Перейти до змісту

Серіал "Окуповані"


Rost_I

Recommended Posts

Вчора-позавчора подивився перші 4 серії. Дуже здивований. Очікував щось інше. Таке враження, що кіно знімають ті, хто дуже добре (дуже глибоко) знає нашу ситуацію.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Таке враження, що кіно знімають ті, хто дуже добре (дуже глибоко) знає нашу ситуацію.

Ні, Йо Несбьо (письменник) написав це ще до війни.

Просто, так би мовити, в нас мало чого унікального та непередбачуваного коїться - тож якщо людині аналізувати не заважають аксіоми, то вона цілком здатна відтворити приблизну картину у подробицях. Що власне Несбьо й зробив :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я дивлюся цей серіал. Перший сезон дуже сподобався. Другий трохи розмазаний, хоча закінчився так, що хочеться дивитися ще :).

 

Персонаж агента держбезпеки якийсь незрозумілий. Він хіба не розуміє, на який бік потрібно встати патріотам??

Link to comment
Share on other sites

Вчора-позавчора подивився перші 4 серії. Дуже здивований. Очікував щось інше. Таке враження, що кіно знімають ті, хто дуже добре (дуже глибоко) знає нашу ситуацію.

 

 

спасибо, заинтересовало  :smiley15:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

додивляюсь перший сезон

 

капець просто 

 

гибридна війна, окупація, але не така як ми звикли по фільмам минулого  - норги чітко вловили тему гібрідності

виходить весь чей час флот росіян у криму - це і була окупація з 1991 року довгограюча

 

партизани

 

все гібридне, на місці України - Норвегія

Ну І ЕС кінематографічний фонд і Франція профінансували кіно

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

дивитись обов"язково

 

на нетфліксі є, але я ненавиджу титри читати - розбестив мене вітчизняний кінематограф і дубляж

 

ця відома актриса інгеборге чи як її там - свинособаку грає, схожа на захарову - засушена зміюка, мумія 

гидотна як і оригінал

Змінено користувачем Dilbert
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...