Перейти до змісту

Чи можете ви жити без смартфону


coolzak

  

22 користувач проголосував

  1. 1. Чи можете жити без смартфону

    • Можу
      10
    • Не можу
      8
    • Що таке смартфон
      4


Recommended Posts

По роботі то само собою. Але і для себе:

1) Годинник

2) Розклад громадського транспорту / мапа

3) Фотокамера

4) Ігри / пейсбук в дорозі

Годинники є всюди-авто ,робота,громадські місця

Розклад як правило на кожній зупинці і мапи руху теж

Як часто потрібна камера?

В дорозі замість грати гри книжки читай

Link to comment
Share on other sites

Годинники є всюди-авто ,робота,громадські місця

Розклад як правило на кожній зупинці і мапи руху теж

Як часто потрібна камера?

В дорозі замість грати гри книжки читай

 

Я взагалі старомодний- годинника на руці ношу! :D

Змінено користувачем Blokh
Link to comment
Share on other sites

Навіяло постом в іншій темі.я особисто часом по 2 -3 місяці телефон не включаю

Ну добре, ти не включаєш.

 

А хто тобі його включає? :gigi:

Скажи чесно, нафіга він тоді тобі потрібен?

 

Пригадався якийсь фільм, кацапський здаєцця, коли я їх ще дивився- там сценка така, приблизно.

Якомусь, здаєцця, наркоторговцю дзвонять його боси,  бо він зажилив партію наркоти і гроші не віддає, а він  слухавку не бере.

Вони його перестрічають у підворітті і один з них лупцює  його телефоном, примовляючи- "Блять, нафуя тебе телефон, если ты его не берешь???" :weep:

Link to comment
Share on other sites

Я всім кажу дзвонити на домашній і попереджую щоб повідомлень не залишали .тільки особиста розмова.а включаю як правило коли в від'їзді для роботи.це все хибне уявлення що треба бути в контакті завжди.
Link to comment
Share on other sites

ненавиджу телефони

мабуть від того, що якщо дзвінок на роботі - то майже завжди стрес і це вже давно задовбало

користуюсь, звичайно, але тільки коли вкрай необхідно, це десь кілька разів на місяць

ну і як емердженсі, на крайняк

Link to comment
Share on other sites

в мене немає смартфону :gigi:

Я  думала,  що  я  одна  така,  отож  і  не  признавалася.  Люблю  свою  невелику  Нокію,  що  вміщається  у кишені,  бо  коли  телефон  в  торбі  серед  того  гамору  навколишнього,  я  його  не  чую.  Смартон  мені  б  давно  вже  витягнули.

До  речі,  підскажіть  плз: хочу  купити  планшет,  який  краще - на  Windows  чи  Android.  Про  останній  не  знаю  нічого.

Link to comment
Share on other sites

 

 


До  речі,  підскажіть  плз: хочу  купити  планшет,  який  краще - на  Windows  чи  Android.  Про  останній  не  знаю  нічого.

Взагалі-то дивлячись для чого планшет, але особисто на мою думку, якщо ніколи не користувалися продуктами на андроїді - то не варто й починати  :D оскільки особисто в мене не було ще жодного приладу на андроїді, котрий просто нормально працював би без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Вижити можна, якщо є планшет з сімкою і телефон з мр3 плеєром :)

Потрібен  планшет  з  функцією  телефону,  бо  в  основному  для  поїздок.  Мушу  мати  тексти  екскурсій  на  планшеті,  бо  тримати  понад  25  екскурсій  в  голові - то  вже  несила.  А  кількість  їх  все  зростає  і  зростає.  Крім  текстів  ще  й  наочний  матеріал - ілюстрації,  фотки  тощо.

Це основне,  але  все  решта  теж  згодиться,  особливо  функція  GPS  :)

 

Дякую  всім  за  підсказки.

