Перейти до змісту

Зброя в школах


Uki

Recommended Posts

But in many shootings, like the one in Las Vegas, answers are elusive.
Authorities say they still have no idea, after months of exhaustive investigation, what drove the Las Vegas gunman to kill 58 people. In desperation, police even sent the shooter’s body and brain in recent weeks to neuropathologists at Stanford University. But they found nothing unusual aside from high blood pressure and bad teeth.
In the absence of definitive answers, experts who research mass shootings talk instead in terms of patterns.

https://www.washingtonpost.com/national/im-constantly-asking-why-when-mass-shootings-end-the-painful-wait-for-answers-begins/2018/03/15/6fb0347e-1d8a-11e8-b2d9-08e748f892c0_story.html

In a 2004 study, a psychiatrist named Paul E. Mullen conducted in-depth interviews with five Australian mass shooters, who had killed more than 50 people among them. He found several overlapping characteristics: All described feeling that the world was persecuting them. They were rigid, socially isolated and obsessive. They tended to be bullied as children and fascinated with guns. All also exhibited signs of general depression, but not diagnosable clinical depression.


Link to comment
Share on other sites

In Mullen’s 2004 Australia study, for example, mass killers spoke chillingly of their desire for fame, with one saying he was “going for the record” in his violence. The men, Mullen concluded, craved a manner of death that would bring them fame coupled with the aura of power and evil.
“When we engage in an obsessive questioning of why a shooter did it, we are granting their exact wish,” said Park Dietz, one of the country’s foremost forensic psychiatrists.
Over the past three decades, Dietz has evaluated more than a dozen mass murderers, including the Charleston shooter ­Dylann Roof. And for Dietz, there is no mystery surrounding their motives.
The specifics may vary from case to case, he said, but the broad strokes always boil down to two elements: “First is the blaming of others for their own suffering or the suffering of someone they care about. The second is their quest for immortality.”

 

все те саме: влада, бажання бути відомим, і почуття ображеності на світ, який несправедливий до них, або близьких

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто маємо пару психічнохворих на 300 млн країну але замість того щоб їх закрити і лічити заберемо зброю в мільйонів законопорядних.

В рамках боротьби зі згвалтуваннями пропоную обрізати пеніс при народженні всім чоловікам а сперму можна буде зібрати лоскочучи яйця .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Штати це остання країна Заходу де існують залишки персональної свободи ...

Не треба одне лише право на носіння зброї без обмежень представляти як усі персональні свободи 

Link to comment
Share on other sites

Доміно ефект.Забери одне і все посипеться .Крім того втративши право на зброю ти не отримаєш більше безпеки.Подивись всі види неприродньої смерті і зроби висновок.Атака на другу поправку це ідеологічна війна проти персональних свобод.Коли в Канаді вводили обмеження в 90 то міністр внутрішніх справ прямо сказав що всі ці обмеження не мають нічого спільного з безпекою.

Крім того тут ще доходить расовий аспект.Піди на любе ган шоу чи в любий ган клаб і 90 відсотків будуть білі і трохи азіатів

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тобто маємо пару психічнохворих на 300 млн країну але замість того щоб їх закрити і лічити заберемо зброю в мільйонів законопорядних.

 

наличие у мульйона занопорядочьных збройи для защиты от пары психичьнохворых?

Link to comment
Share on other sites

Леса завтра уряд скаже що ти повинна жити в норі 2 на 2 метри,їсти перловку з пальмовим жиром і носити гумаки фабрики Красная зоря.Свобода або є або її нема.Хвиля пропаганди просто заливає моззки і народ думає штампами.Нема проблеми зі зброєю і безпекою.Єпроблеми соціальнні і проблеми психів.Так що по твоєму принципу будем пеніси обрізати всім хлопам бо тоді кількість згвалтувань впаде,правда?
Link to comment
Share on other sites

Доміно ефект.

 

Класична маніпуляція НРА. Нема ніякого доміно ефекту. Це все видумки.... Хоча згоден, наявність зброї у населення робить чиновників, депутатів та суддів трохи більш старанними та уважними .... 

Змінено користувачем Uki
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

наличие у мульйона занопорядочьных збройи для защиты от пары психичьнохворых?

Вчера придурок в Торонто убил свою бывшую подругу и двоих несовершеннолетних детей. Обиделся сильно. Третий ребенок был в школе на продленке и этим спасся. никакого оружия не понадобилось. Забил нахрен.

Поножовщины с Января этого года практически каждый день. Людей давят на пешеходных переходах и сбегают с места по 10-15 в месяц, смерти от передозов увеличилсь на 60% с прошлого года, а прошлый был больше позапрошлого на 40%.

А мы продолжаем чесать гондурас и спрашивать друг друга, а надо ли оружие в обществе... люди с огнестрелом не производят и десятой доли всего этого хаоса. И даже из этой доли более 70% случаев - бандитские разборки с нелегальным оружием в руках. Проблема исчезающе мала, а на фоне других социальных опасностей общества так вообще статистически задних пасет. Ее надувают,  выдергивая новость из ленты новостей и раздувая в нужную сторону.  Это называется создание виртуальной реальности с помощью окна Овертона. Проблема этогоо дела в том, что камуфлируются настоящие проблемы, которых не видно из-за этого надувного слона.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Проблема этогоо дела в том, что камуфлируются настоящие проблемы, которых не видно из-за этого надувного слона.

