Перейти до змісту

Нашо нам стільки бронемашин?


Rost_I

Recommended Posts

Я не про кількість одиниць. Тут якраз чим більше тим краще. Але ж нашо нам аж такий асортимент? Їх вже десятки різних в наших армійців (прикордонників, гвардійців тощо).

Я абсолютно штатська людина, але мені здається в даному випадку краще мати уніфікацію - 2-3 моделі, але щоби їх можна було обслуговувати по всій країні без проблем.

Не так?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

«Тритон»

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%BD_(%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C)

1024px-BM_Tryton_with_RWS_%282017%29.jpg

 

«КрАЗ Кугуар»

https://uk.wikipedia.org/wiki/KRAZ_Cougar

800px-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%


А є де взяти 2-3 моделі у необхідній кількості?

Не знаю, може дати виробникам замовлення?

Link to comment
Share on other sites

а як гроші пилять? на замовленні серії не дуже розженешся

а тут ОКР... мєчта поета

от і мене сумніви беруть...

Щось якось всі різко почали їх виробляти. Он корпорація "Богдан" крім "Барсу" почала ще пропонувати декілька варіантів. Як ось оцей

Bogdan-KIA Military KM-450

1024px-Bogdan-KIA_Military_KM-450.jpg

Link to comment
Share on other sites

а ще отаку модернізацію БРДМ запропонували "азовці"

це вже геккон

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BA%D0%BA%D0%BE%D0%BD_(%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0)

1024px-BKM_Azov_2.jpg

Змінено користувачем Rost_I
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Треба на експорт дивитися. Окрім зради, на думку спадає ринкова стратегія. Припустимо, армія країни Шашликістон має на озброєнні машину А. Строк експлуатації спливає. Наші КБ роблять свій варіант машини А, тільки кращу/дешевшу, та беруть участь у тендері.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Треба на експорт дивитися. Окрім зради, на думку спадає ринкова стратегія. Припустимо, армія країни Шашликістон має на озброєнні машину А. Строк експлуатації спливає. Наші КБ роблять свій варіант машини А, тільки кращу/дешевшу, та беруть участь у тендері.

Ваша логіка зрозуміла, але справа в тому, що більша частина наших брьонованих машин - фактично імпорт. Наприклад, всі Кразівські спартани та кугуари роблять на шасі імпортних авто. Я вже не кажу про хамві та саксони

Link to comment
Share on other sites

с разбегу прочла название как "БОРмашин", заинтересовалась, зашла в ведко - тут про БРОНЕмашины. подвисла  :fp1:  :fp1:  :fp1:  :weep:  :weep:

 

зы. по сабжу - рынок оружия существует и на нем можно таки зарабатывать, поэтому далеко не факт что это все нам...

Link to comment
Share on other sites

Отже у підсумку:

- Варта - білоруський МАЗ

- Козак - італійска Івеко

- Кугуар - канадська Streit Group Cougar

- Кобра - японська Тойота

- Спартан - канадська Streit Group Spartan

- Барс - японська Іsuzu, корейська КІА, американський Dodge (в залежності від модифікації)

- Тритон - російський БТР70 з шведським двигуном Вольво та іншим імпортним начинням

- Дозор - українська розробка (з можливим застосуванням імпортних двигунів та іншого начиння)

 

Отже, як бачимо, з оцього різмаїття броньованих машин, лише Дозор можна назвати українським броньовиком. Решта - такі ж українські машини, як і лада сємьорка, яку збирали на кремечуцькому автозбиральному заводі. Я вже мовчу за хамві, та такі машини як Bogdan-KIA Military.

 

І продати за кордон, з отого усього ми можемо продавати нормально як українську техніку лише Дозор (до речі, вже продали полякам).

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, може дати виробникам замовлення?

А в нас є виробник, готовий закрити всі потреби ВСУ плюс ремонти/відновлення пошкоджених машин плюс постачання запчастин? Сумніваюсь, що хтось один все потягне.

Link to comment
Share on other sites

А в нас є виробник, готовий закрити всі потреби ВСУ плюс ремонти/відновлення пошкоджених машин плюс постачання запчастин? Сумніваюсь, що хтось один все потягне.

 

ББМ Дозор у нас виробляють Харківський танковий ім. Малишева та Львівський бронетанковий заводи. Це вже говорить про певну уніфікованість. Гадаю, при правильному підході їх зможуть виробляти і інші заводи. Наприклад Миколаївський завод, а ще ж є Київський, Житомирський  та Харківський бронетанковий (не плутати з Малишева).

повторю, я не є фахівцем, тому ясна річ можу помилятись

Link to comment
Share on other sites

Оцих «Богдан-2251» у міноборони напарили 100 штук.

 

А тепер почитайте, що про них розказують

 

"З 50 автомобілів, які були поставлені на фронт (зараз там 45 авто), вже 20 автомобілів були в ремонті. Це при тому, що автомобілів, які пробігли понад 10 тисяч кілометрів, одиниці. Переважна кількість авто поставлена навесні і влітку, тобто вони експлуатуються півроку. 5 автомобілів було відремонтовано на місці виїзною бригадою. З тих 20 автомобілів, які були в ремонті, три — це заводський брак, вони повернуті. 17 авто пройшли ремонт, 10 вже повернуто у військові частини, 7 ще на обслуговуванні, з яких 2, як кажуть, вже готові.

Медики кричать, що не будуть використовувати цей автомобіль, тому що він шалено труситься, він дуже нестійкий. Під час однієї з останніх евакуацій Богданом на ходу випадали броніки, каски, бо відкривалися двері. Також є величезні проблеми з паливною системою, яка повинна була мати датчики вмісту води, але їх немає."

https://hromadskeradio.org/programs/rankova-hvylya/40-avtomobiliv-bogdan-2251-shcho-perebuvayut-na-liniyi-zitknennya-uzhe-buly-v-remonti-volonterka

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

літаків/гелікоптерів/ударних БПЛА так і не почали робити, проте бронемашинки не перестаємо нові кліпати

2208472.jpg

 

ДП Миколаївський бронетанковий завод представляє на Міжнародній спеціалізованій виставці Зброя і безпека свою розробку - бойову розвідувальну машину Мангуст. Я так розумію, це модернізована БРДМ з додатковим обвісом та двигуном IVECO

https://ua.korrespondent.net/business/companies/4020685-u-kyievi-prezentuvaly-boiovu-mashynu-manhust

Link to comment
Share on other sites

Краще подумати, як убезпечти воїнів від лазерної зброї. 

Бу будемо мати тисячі - десятки тисяч незрячих молодих хлопців

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...