Перейти до змісту

Позитив. Лягуха Путешественница.


mg42

Recommended Posts

А нестрашно дочь к каким-то арабам отпускать? 

если официоз -то арабы относятся к работникам очень хорошо..

тем более доця у мг явно не тютя матютя...(мне так кажется)..

так шо имхо думаю..все нормально.

Link to comment
Share on other sites

Цікаве місце вибрала. Якесь не те щоб не розкручене а скоріш не розвідане.

А там так скрізь можна ходити чи лише на териториї готелю ? Ну я маю на увазі без хіджабів та всілякого такого...

Link to comment
Share on other sites

Цікаве місце вибрала. Якесь не те щоб не розкручене а скоріш не розвідане.

А там так скрізь можна ходити чи лише на териториї готелю ? Ну я маю на увазі без хіджабів та всілякого такого...

 

Куди отримала контракт, туди й поїхала.

По місту має ходити з довгим рукавом та спідницею нижче колін.

А в готелі, як і будь де у Європі.

Link to comment
Share on other sites

Про готель то ясно з ролику.

Ну успіхів їй !

 

Колись сестра чоловіка моєї одногрупниці поїхала в ОАЕ. Тренером з фігурного катання. Казала, дуже хороші умови були і дуже хороші гроші.

 

Араби експлуатують індусів, пакистанців, філіпінців тощо - шо капець. А от європейцям та американцям платять дуже добре.

Хай їй щастить !

Link to comment
Share on other sites

Мені з цієї екзотики більш за всек мангустини сподобалися

 

МГ42, пОсти, чому ні. Цікаво. Тим більш що зараз навіть "відпрочинок у Катарі чи Омані" попадався, рекламують.З власного досвіду скажу, що найкраще їхати до країни ДО того як вона стане занадто розкрученою та популярною. Інформація не завадить.

Link to comment
Share on other sites

якщо людина ніколи не куштувала продукт, то картинка не викличе харчових асоціацій.

тобто обільний витік слини не очикується.

Тому постіть сміло ваше морепродуктове безумство.

Link to comment
Share on other sites

Мені з цієї екзотики більш за всек мангустини сподобалися

Я хотів написати але думав що скажуть що я мажор! Теж мрію колись на зиму в тепло, може на пенсії хоч!
Link to comment
Share on other sites

Я хотів написати але думав що скажуть що я мажор! Теж мрію колись на зиму в тепло, може на пенсії хоч!

 

та ну... з якого дива "мажор"?

Я просто усього цього в Китаї напробувалася, там реально величезний асортимент екзотичних фруктів і вони дешеві. в Індії асотимент гарший, я була здивована, мені здавалося мало б бути навпаки

 

А що вам заважає вибратись на тиждень чи 2 кудись на Гоа?... не віриться мені що з Англії туди немає дешевих за англійськими мірками пакетних турів

Link to comment
Share on other sites

А що вам заважає вибратись на тиждень чи 2 кудись на Гоа?... не віриться мені що з Англії туди немає дешевих за англійськими мірками пакетних турів

 

Та тиждень два легко. Я щороку в якусь (_!_) їду. Питання як поїхати місяці на 3!

Я того року з Малайзії привіз 32 кіло фруктів! А цього з ПАР десь 20, бо не сезон :(

Link to comment
Share on other sites

хм...

в мене зараз розрив шаблонів і стереотипів : сітізен ов юнайтід кіндом з двома кашолками ківі з міжнародного авіарейсу....

Не уявляю..

Та ололо, в мене є гламурна сумка, туди влазить 2 коробки з під бананів. Нічого не видно, жодних проблем. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...