Перейти до змісту

миша короткий ствол


Recommended Posts

Абориген.  Добкін  тут  правий.  Я  гуглю  архітектуру,  мистецтво,  історія  міст,  а  мені  теж  вилазять  геніталії.  Я  вам  можу  поклястися  на  Кобзареві.  що  ніколи  в  житті!!!  я  не  гуглила,  що  пов язане  з  Віагрою,  потенцією  і  різними  перверзіями,  а  воно  мені  постійно (кожен  день)  вилазить.  Значить  не  в  цьому  річ. 

Якщо  Гугл  таке  витворяє,  то  УП  повинна  йому  не  дати  місця  на  своїх  сторінках,  якщо  б  хотіла  дбати  за  своє  реноме.  А  не  хоче.  Шкода  тільки,  що  юзає  в  назві  слово  "Українська".  Оце  найбільше  мене  обурює.  Ніколи  українці  не  були  збоченцями  і  навпаки,  з  вихованням  та  нормами  моралі  все  завжди  було  гаразд.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо  Гугл  таке  витворяє,  то  УП  повинна  йому  не  дати  місця  на  своїх  сторінках,  якщо  б  хотіла  дбати  за  своє  реноме. 

Узбеки при бажанні могли б фільтрувати, але це занадто складно для них

Link to comment
Share on other sites

Пани Шпилька, даже не знаю, что и сказать, :)  У меня, везде вылазят - удочки, рюкзаки, катушки, т.е. то, чем я интересуюсь и покупаю в инет-магазинах. Вот продолжение. Почитайте...

 

http://i.piccy.info/i9/11e599253cb14ccc20f9ebce2509e4b5/1504944850/47228/1155917/92a4542608ccf7c9997fe9d67ef22d09.pnghttp://i.piccy.info/a3/2017-09-09-08-14/i9-11556325/563x423-r/i.gif

:lol2:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Йдеться  про  рекламу  на  головній  сторінці.  Я  вже  писала, що  рубрика  НОВИНИ  у  мене  починається  з  того,  що  або  хтось  трясеться,  або  виставляє  деякі  місця  тощо. Реклама  всередині  гілок  ще  більш-менш,  але  зовсім  не  відповідає  моїм  запотребуванням.

Я  підозрюю,  що  є  так:  якщо  хтось  хоч  раз  зайде  на  сайт  УП,  де  є  повно  картинок  зі  збоченнями,  то  це  на  майбутнє  вже  вважатиметься  колом  зацікавленостей  цієї  особи  і   шлейф  "порнухи"  буде  ходити  за  людиною  довіку.

Поки  звісно  УП  не  припинить,  чи  Гугл.  Гидко,  нема  слів.

Link to comment
Share on other sites

кацапи ,  жопоблок ,  ригоанали ,  порошкі  -  всі  на УП  гонять . Харошиє сапагі (це) .

 

Буду  знову  читати .  Четвертий  рік  обходив  стороною  УП . 

Link to comment
Share on other sites

кацапи ,  жопоблок ,  ригоанали ,  порошкі  -  всі  на УП  гонять . Харошиє сапагі (це) .

 

Буду  знову  читати .  Четвертий  рік  обходив  стороною  УП . 

Що  останнє  здивувало  на  УП,  то  це  масова  підтримка  Ющенка  і  просто  дифірамби.    :)

 

І  шо,  вже  не  зайдете? :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Що  останнє  здивувало  на  УП,  то  це  масова  підтримка  Ющенка  і  просто  дифірамби.    :)

 

І  шо,  вже  не  зайдете? :shuffle:

 ні  ,  якраз читаю . Хоч і  до Ющенко  відношення  без змін . 

Link to comment
Share on other sites

На УП висить не контекстна реклама - вже це обговорювали. А якась фігня - то новобудови в Криму, то ще якась фігня.

Так що Добкін тут правий, але поржати над ним не завадить :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мне гугл в основном предлагает всякое УГ типа недорогого жилья на окраине Киева (Троя, Бортничи) и по области Буча, Виноградарь. К чему, не совсем понятно, вроде у меня никаких поползновений понаехать в Киев не было  :-o

Link to comment
Share on other sites

Бортничі - це можна сказати село, хоча наче стали Києвом, але там досі вулиці-дублікати є, а от Виноградар - обідно, це Київ канонічний взагалі-то, хоч і околиця :D

Link to comment
Share on other sites

Ну, фиг его знает... Я к тому, что ничего такого не искал и ни о чём таком даже не думал, но Гюгель знает лучше, что мне надо.  Может, он прикинул: чувак живёт рядом с линией разграничения, 14-го числа Путин нападёт, будет беженцем, нужно предложить ему чё ни будь на козырной Трое  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Может, он прикинул: чувак живёт рядом с линией разграничения, 14-го числа Путин нападёт, будет беженцем, нужно предложить ему чё ни будь на козырной Трое

 

Може :D Правда в мене така ж реклама, якщо блокування знімаю :weep: Певно гацькій гугель думає, що я ще одну комуналку Ахмєту заплатити можу :lol2:

 

А Троя вже не сама козирна - основний контингент виріс і стали порядними сімейними буржуа. Трохи сколихнулися, згадали старе, коли тітушню на Київ випустили в 2014 - пару днів воювали. а потім знов затихли :weep: Зараз кажуть Червоний Хутор найкозирніший  :D 

Link to comment
Share on other sites

У меня, в данный момент, реклама Болгарии и покупка недвижимости. Болгарию никогда не рассматривал для отдыха, но разные тропические острова смотрел, было...

Отдыхом интересовался? Ближайший зарубежный курорт -- Болгария, вот тебе и показывают. 

Специально зашел глянуть. Та же самая рекалама недвижимости. Плюс всяческие чешские политические и не очень баннеры.

Тоесть тупо реагирует на location, accepted languages ну и недвижимость в Киеве, подозреваю, что добавлена за дополнительных пару копеек, потому как целевая аудитория.

 

Link to comment
Share on other sites

А  мені  оце  реклама  попри  підвищення  потенції  пропонує  ще  Манхеттен Сіті  зі  знижкою  15%  і  чоловіче  взуття. :gigi:

Ні  сіло,  ні  впало.  Я  тиждень  гуглю - шукаю  один  історичний  довідник,  хоч  би  якась  від  того  Гугла  підказка  вилізла.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Шо-то у Миши пошло не так  ;)  раз его из партии выперли.

Please wait.. Loading

 

Партия слилась с президентской. И ахметовские, и фирташевские дружно поддержали правовую реформу гаранта. В том числе и потому, что за старые грехи с сегодняшнего дня они неподсудны.

Таким образом, теперь у нас есть Блок Петра Порошенко и Оппоблок Петра Порошенко.

 

А Миша слиться не успел - он уже под судом. Никто его не исключал. Он обиделся - и вышел из Оппоблока Порошенко сам.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...