Link to comment
Share on other sites

 

 


якщо ніколи не користувалися продуктами на андроїді - то не варто й починати

А  я  думала - навпаки,  щоб  пошпортати,  що  таке  Android. Десь,  пригадую,  читала,  що  він  стійкіший  до  вірусів,  але  може  щось  переплутала?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я всім кажу дзвонити на домашній і попереджую щоб повідомлень не залишали .тільки особиста розмова.а включаю як правило коли в від'їзді для роботи.це все хибне уявлення що треба бути в контакті завжди. 0

А в мене домашнього нема. В теорії номер є, але на практиці я його не підключав. 

Забув ще пару моментів

1) Таксі. Щодня мінімум двічі

2) Онлайн банкінг

 

 

 


Розклад як правило на кожній зупинці і мапи руху теж

Мені важливо ріал тайм розклад. Якщо електричка запізнюється - їхати іншим маршрутом.   Мапа для Лондона теж життєво необхідна річ.

Link to comment
Share on other sites

 

 


оскільки особисто в мене не було ще жодного приладу на андроїді, котрий просто нормально працював би без проблем.

В мене всі телефони на Андроїді, звісно є баги мінорні, але це явно не від телефону залежить.  Можна он піксел 2 взяти, точно буде ок  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Потрібен  планшет  з  функцією  телефону

Імхо, краще трохи переплатити і взяти самсунг чи щось таке, у відомих брендів краще програмне забезпечення і його підтримка. А так, вони всі однакові для Ваших потреб :) Якщо з сімкою, то дивіться, щоб 3G було, а краще 4G, щоб у Вас нормальний інтернет був, GPS є у всіх, екрани у всіх зараз нормальні... Ємність батареї ще побільше непогано - але можна батарею окремо купити...не критично :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Імхо, краще трохи переплатити і взяти самсунг чи щось таке, у відомих брендів краще програмне забезпечення і його підтримка.

Я вам скажу по секрету, що у Самсунга, як і в інших топових вендорів, підтримка лише флагманів ще +- і то 18 місяців макс ;) Тому можна сміливо брати модель яка зараз задовольняє потреби і за 2 роки взяти нову.  Я от свій смартфон купив лише тому, що старий здох, а той купив, бо попередній втопив  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Я б взяв телефон з великим екраном, цього достатньо. 

О  ні,  не  на  мої  очі.  Мушу  брати  планшет,  та  ще й  великий,  щоб  якомога  більше  тексту  було  на  екрані  великими  буквами.  Читати  не  буду,  лише  щось  піддивитися  на  ходу,  щоб  ніхто  і  не  помітив. Бо  часто  в  умовах  сутінок  або  при  поганому  освітленні  в  мене  відключка  зору.

При  сонячному  надворі  і  без  окулярів  можу  читати  щось  на  попері  навіть  дрібним шрифтом,  натомість  на  телефоні  не  бачу нічогісінько.

Link to comment
Share on other sites

Так,  батарея - це  дуже  суттєво.  Ще  коли  оригінальна,  то  все  добре,  а  коли  починаєш  міняти  (з  нашого  ринку!!!),  то  це  вже  непотріб,  який  навіть  на  моїй  Нокії  не  тягне,  коли  в  дорозі  понад  30  годин.  Приїжджаю  додому  і  не  можу  навіть  таксі  викликати,  бо  вирубилась  біда.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А  я  думала - навпаки,  щоб  пошпортати,  що  таке  Android.

Тоді чому б й не взяти Андроїд :)

 

 


Десь,  пригадую,  читала,  що  він  стійкіший  до  вірусів,  але  може  щось  переплутала?

Так, це ж лінукс. 

 

 


В мене всі телефони на Андроїді, звісно є баги мінорні, але це явно не від телефону залежить.

Ну, в мене насправді нічого религійного в цьому сенсі :) Просто такий досвід.

Link to comment
Share on other sites

Так,  батарея - це  дуже  суттєво

З ємністтю батарей все теж не так просто - написати можна в специфікаціях велику, але знов же, імхо, чомусь у відомих брендів планшет/ телефон значно довше тримає ніж у маловідомих при однаковій заявленій :)

 

Окрім того, зараз є т.з. універсальні мобільні батареї - розміром з пачку тонких цигарок і вартістю пару сотень гривень - дуже зручна штука.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...