Перейти до змісту

Канадців вітаю з перемогою гендерної рівності!


Гість Хома

Recommended Posts

Тут на форумі є гілочка, після якої я зрозуміла, що феміністки все роблять правильно, але мало. Треба сильніше і агресивніше щемити - щоб було відчуття постійної вини, як у німців після фашизму, така собі демаскулінізація :D

Змінено користувачем snowbird
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тут на форумі є гілочка, після якої я зрозуміла, що феміністки все роблять правильно, але мало. Треба сильніше і агресивніше щемити - щоб було відчуття постійної вини, як у німців після фашизму, така собі демаскулінізація :D

 

від демаскулінізації до педарастії один крок.

 

Воно вам треба ? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Доречі, шановні українці, скоро покращать і наш гімн. Бо там брати якісь козацького роду, а сестер і геїв нема :(

+==========================================================+

Ну, таким "покращувателям" у нас буде непереливки...

Link to comment
Share on other sites

Судячи з того, що у чоловіків з жінками ніяк не складається без того, щоб не пригноблювати їх в побуті і на роботі, педерастія - не такий поганий вихід :weep:

Та і хто сказав що геї позбавлені маскулінності? Навпеки, геї - це мужлани в квадраті, не треба обманюватись їх телеобразом :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а у людей є інтелект,

Люди з інтелектом вже давно зрозуміли, що стосунки між людьми ніяк не влазять в бінарну логіку.

Якщо людина вважає, що всі люди поділяються лише на жертв і опрессорів, то вона сама може бути лише або жертвою, або опрессором.

щоб рефлексувати і думати, хто опрессор, хто жертва

Хто найчастіше стає жертвою позовів на харрасмент у світі - чоловіки чи жінки?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


Судячи з того, що у чоловіків з жінками ніяк не складається без того, щоб не пригноблювати їх в побуті і на роботі

Ну якщо у таких жінок вибір лише серед двох ролей - жертви або опресора, то результат цілком передбачуваний. Незалежно від конкретного вибору.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Судячи з того, що у чоловіків з жінками ніяк не складається без того, щоб не пригноблювати їх в побуті і на роботі, педерастія - не такий поганий вихід :weep:

Та і хто сказав що геї позбавлені маскулінності? Навпеки, геї - це мужлани в квадраті, не треба обманюватись їх телеобразом :)

 

Це не вихід. Це вхід. Причому задній.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хто найчастіше стає жертвою позовів на харрасмент у світі

Жертва позовів - це щось новеньке  :tu:  Раніше не чула, от бідосі ці домогатєлі, вимушені відповідати за свою ганебну поведінку в суді :cray1:

А щодо жертв харасменту, агресії, згвалтувань, домашнього насилля, та і банальних пограбувань - тут все просто і ясно - це в переважаючій масі жінки.

 

 

 


Ну якщо у таких жінок вибір лише серед двох ролей

От дивно, і чого ж так? :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Жертва позовів - це щось новеньке :tu: Раніше не чула, от бідосі ці домогатєлі, вимушені відповідати за свою ганебну поведінку в суді

Це не новеньке, це для деяких екзальтованих жіночок спосіб життя та забезпечення себе грошима. А вся вина хлопака лише в тому, що він має очі, а іноді і взагалі тільки в тому, що він просто опинився поряд, і дистанція між ним та жіночкою здалася їй замалою і хлопак порушив її "зону комфорту". Деякі хлопаки навіть у ліфт вже вагаються заходити, якщо там жінка. Бо буде винний.

 

 

 

От дивно, і чого ж так? :weep:

Не дивно. Нормальна людина з інтелектом сама здатна створити собі роль і modus operandi, навіть якщо їх нема серед тих, що їй нав'язують.

 

Мінімум один додатковий вибір є завжди - не бути з людиною (або в колективі), де їй нав'язують роль жертви.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


А вся вина хлопака лише в тому, що він має очі, а іноді і взагалі тільки в тому, що він просто опинився поряд, і дистанція між ним та жіночкою здалася їй замалою і хлопак порушив її "зону комфорту".

 

У Вас є приклади з Ваших знайомих, сусідів, співробітників таких хлопаків? Ну щоб сів у в'язницю за те, що до когось близько підійшов? Просто цікавлюсь наскільки розповсюджене у нас це явище. Бо наприклад я жодного не чула, а щодо домашнього насилля - так мені було 5 років, коли батько моєї подружки вбив її матір, і 12 коли вітчим мого друга вбив його матір. Ну і в старшому віці теж чула випадки. Про дрібниці типу побоїв, синців і знущань на знайомих жінках вже мовчу. Я що маю на увазі - Ви берети якісь рідкісні випадки не з України, а з місць, де зовсім інший рівень цивілізованості, можливо і буває таке - правосуддя теж помиляється, та і межі дозволеного мають виробитись. Але ми в цьому питанні на рівні дикунів, тому нас поки ці випадки ніяк не стосуються

 

 

 


Нормальна людина з інтелектом сама здатна створити собі роль і modus operandi, навіть якщо їх нема серед тих, що їй нав'язують.

