Перейти до змісту

Що за цирк з квитанціями по газу?


Гість shpylka

Recommended Posts

Отримала  за  листопад. Мало  того,  що  до  моїх  200  кубів  додали  ще  72, тобто  чітко  третину,  то  в  квитанції  фігурує  авансовий  платіж  на  грудень.  Замість  1200 грн (це  із  зайвою  третиною)  мені  треба  заплатити  3000 гривенок.

Це  таке  новшество  у  зв язку  з  введенням  пені?

Хтось  має  таке  подібне?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а через интернет вносить данные и оплачивать возможности нет?

Мені  простіше  так  по-старосвітськи.  Терпіти  не можу  усіляких  терміналів, банкоматів  і  платежів   через  нет.

Ясна  річ,  це  пов язано  з  зором,  віком,  нервами  тощо.

Link to comment
Share on other sites

Терпіти  не можу .... платежів   через  нет.

Ясна  річ,  це  пов язано  з  зоромвікомнервами  тощо.

На фупоголіку вік не заважає, а нерви і зір лікуються!  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені простіше так по-старосвітськи. Терпіти не можу усіляких терміналів, банкоматів і платежів через нет. Ясна річ, це пов язано з зором, віком, нервами тощо.

 

Опануйте ото все. Бо в чергах ви нервам тільки зашкодите.

 

А оті цидулки саме на отаких пенсів й розраховані.

Пенсу оту цидулку вкинули до скриньки, він з нею на пошту прийшов, і сплачує скільки в цидулці намалювали.

...

PROFIT!!!

Link to comment
Share on other sites

Не, это не кидалы. Точнее кидалы, но официальные газовые. Тещу в прошлом году так на штуку кинули. Типа надо иметь хорошее зрение и читать все, что мелким шрифтом в платежках пишут.  

Link to comment
Share on other sites

Заплатіть в касі чи терміналі стільки, скільки вважаєте за потрібне. А що вони собі там пишуть, то їх проблеми.

Пеня настільки смішна, що отієї авансової суми на 100 років заборгованості вистачить, чи більше.

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

Правильно, заплатіть і живіть вічно.

Тим більш, якщо ти старий з субсидією, та щось не сплатив, потім з втраченою субсидією гемору матимеш на багато більші гроші.

Link to comment
Share on other sites

Опануйте ото все. Бо в чергах ви нервам тільки зашкодите.

 

А оті цидулки саме на отаких пенсів й розраховані.

Пенсу оту цидулку вкинули до скриньки, він з нею на пошту прийшов, і сплачує скільки в цидулці намалювали.

...

PROFIT!!!

Та  я  то  опанувала,  бо  користуватися  таки  доводиться.  Але  платежі  самостійно  через  нет  все  ж  не  ризикую.  Можу  щось  не  догледіти.  На  розборки,  мігрені  нема  часу.

Про  те,  що  з  бідних  пенсів  знущаються  оті  Енерго  і  Гази - то  нема слів.  Я  ще  здатна  розібрати  циферки:  що  за  минулий  місяць,  а  що  є  аванс  і  намалювати  цьоці  у  віконечку,  скільки  брати.  А  мій  тато  платив  завжди  те,  що  в  квитанції.  Але  тоді  були  не такі  платежі.

Друге  намахалово - це  змінені  покази.  Якщо  енерго  дораховує  квт  до  кінця  місяця (якщо  передав  швидше),  то  тут  просто  примахнули  третину  і  плати.  Покази  подавала  аж 5-го числа.

Чому  я  захвилювалася -  недавно  чула  по  ТБ,  як  якась  жінка  обурювалася,  що  їй  приписували  покази,  а  їй  щось  таке  відповіли,  що  береться  по-середньому  в  районі. (Якщо  у  неї  менше).  Я  не  дуже  в  то  вслухалася,  але  тепер  зацікавилася.

Там  в  Газі  зараз  якісь  нововведення,  яких,  так виглядає,  треба позбутися. 

Здирщики  кляті.

Link to comment
Share on other sites

На фупоголіку вік не заважає, а нерви і зір лікуються!  :gigi:

 

Доживете  до  моїх  літ - зрозумієте.  Я  теж  колись  мала  суперзір,  суперпам ять  і  супершвидку  думку.  На  жаль,  поступова  втрата  усього  цього  приводить  до нервових  стресів,  бо  сам  собі  не  віриш,  що  можеш   помилятися.

Я  життя  прожила "без  права  на  помилку".  А  тепер  доводиться  потенційні  помилки  просто  передбачати  і  обходити,  щоб  зберегти  собі  час  і  здоров я.

