Перейти до змісту

Договор не только с кацами не стоит бумаги, на которой он подписан...


mg42

Recommended Posts

 

 


а кіко? багато то, чи мало?

Я думаю, 500-600 на даний момент. Якщо буде 200, то тоді у тернополі жопомиї замість блях будуть купувати однушки в київських шпаківнях.

Link to comment
Share on other sites

Віртуальне гетто без ремонта? 

 

ну нові хати в нас продають усі без ремонта. 

стяжка, метал-пластик, унитаз  . тіпа і все.

 

звісно це пирамида, про що  я писав вище.

В тому ж Південому корпус один вже проданий і там були зовсім інші ціни.

А це - навіть напіввигнана коробка. Хати хз коли здадуть. Якщо здадуть

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, 500-600 на даний момент. Якщо буде 200, то тоді у тернополі жопомиї замість блях будуть купувати однушки в київських шпаківнях.

 

таки більш-менш пристойні однушки на районах досі вперто чіпляються за позначку 30 штук баксів

нові коробки вже дешевше

Link to comment
Share on other sites

Домовленості, які не контролюються та необов'язкові до виконання - то таки зіпсований папер, нажаль.

А чому в нас так важко змусити людину виконувати те, під чим вона підписалася - то для мене, чесно кажучи, загадка.

Link to comment
Share on other sites

Домовленості, які не контролюються та необов'язкові до виконання - то таки зіпсований папер, нажаль.

А чому в нас так важко змусити людину виконувати те, під чим вона підписалася - то для мене, чесно кажучи, загадка.

 

мабуть батьки в дитинстві мало ременя давали за брехню. ))

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

 

 


А чому в нас так важко змусити людину виконувати те, під чим вона підписалася - то для мене, чесно кажучи, загадка.

 

 

многолетнее поливание судебной системы во всех сми помоями

даром не проходит.

никто не умеет и не хочет етим заниматься.

и не хочет обращаться к спецыалистам.

даже в абсолютно выигрышных делах люди никуда не идут и не пытаюццо судиццо.

просто ждут, што рассосёццо само собой.

а если не рассасываеццо - можно громко кричять про зраду.

ето модно и прекольно. :-)o

Link to comment
Share on other sites

таки більш-менш пристойні однушки на районах досі вперто чіпляються за позначку 30 штук баксів

нові коробки вже дешевше

Повністю вбита 60-з-копійками-метрова панельна "трьошка" у нашій провінції коштувала 6 років тому ~22 кбакса. У києві це було у 4-5 разів дорожче. Неоздоблена 70-метрова двокімнатна новобудова з автономним опаленням і ништяками приватної території коштувала в нас тоді 35 тис. баксів. А в Києві теж у 4-5 разів дорожче. А тепер у Києві ціни, як у нас в 2011 році. Не бачу поки що жодних причин для зміни тенденції.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

многолетнее поливание судебной системы во всех сми помоями

даром не проходит.

никто не умеет и не хочет етим заниматься.

и не хочет обращаться к спецыалистам.

даже в абсолютно выигрышных делах люди никуда не идут и не пытаюццо судиццо.

просто ждут, што рассосёццо само собой.

а если не рассасываеццо - можно громко кричять про зраду.

ето модно и прекольно. :-)o

так, як дискредитує себе сама судова спільнота, змі не зможе лайна накидати  :D маю кілька знайомих суддів...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вот что рагули мылятся стеклить...

А що там за скандал навколо Автографа? Щось там ДІМ про якусь інформаційну війну заявляє

https://me3.com.ua/article/5165-kompaniya-dim-zayavila-pro-rozgornutu-proti-neyi-informacijnu-vijnu

Link to comment
Share on other sites

У ТОВ «Д-І-М» вважають, що частина закидів проти компанії пов’язане з  будівництвом ЖК «Автограф» та ЖК «Park Lake City». ;o

 

«ТОВ «Д-І-М» не здійснює будівництво ЖК «Автограф» безпосередньо, проте Товариство на підставі договірних відносин організовує рекламу і продаж нерухомості в ЖК«Автограф». Земельна ділянка, на якій здійснюється будівництво ЖК «Автограф», не належить до паркових зон, що підтверджується даними з містобудівного кадастру та державного земельного кадастру», - йдеться у заяві компанії.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 а затем начинают думать, как внагляк застеклить балконы и лоджии своими жлобскими шпакивнями в суперновых красивых домах.

Ну нужно же им где-то хранить старые сломанные лыжи например...

 

в нас виявляється заборонено навіть проектувати засклені балкони ;o

https://me3.com.ua/article/5504-sklinnya-balkoniv-ta-lodzhij-dozvolyat-vzhe-pri-proektuvanni-budinkiv

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...