Та невже? Коли має створити? В дитсадку коли чужі дядьки із-за паркана займаються ексгібіціонізмом? В школі коли фізрук чи історик підщупує? Про більш дикі випадки краще не буду.

 

Щодо modus operandi, пам'ятаю коли була зовсім юна на корпоративі одному пану сказала, що якщо він ще раз спробує мене зачепити, то мені жаль, але він залишиться без зубів  :gigi:   Всього лише. То він почав верещати як різаний, що я йому "в дочері гажусь" і вся свора старічків (тоді це для мене були 40-річні) хором завила, що як я смію ображати поважну людину, і жінки старались найсильніше :fp1: а потім наодинці мені робили вливання, що могла б потерпіти, він всіх лапає, що тут такого :)  От така жертва позовів :weep: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А у британському гімні ще нема чогось нейтрального на кшталт "God save the Quing"? Чи пєрєгіби у бік дам - це не проблема?

Предлагаю вариант - "God save the Queer  Шоб уже наверняка  :gigi: 

Link to comment
Share on other sites

У Вас є приклади з Ваших знайомих, сусідів, співробітників таких хлопаків?

Та оно хоч у Фоми попитай, чи у наших форумчан з Північної Америки. Маю дані й за межами форуму про таке.

 

Ну щоб сів у в'язницю за те, що до когось близько підійшов?

Дівкам бабло цікаве, "моральні збитки" і таке інше, а чи буде хлоп сидіти - їх не обходить.

 

Бо наприклад я жодного не чула, а щодо домашнього насилля - так мені було 5 років, коли батько моєї подружки вбив її матір, і 12 коли вітчим мого друга вбив його матір.

"Бачили очі, що руки брали".

Вони самі собі обрали роль жертви (маю на увазі матерів).

Те насилля не відбулося зненацька, гарантія 146%. Можна було заздалегідь забратися геть від таких вилупків.

 

Коли має створити? В дитсадку коли чужі дядьки із-за паркана займаються ексгібіціонізмом? В школі коли фізрук чи історик підщупує?

Давайте не вплутувати сюди ще й дітей, бо вони не можуть за себе відповідати повною мірою. Але навіть якщо й так - то я, наприклад, зі своїм 9-річним сином вже провів бесіду - він знає, що робити у таких випадках і не буде мовчати і терпіти, а розповість батькам. Що заважає таке зробити іншим?

 

Щодо modus operandi, пам'ятаю коли була зовсім юна на корпоративі одному пану сказала, що якщо він ще раз спробує мене зачепити, то мені жаль, але він залишиться без зубів

Ну і як, на ваш власний розсуд, отака ваша поведінка вкладається в бінарну модель "жертва-насильник", чи ви таки "зламали шаблон" та заявили себе чимось іншим?

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та оно хоч у Фоми попитай, чи у наших форумчан з Північної Америки. Маю дані й за межами форуму про таке.

Я от про свою кантору розкажу новину. Нещодавно вона потрапила в топ найкращих місць роботи для ЛГБТ  :D  Крім того у нас гендерна рівність скрізь:  більшість програмістів - чоловіки, але 75% усього керівництво - жінки. І потрапили вони туди не тому що дуже розумні, за вийнятком однієї баришні, яка дійсно на своєму місці  :consul: В результаті маємо регулярні просрані полімери. 

Link to comment
Share on other sites

Я от про свою кантору розкажу новину. Нещодавно вона потрапила в топ найкращих місць роботи для ЛГБТ  :D  Крім того у нас гендерна рівність скрізь:  більшість програмістів - чоловіки, але 75% усього керівництво - жінки. І потрапили вони туди не тому що дуже розумні, за вийнятком однієї баришні, яка дійсно на своєму місці  :consul: В результаті маємо регулярні просрані полімери. 

 

Дивно. Невже серед різномастних збоченців не знайшлось когось більш розумних, ніж прості жінки?

Ну якісь там чорножопі одноногі негри-геї там, чи шо щесь...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а оно хоч у Фоми попитай, чи у наших форумчан з Північної Америки.

Хай повертаються в Україну! Тут ніякої тобі рівності і іншого гейства! Можна харасментити скіко завгодно і дружину угнєтать, а ще матері- одиначки загноблені і держава їм не допомогає. Просто краса і суцільне процвітання! :D

 

 

 


Те насилля не відбулося зненацька, гарантія 146%. Можна було заздалегідь забратися геть від таких вилупків.

Скоріше всього +пиятство, але зрозумійте, дівчаток часто виховують так, що вона вважає це майже нормою. Ніхто не обирає бути жертвою насправді, просто іншої ролі для неї нема. Бо залишиться сама і її всім миром будуть "гнобити" за те, що "не змогла побудувати стосунки з чоловіком".

 

 

 


Давайте не вплутувати сюди ще й дітей, бо вони не можуть за себе відповідати повною мірою

Чому? Насправді все з дитинства починається, нав'язування ролей і таке інше. Як потім те з себе скинути, якщо не пощастило народитись у правильній сім'ї приміром? І такі сім'ї  переважають і вони вважаються "нормальними". Про неповні, де дівчинка бачить, що мама дозволяє дядькам все, в тому числі гнобити власну дитину, краще не згадувати.

