Перейти до змісту

консул, ти де?


Гість СіЛ

Recommended Posts

13 февраля

В ЭТОТ ДЕНЬ

1867 — в венском музыкальном зале «Диана» впервые был исполнен вальс Иоганна Штрауса «На прекрасном голубом Дунае». Он является в некотором роде неофициальным гимном Австрии и традиционно исполняется на бис в новогоднем венском концерте.

1940 — Михаил Афанасьевич Булгаков вносит последнее изменение в роман «Мастер и Маргарита» (Булгаков остановился на фразе Маргариты: «Так это, стало быть, литераторы за гробом идут?»…; первая редакция романа была им уничтожена 18 марта 1930 года). Через две недели писатель скончался.

1946 — американские военные объявили о создании первого цифрового компьютера Мокли и Экерта (ЭНИАК). Он потреблял 160 киловатт, имел 17 468 ламп, около 70 000 резисторов, 10 000 конденсаторов, 1500 реле и 6000 ручных переключателей.

1960 — в оазисе Регган пустыни Танезруфт в Сахаре французы провели испытание своего первого ядерного заряда мощностью 20 килотонн (операция «Синий тушканчик»).

 

а про консула 13 февраля нема нычого.

Link to comment
Share on other sites

 

 


а про консула 13 февраля нема нычого.

 

ты просто невнимательно четал:

 

 

 


В ЭТОТ ДЕНЬ 1867 — в венском музыкальном зале «Диана» впервые был исполнен вальс Иоганна Штрауса «На прекрасном голубом Дунае».

например...  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

зате на головній цього нашого форуму висить

 

Дні народження сьогодні

 

 

хто такі Prohojii і MeiWhittin я х.з., дай їм Боже здоровля, 

але ж не знати консула  гріх.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

может, попробовать на белую жапь?  :shuffle:

 

http://i.piccy.info/i9/fc729b7beff10df49a948fadcbb9b6e2/1502623305/98550/1155917/jabsyi_004_1500x1000_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-08-13-13-31/i9-11467171/800x534-r/i.gif

 

За белыми охотятся и сразу находят! Зеленые хоть как то прячутся у траве :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знаменні події 13 серпня: свято будівельників і ліворуких У другу неділю серпня відзначається День будівельника.

317548_1.jpg

 

 

 

а це ось вам хто на фото, як не ліворукий будівельник консул?

Змінено користувачем СіЛ
Link to comment
Share on other sites

ты просто невнимательно четал:

 

 

 

например...  :shuffle:

 

не, ну тоже

 

1960 — в оазисе Регган пустыни Танезруфт в Сахаре французы провели испытание своего первого ядерного заряда мощностью 20 килотонн (операция «Синий тушканчик»).

Link to comment
Share on other sites

Також в цей день...


В 1521 році Ернан Кортес захопив столицю ацтеків Теночтітлан (зараз місто Мехіко).


1655 – народився Йоганн Христоф Доннер, німецький музичний майстер, який вважається винахідником кларнета.


1672 – Христіан Гюйгенс виявив крижану шапку на Південному полюсі Марса.


1899 – американський винахідник Уільям Грей запатентував монетний телефон-автомат.


1899 – народився Альфред Хічкок, англо-американський режисер, король жахів, володар «Оскара» («Птахи», «Несамовитість», «Незнайомці в поїзді», «39 сходинок»).


1907 – у Нью-Йорку було пущено перше таксі.


1913 – у Шеффілді (Великобританія) виплавляється перша нержавіюча сталь.


1926 – народився Фідель Кастро, кубинський державний, політичний і військовий діяч, керівник Куби (1959-2008). Теж, до речі, лівша.


1942 – прем'єра в Нью-Йорку повнометражного мультиплікаційного фільму Уолта Діснея «Бембі» про милого оленяти.


1961 – розпочато будівництво Берлінської стіни. Німецька Демократична республіка закрила кордон між Західним та Східним Берліном.


1962 – народився Андрій Соколов, радянський і російський актор театру і кіно («Маленька Віра», «Бальзаківський вік, або Всі мужики – сво...»), театральний режисер.


1967 – у США пройшла прем'єра фільму Артура Пенна «Бонні і Клайд», – епохальної кінострічки, заснованої на реальних подіях.


1968 – народився Андрій Федорцов, актор театру і кіно, він же Вася Рогов з серіалу «Забійна сили».


1971 – народився Володимир Вдовиченков, російський актор.


1981 – народився Стас П'єха, російський співак, який пішов по стопах своєї зоряної бабусі.


2002 – видатний хірург Ренат Акчурін представив у Москві унікальний прилад, який дозволяє проводити складні операції на серці без його зупинки.


Іменини відзначають: Олександр, Антон, Арсеній, Василь, Веніамін, Володимир, Георгій, Євдоким, Єлизавета, Іван, Йосип, Костянтин, Максим, Микола, Сергій, Степан, Юрій.


Link to comment
Share on other sites

 

 


1960 — в оазисе Регган пустыни Танезруфт в Сахаре французы провели испытание своего первого ядерного заряда мощностью 20 килотонн (операция «Синий тушканчик»).

 

а вот и новое погоняло для именинника :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

большое спасибо всем за поздравления... мне очень приятно, шо меня все помнят тута :gigi:

я не обиделся... я просто как-то перестал сюда заходить... чомусь... :pleasant:

я исправлюся... :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

большое спасибо всем за поздравления... мне очень приятно, шо меня все помнят тута :gigi:

я не обиделся... я просто как-то перестал сюда заходить... чомусь... :pleasant:

я исправлюся... :nose3:

Заходи модератора Лесу гонять будем

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...