Перейти до змісту

хто в штанах у родинах Садового і Синютки


Гість shpylka

Recommended Posts

у нас в стране вообще очень много успешных жен, да.

только вот почему-то они в тени, а на должностях

рулят их альхвонсы-мужья... 8-)

а бабушек сколько, которые стали милионершами в за 70схвостегом, что ты! вот это талантище, всю жизнь жить скромно, прятать свои способности, чтобы потом внуку, а то и правнуку помочь... 

Link to comment
Share on other sites

у нас в стране вообще очень много успешных жен, да.

только вот почему-то они в тени, а на должностях

рулят их альхвонсы-мужья... 8-)

Найцікавіше  те,  що  цілий  день  на  каналі  НТА  рекламували  передачу  і  штани,  а  от  у  ефір  вона  не  вийшла.  Чомусь. :shuffle:

Щось  прокрутили  повторно  замість...І  ми  нічого  не  дізналися  про  талановитих  пань. А  хотілось  же.

Link to comment
Share on other sites

Садовий порвав свiдомiсть iноземцiв заявою про вiдсутнiсть в нього телеканалiв.

https://ukrainian.voanews.com/a/senator-murphy-ukrayina/4091116.html

 

У Львові сенатор Мерфі, разом с послом США до України Марі Йованович, також зустрівся з мером Садовим. "В якийсь момент під час вечері мер Садовий почав скаржитися на те, що Порошенко та олігархи контролюють усі засоби масової інформації в країні та використовують їх для просування їх політичних завдань. Це спонукає посла Йованович ввічливо запитати Садового: "З усією повагою, пане мер, що ви кажете, коли люди запитують вас про телевізійні та радіо станції, якими володіє ваша родина?"". На це, пише Мерфі, Садовий відповів: "Моя дружина володіє ними, а не я! І наші станції мають чесне висвітлювання. Там немає політичного схилу. Не так, як на інших станціях".

 

"Мене вражає те, наскільки нормою в Україні стало, щоб політики контролювали ЗМІ", - пише сенатор Крис Мерфі. "Українська демократія є молодою, і це нагадування про те, наскільки далеко їй ще треба йти"

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Найцікавіше  те,  що  цілий  день  на  каналі  НТА  рекламували  передачу  і  штани,  а  от  у  ефір  вона  не  вийшла.  Чомусь. :shuffle:

Щось  прокрутили  повторно  замість...І  ми  нічого  не  дізналися  про  талановитих  пань. А  хотілось  же.

 

 

патамушта журналисты продажными не бываюд!!!

сирьогалещенка тому подвержденье, например...

Link to comment
Share on other sites

Садовой - вообще интересный муж.

 

Такой форум во Львове забабахал:

 

DP6I9qvXkAAT4BJ.jpg

DP56xaPXcAAxYAY.jpg

 Що  таке  Просвіта - знаю,  що  таке  інститут просвіти -  не  чула.  Але так виглядає - якась  шитокрита  структура.

Очевидно  знову  гріш  відмиває.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...