 

 

 


ви таки "зламали шаблон"

Не думаю :weep: Це погроза зробити жертвою його. Але ж допомогло. Чото дядьки коли харасментять впевнені у власній безкарності і що жертва опиратись не буде, особливо якщо це бос чи навіть невеличкий босик :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не думаю :weep: Це погроза зробити жертвою його.

Це лише погроза. Але тим не менш це декларація рівності - якщо ти будеш діяти на власний розсуд, то і я буду діяти на власний розсуд.

 

Чото дядьки коли харасментять впевнені у власній безкарності і що жертва опиратись не буде, особливо якщо це бос чи навіть невеличкий босик

На думку спадає анекдот про Ржевського - так, бува й по мордасам, але ж бува й "впердолити".

Ну бувають примітивні чоловіки, які вважають такий підхід до жінки за норму. Але ж не всі так роблять.

Бувають жеж і жінки, які саме через експлуатацію своєї зовнішності, а не розуму, будують кар'єру.

 

Скоріше всього +пиятство, але зрозумійте, дівчаток часто виховують так, що вона вважає це майже нормою.

Дівчаток часто виховують в парадигмі "всі чоловіки - казли". Зустрічав таких безліч. А покірних, безпорадних та забитих якось не густо.

А дійсно впевнених у собі - ще менше.

 

Ніхто не обирає бути жертвою насправді, просто іншої ролі для неї нема. Бо залишиться сама і її всім миром будуть "гнобити" за те, що "не змогла побудувати стосунки з чоловіком".

 

Є. Треба усього лише мати повагу до себе. Якщо не поважаєш себе сам/сама - то й інші не будуть поважати.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


На думку спадає анекдот про Ржевського - так, бува й по мордасам, але ж бува й "впердолити".

Ну тут такє..якби цей умовний Ржевський ліз до фізично і статусно хоча б рівних, то з такими методами  "впердолити" в нього в лексиконі навряд чи було б :weep: В тому то й справа - що такі ржевські обирають слабших, тих хто в скрутному становищі і збиткуються.

 

 

 


Але ж не всі так роблять.

Звісно не всі. Хто де казав про всіх?

 

 

 


Бувають жеж і жінки, які саме через експлуатацію своєї зовнішності, а не розуму, будують кар'єру.

Так, дуже багато і це легкий шлях. Бувають і чоловіки, особливо в шоу-бізі :)

 

 

 


Дівчаток часто виховують в парадигмі "всі чоловіки - казли". Зустрічав таких безліч.

Ну так це ж одна система - відстність поваги, всі казли, терпі, ані все адінаковіє, все так делают і т.д. Я Вам більше скажу - частина цих дівчаток будуть з насолодою знущатись над чоловіком, якщо їй трапиться спокійний з нормальної родини. АЄОА - жіночі методи знущання рідко простягаються до фізичного насилля.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну тут такє..якби цей умовний Ржевський ліз до фізично і статусно хоча б рівних, то з такими методами "впердолити" в нього в лексиконі навряд чи було б :weep: В тому то й справа - що такі ржевські обирають слабших, тих хто в скрутному становищі і збиткуються.

Ги, завжди вживав цей анек у сенсі здатності проявляти ініціативу. :D

Link to comment
Share on other sites

Судячи з того, що у чоловіків з жінками ніяк не складається без того, щоб не пригноблювати їх в побуті і на роботі, педерастія - не такий поганий вихід :weep:

Та і хто сказав що геї позбавлені маскулінності? Навпеки, геї - це мужлани в квадраті, не треба обманюватись їх телеобразом :)

+==========================================================+

Не подобається жити з чоловіками - живи з фалоімітаторами. Вони тебе

слухатимуться... Можливо...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не подобається жити з чоловіками - живи з фалоімітаторами. Вони тебе слухатимуться... Можливо...

 

Ідіть краще перевірте бомби під залізницею, і атоматом пограйтесь,  бо з читанням у Вас не склалось, тим більше з розумінням написаного :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ідіть краще перевірте бомби під залізницею, і атоматом пограйтесь,  бо з читанням у Вас не склалось, тим більше з розумінням написаного :fp1:

+=====================================================+

Ги-ги! Значить моє припущення виявилося близьким до реальності!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви правда вчений? :consul: з таки висновками? 

 

ЗІ Еротичні фантазії брехульків - це шось :weep::lol2:

+====================================================================+

Я, маючи за плечима 44 роки подружнього життя, маю право стверджувати, що, якщо 

жінка вважає, що "що феміністки все роблять правильно, але мало. Треба

сильніше і агресивніше щемити - щоб було відчуття постійної вини, як у

німців після фашизму, така собі демаскулінізація ", то для неї найлепший вихід -

жити з фалоімітаторами, а не з чоловіками. До речі, моя жінка згідна із моєю 

точкою поглядів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...