 

угу.

Вуйка, то, што я пешу про оружые, исходит из того, што я категорически

против разрешения выдачи оружыя психам, которых мы так и не научились

вовремя выявлять и изолировать.

вот такая вот проблема. 

ты знаешь, как ее разрешыть?

думаю, вапроз риторический...

поетому агитировать и убеждать мну ни к чему... 

вапроз многогранен и имеет несколько правильных ответов... 

я просто акцентирую внимание на одной из них, зная, как у нас выдаюццо

сертификаты психиятроф и нарколухов... 

Link to comment
Share on other sites

Я знаю как это решить. Я просто в неправильном бизнесе. :) Я тут неоднократно описывал историю проблемы, когда все началось, почему и что делать.. Просто меня невнимательно читают. Ухожу грустить.

Анекдот.

-Начто жалуетесь больной?

- Доктор, меня все игнорируют

- Следующий!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я тут неоднократно описывал историю проблемы,

когда все началось, почему и что делать..

Просто меня невнимательно читают. Ухожу грустить.

 

хехе...

ты, канежно, погрусти, ето очень полезно для дятьков, :shuffle: а 

пока ты там грустиш, я тебе нопешу, што четала то, што ты песал, :gigi:

однако ты не песал, как ето реально применить на практике.

ибо то, што ты песал про развал психиатрии, видимо, нихто,

кроме нас не читает и исправлять в обозримом будущем

не собираеццо...  :pardon:


именно поетому леса и напесалло - вапроз риторический.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Леса тим хто надуває справу зброї потрібно не вирішення проблеми а мобілізація лохторату.Заборонити щось легко а проводити реальні рішення як правило довго ,нудно і результат буде розмазаний в часі.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не треба одне лише право на носіння зброї без обмежень представляти як усі персональні свободи

А у якій країні є таке право, і якої зброї, у мене 12к, але за споряджену в межах населених пунктів мене вжарять

Link to comment
Share on other sites

угу.

Вуйка, то, што я пешу про оружые, исходит из того, што я категорически

против разрешения выдачи оружыя психам, которых мы так и не научились

вовремя выявлять и изолировать.

"Есть мнение", что психам глубоко и плотно похрену, разрешает им кто-то продавать оружие или нет. Они его все равно достанут, а проблемы из-за ограничений будут именно у нормальных безоружных. 

Запреты работают _против_ безопасности. Пора наконец-то это понять.

 

Типичнейший пример того, что называется Систематическая ошибка выжившего

Змінено користувачем Кость
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

а скільки можна постити досліджень, проведених не за один рік, що психично хворих, серед тих, хто вчиняв масові розстріли малий процент

 

чи, якщо сказати, що хтось крейзі, бо постріляв людей з вікна готелю, від цієї ілюзіі стане легше?

Link to comment
Share on other sites

Тобі просто не продадуть АК, якщо приїдеш без контейнера за ним. Тобі не продадуть якщо не здаси тест на розуміння зброї та основ безпеки.

+===================================================================+

Ніякі заборони не зупинять ман"яка. При бажані постріляти людей купується чи

виготовляється звичайний лук із стрілами. Скорострільність після тиждна тренувань -

15-17 пострілів на хвилину. Але ще й він не дає звуку. Стріляй досхочу...

Тобто, заборони НЕ ЗАВАДА ман"якам. Бо вбиває не зброя - вбиває людина.

Link to comment
Share on other sites

Не треба одне лише право на носіння зброї без обмежень представляти як усі персональні свободи 

+==========================================================================+

Без цього нема інших прав та свобод. 

Цитата:

 

 ... а вам, Айрис, я рекомендую философское упражнение на досуге: вспомнить хотя бы

один достоверный случай, когда у кого-то реально было право без вооруженной силы. Aloha oe.  

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

здаєцця, зовсім звєздонувся, бідолашний...  :fp1:

+==================================================+

Довбанувся той, хто весь час прагне все заборонити.

Зацитую юзера "Кость":

"Есть мнение", что психам глубоко и плотно похрену, разрешает им кто-то продавать оружие или нет. Они его все равно достанут, а проблемы из-за ограничений будут именно у нормальных безоружных. 

Запреты работают _против_ безопасности. Пора наконец-то это понять.

 

Жодного заперечення проти цього твердження поки що не було.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

здаєцця, зовсім звєздонувся, бідолашний...  :fp1:

Abstract: Hoplophobia, the morbid fear of guns, is a real, extremely dangerous, widespread and clinically recognizable complex specific phobia with a number of unique characteristics, described. It has caused and continues to cause grievous harm in America

Link to comment
Share on other sites

Abstract: Hoplophobia, the morbid fear of guns, is a real, extremely dangerous, widespread and clinically recognizable complex specific phobia with a number of unique characteristics, described. It has caused and continues to cause grievous harm in America

 

Це не має ніякого стосунку до питання

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...