Так  що,  мотайте  собі  на  вус. Ділюся  досвідом.  ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

мотайте  собі  на  вус. Ділюся  досвідом
Ми теж далеко не пацани, але використовуємо Укрбілінг для передачі показань по електриці, 104.ua по газу і Приват 24 для контролю решти і сплати усіх рахунків. Там усе настільки чітко, що дитина впорається. А щоб не дурили, необхідно на додачу рахувати ще й самому перехресно. Бо інколи наші григоришинсвітло та фірташгаз відправляють на Приват муйню, особливо, під кінець року, аби збити трохи бабла про запас.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

, подзвоніть в газову контору и довідайтесь що то Вам прийшло, паралельно запитайте в інеті на сайті Вашої газової компанії - лист чи що там у них є. Якщо не допоможе витратьте час і сходіть в контору, треба вияснити, що то таке і щоб такого більше не було. Можливо там доведеться провести півдня чи день в черзі зате Ви все проясните.

Link to comment
Share on other sites

, подзвоніть в газову контору и довідайтесь що то Вам прийшло, паралельно запитайте в інеті на сайті Вашої газової компанії - лист чи що там у них є. Якщо не допоможе витратьте час і сходіть в контору, треба вияснити, що то таке і щоб такого більше не було. Можливо там доведеться провести півдня чи день в черзі зате Ви все проясните.

Та  в  тому  то  й  річ,  що  Львівгаз  в  другому  кінці  міста.  Там  кінців  не  знайдеш, тільки  час  змарнувати.  Та  й  півдня нема.  Кожна  година  розписана. 

Поки-що  заплатила  виключно  за  листопад,  за грудень  буду  "компенсовувати"  перебір.  Якщо  повториться,  то  таки  доведеться  шукати  того  півдня.  Може  то  в  кінці  року  у  них  так,  треба  податки  платити  теж  авансом. 

Link to comment
Share on other sites

Ми теж далеко не пацани, але використовуємо Укрбілінг для передачі показань по електриці, 104.ua по газу і Приват 24 для контролю решти і сплати усіх рахунків. Там усе настільки чітко, що дитина впорається. А щоб не дурили, необхідно на додачу рахувати ще й самому перехресно. Бо інколи наші григоришинсвітло та фірташгаз відправляють на Приват муйню, особливо, під кінець року, аби збити трохи бабла про запас.

 

Та  до  цього  у  мене  було  все  відлагоджено  Займало  хвилин  15  в  місяць.  Сьогодні  потратила  10.  За  той  час  читала.  Але  спокійна,  бо  знаю,  що  дала  готівку,  ніхто  моїм  рахунком  не  зманіпулює,  усе  пішло.   

Link to comment
Share on other sites

Але спокійна, бо знаю, що дала готівку, ніхто моїм рахунком не зманіпулює

 

В приваті є налаштування кожної картки щодо інет-платежів. Там можна встановити денні ліміти або взагалі заборонити їх. Тоді навіть знання всіх данних про карту не допоможе зловмиснику вкрасти кошти.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

В приваті є налаштування кожної картки щодо інет-платежів. Там можна встановити денні ліміти або взагалі заборонити їх. Тоді навіть знання всіх данних про карту не допоможе зловмиснику вкрасти кошти.

Окрім цього, можна самостійно з компа створити собі в Приват 24 віртуальну картку, на яку абсолютно безкоштовно і лише за кілька десятків секунд у необхідних випадках перекидати гроші з реальних карток, і вже звідти платити. Таким чином ти не світиш в мережі даних своїх реальних карток, а на інтернет-карті завжди тримаєш суму близько нуля. Так що пограбувати тебе стає практично нереально.

Link to comment
Share on other sites

Окрім цього, можна самостійно з компа створити собі в Приват 24 віртуальну картку, на яку абсолютно безкоштовно і лише за кілька десятків секунд у необхідних випадках перекидати гроші з реальних карток, і вже звідти платити. Таким чином ти не світиш в мережі даних своїх реальних карток, а на інтернет-карті завжди тримаєш суму близько нуля. Так що пограбувати тебе стає практично нереально.

Дякую  за  поради,  корисно.  Я,  чесно  кажучи,  до  своєї  картки  часом  не  дивлюся  півроку,  отож  не  знаю,  що  там  робиться,  тобто  зовсім  не  слідкую.  Тепер,  правда,  буду  частіше  зазирати,  бо  Пенсійний  фонд  слідкує,  щоб  картка  часом  не була  неактивованою  тривалий  час.  Треба  знімати,  хоч 100  грн,  але  знімати.

Те,  що  є  така  можливість  у  Приват  24  створити  віртуальну  картку, дуже  добре.  Я  так  робила  платежі,  н-д  в  Амазон - залишала  на  рахунку  лише  те,  що  необхідно  заплатити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...