

Link to comment
Share on other sites

Скажу за Канаду. Классический Волмарт єто все в одном. Все группі товаров с ограниченім вібором брендов. ПРодукты питания там дороже чем в сетевых продуктовых.

Миф о дешевизне Волмарта произрастает из дешевиизны товаров под собственными торговыми марками. Они как правило довольно низкого качества, но зачастую достаточного для поставленой задачи, потому эти товары выглядят дешевле. Все, что от сторонних производителей либо незначительно дешевле, либо дороже Амазона. Амазон - отличный индикатор правильности цены. А фрики - это практически товарный знак заведения. Типа "у нас для всех открыты двери"

Така стратегія у АТБ.

Link to comment
Share on other sites

Walmart заходит в Украину?!!! Откуда новость?

например, у великой кишени и волмарта в Украине одни и  те же хозяева.Сейчас переоборудование без прекращения торговли происходит.Девочек-продавцов всем штатом перезачисляют.

 

и да, у кого под боком  ВК, наблюдайте. У нас очень интересные акции и скидки . Например, все мороженое по акции сдали. А вчера всякий рып свежий и замороженный по очень интересным ценам выставили

Link to comment
Share on other sites

 

 


платять менше мінімалки, бо влаштовують на неповний робочий день

Скрізь так. У мене знайома працює за мінімалку з 5 ранку до 9, а потім іде на іншу роботу. Zero hours contract у нас називають таке. 

Link to comment
Share on other sites

Никакого Волмарта нам не надо! Пусть уходит туда же, куда и Ryanair, и остальной цивилизованный бизнес!  :X  А весь рынок розничной торговли лучше отдать Рошену, ящитаю!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Никакого Волмарта нам не надо! Пусть уходит туда же, куда и Ryanair, и остальной цивилизованный бизнес!    А весь рынок розничной торговли лучше отдать Рошену, ящитаю!

Вопак і тільки Вопак!

Link to comment
Share on other sites

у нас вместо привычного СМ будет скоро под боком

Это где? В США это самый дешевый магазин. Контингент покупателей сильно зависит от района. Ходить туда не любим, но по интернету у них заказываем туалетную бумагу, полотенца, шампуни, зубную пасту, и т.п. нормального качества. Одежда там специфическая, еда тоже. Но много чего есть нормального качества, просто дешевле чем в других местах.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо, Амазон потиху скуповує торгові мережі не тільки в Штатах, а і в Британії та інших країнах? Зазіхнули на міліарди волмартів з ашанами? Ну-ну...

 

 

 

 


у великой кишени и волмарта в Украине одни и  те же хозяева

 

То це Волмарт заходить, чи власники Великої Кишені купили франшизу? Розкажіть в двох словах.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...